Zaplo

ZAPLO

Co to jest Zaplo? Jakie są komentarze? Nie wiesz, czy przejdziesz pozytywnie weryfikację? Czy sprawdzą cię w BIK? W tym miejscu odpowiemy na Twoje pytania. Dowiedz się, czy pożyczkodawca dzwoni do pracodawcy. Sprawdź, jak długo trwa weryfikacja i czy otrzymasz pozytywną decyzję w 2019 roku.

Weź pożyczkę w Zaplo »
 

Czego dowiesz się tutaj:

 • Najpierw poznasz recenzje klientów o Zaplo.
 • Przeczytasz naszą ocenę pożyczkodawcy.
 • Przedstawimy ci najważniejsze dane adresowe, w tym kontakt i godziny pracy.
 • Sprawdzisz, czy  spółka zweryfikuje Twoją zdolność kredytową w BIK, KRD i ERIF.
 • Dowiesz się, jakie firma ma wymagania i czy dostaniesz pozytywną decyzję.
 • Odpowiemy na pytanie, jak szybko otrzymasz decyzję i kiedy będzie przelew pożyczki na Twoim koncie.
 • Zestawimy w tabeli przykładowe opłaty.
 • Rzucisz okiem na wady i zalety pożyczki Zaplo.
 • Znajdziesz odpowiedź na pytanie, jakie działania windykacyjne wykonuje spółka.
 • Podpowiemy ci, jak wziąć pożyczkę.

Zaplo – opinie

Poniżej prezentujemy opinie o pożyczkodawcy na popularnym forum kredytowym.

Polecam! Dziś rano wypełniłam wniosek. Kobitka zadzwoniła i pytała o znak zodiaku… Nawet o pracę nie pytała i od razu przelali mi dziś w 5 min dosłownie 1600 złotych.

źródło: kredytforum

U mnie nadal kasy brak na koncie. Na infolinie nie szło jeszcze godzinę temu się dodzwonić. Chyba zaliczyli mały falstart.

źródło: kredytforum

Ocena Crediteo.pl o Zaplo w 2108 roku

“W naszej opinii Zaplo posiada korzystną ofertę w segmencie pożyczek ratalnych. Pożyczkodawcy dajemy dobrą czwórkę, a samą propozycję oceniamy wysoko. Spółka jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które szukają szybkiej pożyczki z dłuższym terminem spłaty” – uważa Kamil Kondel, redaktor portalu Crediteo.pl.

A ty co sądzisz o firmie? Czy warto? Zostaw komentarz!

Co to jest ZAPLO?

ZAPLO to szybka pożyczka na raty przez internet. Pożyczkodawcą jest Zaplo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (KRS: 0000483782, NIP: 5213660875, REGON: 146952871) z siedzibą w Warszawie. Należy do ona do międzynarodowej grupy 4finance. Na jej czele stoi Notopulos Łukasz, który ma bogate doświadczenie w branży finansowej. Gwarantuje on swoją osobą pełną profesjonalizmu obsługę klienta i bezpieczeństwo twoich danych. Zaplo pod tym względem ma dobrą opinię.

Ile możesz pożyczyć?

Zaplo to pożyczki online od 1000 zł do 10 tysięcy złotych na okres od 3 miesięcy do 36 miesięcy.

Zaplo – kontakt

Nazwa Firmy:Zaplo Sp. z o.o.
Kontakt:ul. 17 Stycznia 56, Warszawa
Strona WWW:https://www.zaplo.pl/
Telefon: (22) 206 21 49
E-mail:221 333 888
Godziny Pracy:Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 22:00,
Sobota - Niedziela 8:00-20:00
Pośrednik?Nie
NIP:5213660875
REGON:146952871
KRS:0000483782
Rachunki bankowe w:Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski
Wysokość pożyczki:1000 zł - 10000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Tak. 20% rabatu dla nowych klientów.
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 1000 zł, z okresem spłaty w ciągu 3 miesięcy.
RRSO:


230,9%
Suma opłat
216,70 zł
Całkowity koszt do spłaty:1216,70 zł

Z pożyczkodawcą możesz skontaktować się telefonicznie pod numerem 221 333 888 lub pod adresem e-mail: kontakt@zaplo.pl. Doradcy są dostępni w godzinach pracy od 8:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku, z kolei w weekend od 8:00 do godziny 20:00. Możesz również skorzystać z dostępnego na stronie czatu z konsultantem.

Czy Zaplo sprawdza BIK w 2019 roku?

Z pewnością zapytasz: “W takim razie, jakie bazy dłużników sprawdzają?”. Jak udało się nam ustalić, Zaplo sprawdza BIK, KRD, ERIF i BIG InfoMonitor. Oznacza to, że gdy masz niespłacone zaległości, lub gdy kiedyś miałeś problem ze spłatą, to twoje szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji maleją. Co o tym sądzisz?

Zaplo – wiek i wymagania

Wiek: 21 lat – 65 lat

Bazy: BIG, KRD, ERIF, BIK

Szybkość decyzji: do 15 minut

Od ilu lat przyjmują wnioski? Tutaj sprawa jest jasno przedstawiona i musisz mieć ukończone 21 lat. Firma wymaga stałego źródła, aktywnego konta bankowego i telefonu. Ze specyfikacji, do której udało się nam dotrzeć, to wynika, że spółka akceptuje dochody z następujących źródeł. Sprawdź, czy spełniasz ten wymóg:

 • Zaświadczenie o zarobkach,
 • wyciąg z rachunku bankowego za okres ostatnich 3 miesięcy kalendarzowych;
 • formularz ZUS RMUA;
 • odcinek wypłaty świadczenia emerytalnego lub rentowego za jeden z trzech ostatnich miesięcy;
 • decyzja o przyznaniu świadczenia emerytalnego lub rentowego;
 • decyzja o waloryzacji świadczenia emerytalnego lub rentowego;
 • zaświadczenia o wysokości emerytury, lub renty wystawionego przez ZUS, albo KRUS (w przypadku, kiedy źródłem dochodu jest emerytura lub renta).

Jak widzisz Zaplo chce mieć dobrą opinię o tobie. Firma nie udziela zobowiązań osobom zadłużonym i z zajęciem komorniczym. Jeśli masz komornika na karku, to otrzymasz odmowną decyzję.

Etapy przyznania pożyczki w Zaplo

W taki sposób możesz wnioskować.

Czy Zaplo dzwoni do pracodawcy?

Zaplo nie dzwoni do pracodawcy, aby zweryfikować twoje dane. Nie musisz się martwić, że nagle jakiś doradca zadzwoni do działu kadr lub twojego szefa i zacznie go pytać o ciebie.

Ile się czeka na decyzję? Jak długo trwa weryfikacja i kiedy przelew?

W pierwszej kolejności musisz się zarejestrować na stronie https://www.zaplo.pl/. Bez tej czynności nie złożyć wniosku. Sam proces weryfikacji trwa zaledwie kilka minut. Twój wniosek trafia do systemu analizującego twoją zdolność kredytową. System wysyła zapytania do baz dłużników i na ich podstawie wydaje werdykt. Jeżeli otrzymasz pozytywną decyzję, pieniądze na twoim koncie mogą być nawet 15 minut (przelew wewnętrzny), ale pożyczkodawca zaznacza, że:

 • Pozytywna decyzja o przyznaniu pożyczki zostanie wydana w godzinach pracy działu obsługi klienta oraz;
 • kwota pożyczki ma zostać przelana na Twój numer rachunku bankowego, który jest prowadzony przez jeden z następujących banków: Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski oraz;
 • bank, w którym posiadasz konto realizuje przelewy wychodzące i przychodzące (np. nie ma przerwy technicznej lub zlecenie dokonania przelewu zostało wydane poza godzinami pracy banku).

W przypadku, gdy posiadasz konto, w innym niż wyżej wymienione banki czas otrzymania pożyczki zależy od sesji międzybankowych ustalonych przez Twój bank.

Sprawdź zatem, czy masz rachunek bankowy w jednym z wymienionych powyżej banków. Jeśli nie masz, przelew pożyczki na twoje konto może trwać dłużej.

Czy są jakieś promocje?

Tak, dla nowych klientów. Jak czytamy na https://www.zaplo.pl/, składając po raz pierwszy wniosek na stronie, przez aplikację mobilną lub telefonicznie, o pożyczkę na okres 3 miesięcy, zostaniesz objęty promocją. Polega ona tym, że firma obniży standardowe opłaty o 20%, w porównaniu do oferty bez zniżki. Zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych.

Zaplo oferuje wakacje kredytowe od spłaty.  Można z nich skorzystać nie więcej niż czterokrotnie w przypadku zobowiązania na okres 19 miesięcy i więcej.

Zaplo – przykład pożyczki

Żebyś nie musiała szukać w formularzu kosztów, postaraliśmy się przygotować ci tabelę z kosztami. Oto jak one się prezentują:

kwota

1 000,00 zł

1 500,00 zł

2 000,00 zł

okres kredytowania

3 miesiące

5 miesięcy

6 miesięcy

koszt samej pożyczki

216,70 zł

600,20 zł

858,72 zł

RRSO

230,9%

305,8%

260,2%

W porównaniu do konkurencji opłaty nie są wygórowane i należą do najniższych na rynku. Oczywiście, w banku otrzymasz lepsze warunki, ale to nie bank.

Wady i zalety pożyczki w Zaplo

Zalety:

 • Rabat dla nowych klientów;
 • korzystne opłaty w stosunku do konkurencji;
 • jasne i przejrzyste zasady;
 • dostęp do dokumentów bez logowania się na stronie Zaplo.pl;
 • wysoka maksymalna kwota pożyczki do 10000 złotych;
 • niskie RRSO;
 • szybsza spłata i zwrot prowizji;
 • możesz dobrać pożyczkę, gdy jeszcze nie spłacisz pierwszej.

Wady:

 • Brak promocji dla stałych klientów;
 • minimum 3 miesiące na zapłatę.

Zaplo – windykacja

Pożyczkobiorcy, którzy nie zapłacą w terminie raty, powinni liczyć się ze wpisaniem ich danych do BIK i BIG. Z kolei sam proces windykacji składa się z próby odzyskania niespłaconej należności. Jeśli pożyczkobiorca będzie uchylał się od płatności, pożyczkodawca może zlecić działania zewnętrznej firmie windykacyjnej.

Zaplo – przedłużenie i rozłożenie na raty

Warto wspomnieć, że pożyczkodawca nie przewiduje przedłużenia pożyczki, lecz wakacje pożyczkowe. Zapytasz – o co chodzi? Spółka oferuje odłożenie spłaty zadłużenia o jeden miesiąc. W zamian za to oczekuje wpłaty pewnej kwoty pieniędzy. Przez cały okres kredytowania, możesz skorzystać  z tej propozycji 4 razy.

W wyjątkowych sytuacjach, gdy nie będziesz mógł zapłacić należności w terminie, firma jest w stanie rozłożyć dług na mniejsze i bardziej dla ciebie dogodne raty. Nie jest to jednak takie proste.

W pierwszej kolejności musisz wyjaśnić dlaczego, nie jesteś w stanie opłacać rat. W rozmowie telefonicznej z doradcą podaj przyczynę problemów finansowych. Przedstaw, co się zmieniło w twoim życiu. Jeśli powód nie będzie błahy np. “bo teraz nie mam”, lecz chwilowo stracisz pracę lub zachorujesz, to spółka przygotuje dla ciebie niższe raty i lepsze warunki. Wiąże się to najczęściej z rozłożeniem długu na większą ilość rat.

Jak wziąć pożyczkę ratalną w Zaplo w 2019 roku?

Przejdź na stronę internetową https://www.zaplo.pl/. Z pomocą kalkulatora pożyczkowego wybierz interesującą cię kwotę. Sprawdź, jakie poniesiesz z tego tytułu opłaty. Kliknij przycisk “Chce pożyczkę”. Przejdziesz do wniosku w Zaplo. Wypełnij prawidłowo wszystkie dane. Zaznacz zgody. Nie wszystkie są wymagane.

Formularz rejestracyjny w Zaplo.

Ilustracja przedstawia formularz pożyczki Zaplo.

Gdy się zarejestrujesz, to na twój e-mail przyjdą dane do logowania. Zaloguj się i rozpocznij wypełniać wniosek. W razie wątpliwości dzwoń pod numer 221 333 888.

Jeśli przejdziesz proces ubiegania się o pożyczkę przez internet, będziesz musiał jeszcze podpisać umowę. Jak podpisać umowę w Zaplo? To bardzo proste. Pożyczkodawca za pośrednictwem poczty wyśle do Twojego domu dwa egzemplarze umowy pożyczki wraz z zaadresowaną i opłaconą kopertą zwrotną. Jeden dokument podpisz i odeślij na adres korespodencyjny firmy, to tyle.

Wypełnij wniosek w Zaplo »
 

 

Chwilówki/Opinie/Zaplo
9 komentarzy

9 Opinie

 1. Marta

  Zaplo to drożyzna, głupie weryfikacje,sprawdzanie Bik-u. Miałam, spłaciłam żałuję.Lepsze ZAIMO. Dają więcej bez żadnych problemów, jak ktoś brał w Kredito24 i nie podpadł.

 2. Jarro

  O ile Vivusa mozna polecic każdemu to Zaplo zdecydowanie nie

 3. kejti

  Ja sobie chwalę i to nawet bardzo, obsługa bardzo miło, czat na stronie z konsultantem i można samemu policzyc dziecki suwakom ile można wziąć. BIK sprawdzaja zabezpieczaja się. Polecam

 4. trelka

  przede wszystkim najważniejsze jet to, że dają kredyt bardzo szybko, ja czekałąm na rozpatrzenie wnisoku może 15 minut, potrzebowałąm tylko 2 tys. ale proponowali mi więcej więc spokojnie można próbować.

 5. farana

  Brałam już w Zaplo kilka razy pożyczkę i zawsze wszystko odbywało się bez problemowo, szybko była decyzja, pieniążki też, ze spłata także nie było problemu. Umowa napisana jasno i przejrzyście.

 6. aśka8

  U mnie także wszyściutko szybko się odbyło, decyzja była w kilkanaście minut. W przyszłym miesiącu spłacam ostatnią ratę. Szybko minęło 😉

 7. jadogga

  Ja w sumie brałam dwa razy w Zaplo i nie mam powodów do narzekania 🙂

 8. wiolaa

  jestem z zaplo bardzo zadowolona i na pewno wróce do nich. Wszytsko sprawnie, mozna rozlozyc na dogodne raty nawet do 24, kasa maks 10 koła można dostać. Dla mnie są naprawde ok.

 9. Bordzik

  Zdecydowanie na plus przejrzystość całego procesu pożyczkowego, wygodne przypomnienia, możliwość dogadania się w razie chwilowych problemów.

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry