Pożyczka domowa w Avalia

Pożyczka w Avalia

W tym miejscu dowiesz się, co udało się nam ustalić o firmie Avalia. Przeczytasz, co oferuje i na jakich zasadach. Przeczytanie zajmie ci 1 minutę.

Nazwa Firmy:AVALIA SP. Z O.O
Kontakt:ul. Reja 13/15
81-874 Sopot
Strona WWW:http://avalia.pl
Telefon: 503 503 375
E-mail:kontakt@avalia.pl
Pośrednik?Nie
NIP:5842730486
REGON:221831187
KRS:0000451581

Avalia to (KRS: 0000451581, NIP: 5842730486, REGON: 221831187) z Sopotu, to firma pożyczkowa, która zajmuje udzielaniem pożyczek w domu klienta, czyli podobnie jak Bocian i Provident. Na jej czele stoi Waruszewski Rafał.

Firma zaniedbała swoją wizytówkę w internecie. Strona wygląda odpychającą i mało profesjonalnie. Brakuje na niej dokładnych danych o pożyczce w tym, jak przedstawiają się opłaty i koszty ratalne.

Czy Avalia sprawdza BIK, BIG, KRD i ERIF?

Niestety, pożyczkodawca nie podaje, czy weryfikuje bazy dłużników. Pewne jest, że musisz na pewno wykazać się stałym dochodem. Jeśli żyjesz jedynie z zasiłków lub 500+, to nie otrzymasz pożyczki. Osoby zadłużone mogą starać się o pożyczkę, ale wiele zależy od tego, jak dużym obciążeniem są te zaległości.

Jak można tutaj wziąć pożyczkę?

Najpierw dzwonisz telefonicznie lub wypełniasz formularz i umawiasz się na spotkanie. Przedstawiciel przyjeżdża do ciebie na umówioną godzinę. Do spisania umowy potrzebny jest dowód osobisty. Jeżeli warunki będą ci odpowiadać, otrzymasz umowę i plan spłat.

Jak czytamy na stronie, Avalia zobowiązuje się do wizyty w twoim miejscu zamieszkania jeszcze w dniu, w którym otrzyma od ciebie zgłoszenie. Pracownicy firmy pracują 7 dni w tygodniu i wszelkie formalności załatwiają na miejscu. Wtedy też poznasz szczegóły oferty i plan spłaty pożyczki.

Jaką mamy opinię o Avalia?

Sprawdź recenzje Aforti Pożyczki.

Pożyczkodawca działa lokalnie. Niestety zaniedbał swoją wizytówkę w internecie. Skąpa ilość informacji uniemożliwia wystawienie firmie rzetelnej opinii. Lakonicznie zdania o profesjonalnym podejściu do klienta, nie idą w parze z wizytówką pożyczkodawcy. Radzimy właścicielom przedsiębiorstwa zająć się również marketingiem w internecie. Obecnie on kuleje, a strona zniechęca potencjalnych klientów do zostawienia swoich danych.

Chwilówki/Opinie/Pożyczka domowa w Avalia
1 Opinia

1 Opinia

  1. artix210

    nie dajcie się zwieść kiedyś składałem u nich wniosek buszują po KRD jak sie patrzy

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry