Jan Pożyczki

Jan Pożyczki

Co to jest JAN Pożyczki? Jakie są komentarze o tym pożyczkodawcy? Nie wiesz, czy przejdziesz pozytywnie weryfikację? Czy JAN Pożyczki sprawdzi Cię w BIK? W tym miejscu odpowiemy rozwiejemy Twoje wątpliwości.

  Czego dowiesz się tutaj:

 • Najpierw poznasz naszą ocenę JAN Pożyczki.
 • Zapoznasz się z podstawowymi danymi o tej firmie pozabankowej.
 • Dowiesz się, jakie są wymagania i czy otrzymasz pozytywną decyzję.
 • Sprawdzisz, jakie rejestry dłużników (BIK, KRD, ERIF) weryfikuje JAN Pożyczki.
 • Sprawdzisz, jak szybko otrzymasz decyzję i gotówkę.
 • Przekonasz się, jakie wady i zalety pożyczki.
 • Podpowiemy ci, jak wziąć pożyczkę w JAN Pożyczki.

JAN Pożyczki – opinie

“Na forach internetowych brak opinii o tym pożyczkodawcy. Moim zdaniem, pożyczki w domu stanowią wygodną formę pożyczania pieniędzy i w przystępny sposób można wypytać o wszystkie aspekty zaciągania pożyczki i wątpliwości, co do podpisywanej umowy” – uważa Kamil Kondel z portalu Crediteo.pl.

Może Ty masz jakieś doświadczenia z tą firmą pozabankową. Jeśli tak, pozostaw komentarz! Pomoże innym w podjęciu decyzji.

JAN Pożyczki – kontakt

Nazwa firmy:Mogan Invest Sp. z o.o.
Strona www:https://janpozyczki.pl
Kontakt:ul. Szczecińskiej 32/105, 75-137 Koszalin
Telefon:+48 733 828 828
E-mail:Pożyczkodawca przewiduje kontakt telefoniczny lub oddzwania po podaniu numeru telefonu na stronie.
Godziny Pracy:brak informacji o godzinach pracy
NIP:6692543629
KRS:0000717606

Co to jest JAN Pożyczki?

JAN Pożyczki to polska firma pożyczkowa, która oferuje pożyczki z pełną obsługą u Ciebie w domu. Pożyczkodawca zapewnia, że dopasowuje się do klienta. Możesz zadzwonić i przedstawić swoją sytuację lub podać numer telefonu na stronie internetowej, a przedstawiciel firmy do Ciebie oddzwoni. Jeśli masz ochotę i jest Ci po drodze, możesz odwiedzić stacjonarny oddział firmy w Koszalinie, Słupsku, Gdańsku, Tczewie czy Gorzowie Wielkopolskim. Te oddziały pełnią jednak jedynie funkcję administracyjną, a klienci obsługiwani są w swoich domach niezależnie od tego, czy w danym mieście znajduje się biuro.

Ile możesz pożyczyć?

Pożyczkodawca udziela pożyczek ratalnych w wysokości od 400 do 3000 zł. Okres spłaty wynosi od 2 do 10 miesięcy.

JAN Pożyczki – wymagania

Żeby otrzymać pożyczkę konieczne jest posiadanie dowodu osobistego, zaświadczenia o dochodach w przypadku posiadania pracy, natomiast w przypadku świadczeń emerytalnych lub rentowych decyzji o ich przyznaniu, konta bankowego w Polsce oraz aktywnego telefonu komórkowego. Pożyczkę otrzymasz, jeśli jesteś osobą pełnoletnią przed 75. rokiem życia, na stałe mieszkającą na terenie Polski oraz nie posiadającą zaległości pieniężnych w JAN Pożyczki.

Czy JAN Pożyczki sprawdza BIK?

Istnieje duża szansa, że JAN Pożyczki udzieli Ci pożyczki, gdyż ten pożyczkodawca nie sprawdza bazy BIK. Weźmie pod uwagę twoją aktualną sytuację finansową. Co więcej, ta firma pożyczkowa zapewnia, że na każdy wniosek patrzy indywidualnie, wobec czego postara się dopasować pożyczkę do możliwości jakie posiadasz tak, aby raty pożyczki były dla Ciebie jak najmniej uciążliwe.

JAN Pożyczki – kiedy pieniądze na koncie?

Decyzja o pożyczce w JAN Pożyczki zostanie przekazana u Ciebie w domu. Pieniądze zostaną przekazane przez pożyczkodawcę na wizycie domowej. Spłaty pożyczki również dokonasz wygodnie, nie tracąc czasu. Pracownik firmy pożyczkowej pojawi się w odpowiednim terminie u Ciebie w domu.

Wady i zalety pożyczki w JAN Pożyczki

Zalety:

 • Procedura ubiegania się o pożyczkę przeprowadzona całkowicie w Twoim domu.
 • Jasne zasady.
 • Możliwość podjęcia przemyślanej decyzji w warunkach domowych, bez pośpiechu i stresu.
 • Brak istotnych ograniczeń, wiekowych czy sprawdzania BIK.

Wady:

 • Tygodniowy system płatności rat, co może nastręczać problemów, jednak pożyczkodawca zapewnia, że są one jak najmniej dotkliwe.

Ile zapłacę?

Firma pozabankowa zapewnia, że nie poniesiesz ukrytych kosztów, a te pojawiają się w umowie. Na stronie brakuje jednak wzoru umowy, abyś mógł się zapoznać z jej treścią zanim skontaktujesz się z firmą. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania 168,1%, więc jest to stosunkowo nieduże oprocentowanie.

Jak wziąć pożyczkę w JAN Pożyczki?

Wystarczy telefoniczny kontakt z pożyczkodawcą. Na spotkaniu, które powinno nastąpić do 48 godzin od pierwszego kontaktu z przedstawicielem firmy, poznasz decyzję w ciągu 15 minut.


Chwilówki  /  Opinie  /  Jan Pożyczki


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry