Balt Credit opinie o pożyczce pod zastaw dla przedsiębiorców

baltcredit

Chcesz się dowiedzieć więcej o Balt Credit? Interesują cię opinie? Szukasz informacji, co weryfikują i jak dużo pożyczają? Zajrzyj do naszej recenzji. Przeczytanie tekstu zajmie ci 2 minuty.

Nazwa Firmy:Balt Credit Sp. z o. o.
Adres:Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa
Strona WWW:http://baltcredit.pl/
Telefon: 22 829 91 65
E-mail:biuro@baltcredit.pl
Pośrednik?Nie
NIP:7010411381
REGON:147079855
KRS:0000491442
Wysokość pożyczki:20000 zł - 50000 zł

Firma Balt Credit (KRS: 0000491442, NIP: 7010411381, REGON: 147079855) z siedzibą w Warszawie jest częścią międzynarodowej spółki AS Omega Laen, która działa na rynku estońskim już od 10 lat. Oferuje pożyczki na kwotę od 20 tys. do 500 tys. złotych dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak dla spółek handlowych na okres do 10 lat z zaznaczeniem, że umowa jest zawierana na okres maksymalnie do 12 miesięcy, z możliwością  następnie przedłużania do 120 miesięcy. Warunkiem niezbędnym jest posiadanie nieruchomości, która będzie przedmiotem zastawu. Na czele firmy stoi Zagoruiko Viacheslav. Oferta jest skierowana do osób z całej Polski.

Przedsiębiorstwo akceptuje jedynie mieszkania i lokale użytkowe na terenie następujących miast i okolic w promieniu do 30 kilometrów:  Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań, Trójmiasto.

Zabezpieczenie w postaci nieruchomości może być na podstawie wpisu Balt Credit do działu IV księgi wieczystej (tzw. “hipoteka”) lub w dziale II (tzw. “przewłaszczenie na zabezpieczenie”). Jaką masz opinię o takim zabezpieczeniu? Podziel się nią w komentarzu pod artykułem.

Jak się poruszać po stronie?

Po wejściu na stronę http://baltcredit.pl, najważniejszą dla ciebie informację odnajdziesz pod kalkulatorem. Dowiesz się tam o warunkach, kwotach pożyczki, jak i zabezpieczeniu. Poznasz również ogólne warunki spłaty i dokumenty.

Kalkulator, który mógł wzbudzić twoje zainteresowanie, ma charakter jedynie orientacyjny i sumy przedstawione, nie muszą mieć pokrycia w przypadku oferty pożyczki dla ciebie. Gdy klikniesz przycisk “wypełnij wniosek” przejdziesz do formularza. Po jego wysłaniu skontaktuje się z tobą konsultant.

Przeczytaj recenzję Filarum.

Czy Balt Credit sprawdza bazy BIK, KRD, BIG InfoMonitor?

Firma zaznacza, że negatywne wpisy w bazach dłużników nie mają wpływu na decyzję. Oznacza to, że jeżeli masz negatywną historię kredytową w KRD lub BIK, to nie zostaniesz odrzucony, ponieważ twoim zabezpieczeniem w razie problemów jest nieruchomość.

Jakie dokumenty wymaga Balt Credit? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

W zależności od tego, na co chcesz przeznaczyć pożyczkę, zmieniają się wymagane dokumenty. Standardowo jest to dowód osobisty i kilka dokumentów związanych z twoją działalnością, jak i wartością nieruchomości. Oto one:

 • 6-miesięczny raport finansowy z twojej działalności;
 • zdjęcia nieruchomości, które mają stanowić zabezpieczenie pożyczki;
 • dokument potwierdzający twoje prawo do lokalu;
 • numer księgi wieczystej;
 • zaświadczenie o osobach przebywających w nieruchomości;
 • decyzja o pozwoleniu na użytkowanie np. mieszkania.

Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczeń ZUS i US.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

Decyzja o przyznaniu pożyczki wynosi do 48 godzin. Niemniej całkowity czas proces udzielania pożyczki, w tym proces weryfikacji może trwać do 10 dni.

Wady i zalety pożyczki w Balt Credit:

Zalety:

 • Możliwość wzięcia pożyczki przez siedem dni w tygodniu;
 • możliwość karencji w spłacie;
 • okres spłaty pożyczki do 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia do 10 lat;
 • brak weryfikacji w bazie danych BIK;
 • Brak przedpłat i ukrytych kosztów;
 • firma należy do międzynarodowej spółki;
 • pożyczka udzielana przez internet, bez wychodzenia z domu.

Wady:

 • Zabezpieczenie spłaty poprzez zastaw nieruchomości
 • długi proces oczekiwania na pożyczkę;

Jak wziąć pożyczkę w BaltCredit?

Wejdź na stronę http://baltcredit.pl/. Wybierz interesującą cię kwotę pożyczki. Zapoznaj się z orientacyjnymi opłatami. Pamiętaj, że ostatecznie mogą się one różnić i są jedynie orientacyjne. Kliknij przycisk i przejdź do formularza. Wypełnij dokładnie wniosek. Po wysłaniu formularza rozpocznie się proces weryfikacyjny.

Pamiętaj! Jeśli naprawdę chcesz otrzymać tutaj pożyczkę, to weź pod uwagę, że zastawiasz swoją nieruchomość! Dobrze się zastanów, ponieważ w razie problemu ze spłatą, możesz stracić prawo do lokalu!

Jaką opinię mamy o Balt Credit?

To już kolejna firma, która proponuje swoje usługi finansowe na terenie całego kraju. Niestety oferta pożyczkodawcy jest ograniczona jedynie do przedsiębiorców. Największą zaletą oferty, jest z pewnością brak weryfikacji w KRD, czy BIK, co może ucieszyć osoby mające złą historię kredytową.

sprawdź naszą opinię o SOHO Credit.

W naszej opinii Balt Credit to deska ratunku, dla przedsiębiorców, którzy nie są już akceptowani w banku, a są właścicielami przynajmniej jednego lokalu. Niemniej fakt, iż ich np. mieszkanie idzie pod zastaw pożyczki,  powinien mieć na uwadze każdy biznesmen, który chce podpisać z firmą umowę.

Chwilówki/Opinie/Balt Credit opinie o pożyczce pod zastaw dla przedsiębiorców
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry