Polityka Prywatności

Szanowny Internauto, szanując twoją prywatność, oraz prywatność osób trzecich, korzystając z serwisu crediteo.pl akceptujesz poniższe informacje, które dotyczą zasad korzystania z polityki prywatności w serwisie.

 

Google Adsense

Jednocześnie na stronie wyświetlane są reklamy Google Adsense, który jest zewnętrznym dostawcą. Aby jak najbardziej dokładnie i właściwie dopasować wyświetlane reklamy, firma korzysta z plików cookie. Reklamy często są dopasowane w oparciu o twoje poprzednie wizyty, nie tylko w wyżej wymienionym serwisie. Pamiętaj, że Google Adsense nie gromadzi danych prywatnych, w tym twoich danych osobowych, czy telefonu lub adresu. W każdej chwili możesz zrezygnować z dopasowania reklam w oparciu o twoje zainteresowania. Wystarczy, że klikniesz tutaj, gdzie także otrzymasz stosownie więcej informacji.

Komentarze użytkowników

Redakcja Crediteo.pl nie odpowiada za wypowiedzi Internautów. Z racji specyfiki portalu, jesteśmy zobowiązani do usuwania komentarzy na życzenie firm, lub osób je reprezentujących. Zapraszamy w tym celu do kontaktu i wskazanie treści do usunięcia.

Crediteo.pl to serwis, który stawia na rzetelność i pełen obiektywizm. Przypominamy, że opinie negatywne, ale nie naruszające dóbr osobistych osób, lub firm są zgodne z prawem.

Click to comment

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry

Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !