Polityka Prywatności

Szanowny Internauto, szanując twoją prywatność, oraz prywatność osób trzecich, korzystając z serwisu crediteo.pl akceptujesz poniższe informacje, które dotyczą zasad korzystania z polityki prywatności w serwisie.

Gromadzenie danych osobowych podczas odwiedzania naszej witryny internetowej

W przypadku użytkowników, którzy korzystają z witryny internetowej wyłącznie do celów informacyjnych, gromadzimy tylko dane osobowe przesyłane przez przeglądarkę użytkownika na nasz serwer. W przypadku użytkowników, którzy chcą przejrzeć naszą witrynę internetową, gromadzimy następujące dane niezbędne ze względów technicznych do wyświetlenia naszej strony na urządzeniu użytkownika i zapewnienia jej stabilności i bezpieczeństwa (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 zdanie 1 lit. f) RODO):

– Adres IP

– Treść żądania (konkretna strona)

– Status dostępu / kod statusu HTTP

– Ilość danych przesyłanych w każdym przypadku

– Przeglądarka

– Język i wersja przeglądarki

Na portalu nie ma żadnych formularzy i miejsc, gdzie można pozostawić swoje dane kontaktowe. Portal nie gromadzi danych osobowych. Jedynym miejscem są komentarze. W polu komentarza użytkownik może wpisać co chce i nie jest wymagane podanie rzeczywistych danych kontaktowych. Po wpisaniu komentarza, zostanie on przesłany do administracji, w celu akceptacji lub odmowy opublikowania komentarza. Komentarz, który trafi do administratora nie zawiera żadnych danych osobowych, autora wpisu, a jedynie Adres IP komentującego i ewentualnie nick/pseudonim.

 

Informacje na temat programów partnerskich

Crediteo.pl współpracuje z następującymi firmami:

Affiliate44 Sp. z o.o., Adtraction, System Partnerski Bankier, Credy, DoAffilate i Target Circle, których celem jest umożliwienie zarabiania za reklamę w związku z zamieszczaniem reklam Reklamodawców i łączy do nich.

Google Adsense

Jednocześnie na stronie wyświetlane są reklamy Google Adsense, który jest zewnętrznym dostawcą. Aby jak najbardziej dokładnie i właściwie dopasować wyświetlane reklamy, firma korzysta z plików cookie. Reklamy często są dopasowane w oparciu o twoje poprzednie wizyty, nie tylko w wyżej wymienionym serwisie. Pamiętaj, że Google Adsense nie gromadzi danych prywatnych, w tym twoich danych osobowych, czy telefonu lub adresu. W każdej chwili możesz zrezygnować z dopasowania reklam w oparciu o twoje zainteresowania. Wystarczy, że klikniesz tutaj, gdzie także otrzymasz stosownie więcej informacji.

Komentarze użytkowników

Redakcja Crediteo.pl nie odpowiada za wypowiedzi Internautów. Z racji specyfiki portalu, jesteśmy zobowiązani do usuwania komentarzy na życzenie firm, lub osób je reprezentujących. Zapraszamy w tym celu do kontaktu i wskazanie treści do usunięcia.

Crediteo.pl to serwis, który stawia na rzetelność i pełen obiektywizm. Przypominamy, że opinie negatywne, ale nie naruszające dóbr osobistych osób, lub firm są zgodne z prawem.

Do Góry

Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !