Pożyczka w Eden Finance – opinie, obsługa domowa, BIK

Eden Finance

Szukasz informacji o Eden Finance? Chcesz poznać opinię? Nie wiesz, co sprawdzają? Czy otrzymasz pożyczkę? Zajrzyj do naszej recenzji. Przeczytanie zajmie ci 2 minuty.

Pełna nazwa firmyEden Finance Sp. z o.o.
NIP:5242754478
REGON:140622078
KRS:0000161801
Adres:03-272 Warszawa, ul. Kuszników 30a
Telefon:797 705 110
Pośrednik?Nie
Wysokość pożyczki:500 zł - 6 000 zł

Przedsiębiorstwo finansowe Eden Finance (KRS: 0000161801, NIP: 5242754478, REGON: 140622078) z siedzibą w Wyszkowie, działa pod tą nazwą na polskim rynku do 2003 roku. Właścicielem firmy jest Szymon Depta. Firma oferuje pożyczki na kwotę od 500 zł do 6000 złotych, które są spłacane w formie rat. Działa na terenie województwa mazowieckiego i miasta Łodzi.

Firma wpisana jest do Rejestru Firm Pożyczkowych nadzorowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem RP000036. Oznacza to, że masz tutaj do czynienia ze sprawdzonym podmiotem finansowym, a nie “krzakiem”. Możesz mieć pewność, że twoje dane będą bezpieczne.

Co ważne, pożyczki udzielane są w domu klienta, a więc podobnie jak Provident.

Jak poruszać się po stronie?

Po wejściu na stronę http://www.edenfinance.pl/ zwróć uwagę na dwa elementy — numer telefonu i dział kontakt, po prawej. Być może zainteresuje cię jeszcze dział FAQ, gdzie odnajdziesz odpowiedzi na kilka pytań związanych z zasadami udzielania pożyczki.

Czy Eden Finance sprawdza bazy BIK, KRD, BIG InfoMonitor?

Niestety, ciężko nam ustalić, czy firma dokonuje weryfikacji. Wynika to z bardzo lakonicznego komunikatu na stronie pożyczkodawcy na temat weryfikacji w BIK.

Jakie dokumenty wymaga Eden Finance? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

Wystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach. Firma akceptuje również dochody z działalności rolniczej. Nie ma tutaj wymagań co do wieku. Trzeba być osobą pełnoletnią. Pracownicy nie dzwonią do twojego pracodawcy.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

W przypadku, gdy podpiszesz umowę w twoim miejscu zamieszkania, decyzja jest od ręki.

Czy jest jakaś promocja?

Firma oferuje stałym klientom program lojalnościowy, nazywający się “Bonus”. Za każde spłacone w terminie raty, otrzymujesz znaczki. Gdy zgromadzisz ich odpowiednią ilość możesz wymienić je na nagrody, w postaci np. sprzętu AGD.

Wady i zalety pożyczki w Eden Finance:

Zalety:

 • Szybka decyzja, możliwość wzięcia pożyczki przez siedem dni w tygodniu;
 • natychmiastowa decyzja o przyznaniu pożyczki.

Wady:

 • Brak informacji o weryfikacji w bazach dłużników;
 • pierwsza rata już po 7 dniach od podpisania umowy.

Jak wziąć pożyczkę w Eden Finance?

Aby otrzymać pożyczkę wystarczy, że zadzwonisz na numer 797 705 110, lub wyślesz SMS-a o treści TAK. Odezwie się do ciebie konsultant, który w pierwszej kolejności sprawdzi, czy jesteś w zasięgu działalności firmy. Potem umówi się z tobą na spotkanie.

Pamiętaj, że korzystając z opcji “PAKIET GOTÓWKA”, spłatę rozpoczniesz już w ciągu 7 dni od otrzymania pożyczki.

Jaką mamy opinię o Eden Finance?

Sprawdź opinie o Aforti Finance.

Strona internetowa firmy przykuwa uwagę i zachęca do kontaktu. Brakuje jednak na niej istotnych informacji o kosztach i przykładach pożyczki. Pomimo możliwości wysłania formularza, strona WWW nie jest zabezpieczona, w postaci bezpiecznego połączenia SSL.

Niestety, z braku przykładowych pożyczek, nie jesteśmy również w stanie ustalić, czy oferta Eden Finance jest ciekawa na tle np. Bocian Pożyczki, czy innych firm działających w domu klienta.

Chwilówki/Opinie/Pożyczka w Eden Finance – opinie, obsługa domowa, BIK


Przeczytaj także:
 • Tani Kredyt od Alfa Finance

 • Dodaj Opinie

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry