Firmy Pozabankowe

Pożyczka w Zaplo. Opinie, wymagania i czas oczekiwania. Od ilu lat?

Zaplo

Zastanawiasz się nad pożyczką ratalną w Zaplo? Opinie na ten temat są dla ciebie tajemnicą? Zajrzyj do naszego poradnika.

Weź pożyczkę w Zaplo »
 

Właścicielem usługi finansowej Zaplo (KRS: 0000483782, NIP: 5213660875, REGON: 146952871) jest międzynarodowa grupa AS 4finance. Ta sama, która nadzoruje dużo bardziej znaną w Polsce firmę. Pewnie już o niej gdzieś słyszałaś? Na jej czele stoi Notopulos Łukasz, który posiada bogate doświadczenie w branży finansowej. Gwarantuje on swoja osobą pełną profesjonalizmu obsługę klienta i bezpieczeństwo twoich danych. Zaplo pod tym względem ma dobrą opinię.

Ile ci przyznają?

Strona internetowa zaplo.pl jest bardzo prosta i przyjemna w obsłudze. Po prawej stronie odnajdziesz kalkulator pożyczkowy. Za jego pomocą zapoznasz się z przykładowymi opłatami. Pamiętaj, że kalkulator ma charaker jedynie orientacyjny. Kwotę pożyczki ratalnej, która za jego pomocą wybierzesz, nie koniecznie Zaplo ci przyzna. Będzie to zależne od twoich dochodów i sytuacji finansowej. O pożyczkę do 5000 złotych możesz się starać bez zaświadczeń o dochodach.

Zaplo oferuje pożyczki od 1000 zł do 10 tysięcy złotych na okres od 3 miesięcy do 24 miesięcy. Zauważ, że najważniejsze dane o RRSO, oprocentowaniu i dodatkowych kosztach związanych z udzieleniem pożyczki odnajdziesz po kliknięciu w przycisk o nazwie “formularz informacyjny”.

Jaki dokumenty wymagają i co sprawdzają?

Z pewnością zapytasz: “W takim razie, jakie bazy dłużników sprawdzają?”. Jak udało się nam ustalić, przedsiębiorstwo sprawdzi cię w bazach BIK, KRD, ERIF i BIG InfoMonitor. Dodatkowo musisz mieć ukończone 21 lat. Firma wymaga stałego źródła, aktywnego konta bankowego i telefonu. W specyfkacji, do której udało się nam dotrzeć wynika, że spółka akceptuje dochody z następujących źródeł. Sprawdź, czy spełniasz ten wymóg:

 • zaświadczenie o zarobkach,
 • wyciąg z rachunku bankowego za okres ostatnich 3 miesięcy kalendarzowych,
 • formularz ZUS RMUA,
 • odcinek wypłaty świadczenia emerytalnego lub rentowego za jeden z trzech ostatnich miesięcy,
 • decyzja o przyznaniu świadczenia emerytalnego lub rentowego,
 • decyzja o waloryzacji świadczenia emerytalnego lub rentowego,
 • zaświadczenia o wysokości emerytury lub renty wystawionego przez ZUS lub KRUS (w przypadku, kiedy źródłem dochodu jest emerytura lub renta).

Jak widzisz Zaplo chce mieć dobrą opinię o tobie. Firma nie udziela zobowiązań osobom zadłużonym i z zajęciem komorniczym.

Etapy przyznania pożyczki w Zaplo

W taki sposób możesz wnioskować.

 

Przykład opłat w Zaplo

Żebyś nie musiała szukać w formularzu kosztów, postaraliśmy przygotować ci tabelę z kosztami. Oto jak one się prezentują:

kwota

1 000,00 zł

1 500,00 zł

2 000,00 zł

okres kredytowania

3 miesiące

5 miesięcy

6 miesięcy

koszt samej pożyczki

341,70 zł

600,20 zł

858,72 zł

RRSO

510,4 %

305,8 %

260,2 %

W porównaniu do konkurencji, opłaty nie są wygórowane i należą do najniższych na rynku. Oczywiście, w banku otrzymasz lepsze warunki, ale to nie bank.

Gdy nie będę miała na spłatę, co dalej?

Warto wspomnieć, że spółka nie przewiduje przedłużenia pożyczki, lecz wakacje pożyczkowe. Zapytasz o co chodzi? Spółka oferuje odłożenie spłaty zadłużenia o jeden miesiąc. W zamian za to oczekuje wpłaty pewnej kwoty pieniędzy. Przez cały okres kredytowania, możesz skorzystać  z tej propozycji 4 razy.

Upomnienia i monity w Zaplo

Pożyczkobiorcy którzy nie zapłacą w terminie raty, powinni liczyć się z wpisaniem ich danych do BIK i BIG.

Wypełnij wniosek w Zaplo »
 

Opinie o Zaplo

Poniżej prezentujemy opinie o firmie na popularnym forum kredytowym.

Polecam! Dziś rano wypełniłam wniosek. Kobitka zadzwoniła i pytała o znak zodiaku… Nawet o pracę nie pytała i od razu przelali mi dziś w 5 min dosłownie 1600 złotych.

źródło: kredytforum

U mnie nadal kasy brak na koncie. Na infolinie nie szło jeszcze godzinę temu się dodzwonić. Chyba zaliczyli mały falstart.

źródło: kredytforum

W naszej opinii spółka posiada korzystną ofertę w segmencie pożyczek ratalnych. Zaplo dajemy dobrą czwórkę, a samą propozycję oceniamy wysoko. Firma jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które swoje zadłużenie chcą rozłożyć w czasie, a dług spłacać w ratach.


9 komentarzy

9 Opinie

 1. Marta

  Zaplo to drożyzna, głupie weryfikacje,sprawdzanie Bik-u. Miałam, spłaciłam żałuję.Lepsze ZAIMO. Dają więcej bez żadnych problemów, jak ktoś brał w Kredito24 i nie podpadł.

 2. Jarro

  O ile Vivusa mozna polecic każdemu to Zaplo zdecydowanie nie

 3. kejti

  Ja sobie chwalę i to nawet bardzo, obsługa bardzo miło, czat na stronie z konsultantem i można samemu policzyc dziecki suwakom ile można wziąć. BIK sprawdzaja zabezpieczaja się. Polecam

 4. trelka

  przede wszystkim najważniejsze jet to, że dają kredyt bardzo szybko, ja czekałąm na rozpatrzenie wnisoku może 15 minut, potrzebowałąm tylko 2 tys. ale proponowali mi więcej więc spokojnie można próbować.

 5. farana

  Brałam już w Zaplo kilka razy pożyczkę i zawsze wszystko odbywało się bez problemowo, szybko była decyzja, pieniążki też, ze spłata także nie było problemu. Umowa napisana jasno i przejrzyście.

 6. aśka8

  U mnie także wszyściutko szybko się odbyło, decyzja była w kilkanaście minut. W przyszłym miesiącu spłacam ostatnią ratę. Szybko minęło 😉

 7. jadogga

  Ja w sumie brałam dwa razy w Zaplo i nie mam powodów do narzekania 🙂

 8. wiolaa

  jestem z zaplo bardzo zadowolona i na pewno wróce do nich. Wszytsko sprawnie, mozna rozlozyc na dogodne raty nawet do 24, kasa maks 10 koła można dostać. Dla mnie są naprawde ok.

 9. Bordzik

  Zdecydowanie na plus przejrzystość całego procesu pożyczkowego, wygodne przypomnienia, możliwość dogadania się w razie chwilowych problemów.

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry