O nas – skontaktuj się z nami!

Redakcja portalu Crediteo.pl.

Redaktorzy portalu Crediteo.pl: Od lewej: Kamil Kondel, Ewa Kondel, Sławomir Nowiński.

Kamil Kondel

Od 2009 r. związany z branżą finansową. Doświadczenie zdobywał w jednym z najbardziej opiniotwórczych dzienników ekonomicznych.Od 2013 r. współredaguje publikacje na Crediteo.pl, a od 2015 r. właściciel portalu. Prywatnie interesuje się historią i marketingiem w internecie.

Oficjalny Profil

Ewa Kondel

Copywriter. Dba o poprawność i styl tworzonych publikacji. Każdą wolną chwilę przeznacza na rozwój portalu i pozyskiwanie partnerów.

Oficjalny Profil

Sławomir Nowiński

Jest pracownikiem Banku Pocztowego. Swoją wiedzą dzieli się na portalu i podpowiada czytelnikom w tematyce bankowej. Zajmuje się działem, który nazwaliśmy “Wygraj z bankiem“.

Oficjalny Profil

Informacje prasowe:

Zapraszamy do przesyłania informacji prasowych na adres e-mail: press(małpa)crediteo.pl. Zostaną one umieszczone nieodpłatnie na naszym portalu. Crediteo.pl jako jedyny w branży pozabankowej, dociera do czytelników poprzez kanał Google Wiadomości. To dodatkowe grono odbiorców, które zapozna się z Twoim materiałem prasowym.

Kontakt:

  1. PRESSFIN Kamil Kondel
  2. ul. Bocianowo 20/6, 85-042 Bydgoszcz
  3. tel. 737 906 029
  4. NIP: 9671251538
  5. REGON: 364158348

Jesteśmy na portalach społecznościowych:

Jak poruszać się po Crediteo?

Crediteo.pl został podzielony na kilka kategorii związanych z branżą pozabankową:

  1. Aktualności pożyczkowe – dział z newsami. Wszystko co właśnie się wydarzyło w naszej branży, nie umknie naszej uwadze.
  2. Firmy Pozabankowe – dział z recenzjami. Dokładnie analizujemy oferty firm pożyczkowych i sprawdzamy, czy gdzieś nie ma ukrytych haczyków.
  3. Pośrednik Finansowy – czyli recenzje firm, które same nie oferuję własnych produktów finansowych.
  4. Pożyczki – to dział z poradami na temat zawierania umów pożyczkowych.
Do Góry