O nas

Crediteo.pl to jedyny, niezależny na naszym rynku portal branżowy. Naszym założeniem jest dostarczanie informacji o firmach pożyczkowych.

  1. PRESSFIN Kamil Kondel
  2. ul. Bocianowo 20/6, 85-042 Bydgoszcz
  3. tel. 737 906 029
  4. NIP: 9671251538
  5. REGON: 364158348

 

W przeciwieństwie do konkurencji, nie tworzymy rankingów, opisów w oparciu o oto, kto więcej nam zapłaci.Często spotykamy się z dużą niechęcią, ponieważ nasze recenzje są obiektywne i nie pisane pod niczyje dyktando. Jesteśmy pewni, że tylko Crediteo.pl gwarantuje czytelnikom prawdę. Zachęcamy Was do komentowania artykułów i wytykania napotkanych błędów.

Nasz Zespół:

 

Kamil Kondel – od 2009 r. związany z branżą finansową. Doświadczenie zdobywał w jednym z najbardziej opiniotwórczych dzienników ekonomicznych.Od 2013 r. współredaguje publikacje na Crediteo.pl, a od 2015 r. właściciel portalu. Prywatnie interesuje się historia i marketingiem w internecie.

Ewa Kondel – copywriter. Dba o poprawność i styl tworzonych publikacji. Każdą wolną chwilę przeznacza na rozwój portalu i pozyskiwanie partnerów.

Crediteo.pl został podzielony na cztery kategorie, związane z branżą pozabankową:

  1. Aktualności – dział z newsami. Wszystko co właśnie się wydarzyło w naszej branży, nie umknie naszej uwadze.
  2. Firmy Pozabankowe – dział z recenzjami. Dokładnie analizujemy oferty firm pożyczkowych i sprawdzamy, czy gdzieś nie ma ukrytych haczyków.
  3. Pośrednik Finansowy – czyli recenzje firm, które same nie oferuję własnych produktów finansowych.
  4. Pożyczki – to dział z poradami na temat zawierania umów pożyczkowych.
  5. Kredyty – dział ogólny, którego tematyka ociera się o działalność firm pozabankowych. Są to najczęściej recenzje produktów finansowych, łudząco podobnych do tych, które oferują firmy pożyczkowe.

 

Click to comment

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry

Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !