Gotówkomat czyli, samoobsługowe centrum finansowe

Gotówkomat

Gotówkomat, innowacja 2015 roku w finansach osobistych, właśnie rozpoczyna ekspansję na rynku polskim. Maszyna przypominająca bankomat, już teraz udzieli pożyczki na dowód a wkrótce pomoże obniżyć łączną wartość zobowiązań kredytowych a nawet pozwoli opłacić rachunki czy wykupić ubezpieczenie komunikacyjne. Wszystkie usługi będą dostępne również dla osób nie posiadających rachunków bankowych, jak i tych, którzy nie mają dostępu do Internetu.

Jak to działa i czy jest bezpieczne?

Żeby móc zaciągnąć pożyczkę wystarczy dowód osobisty, który jest skanowany przez Gotówkomat. Maszyna wykonuje również zdjęcia niezbędne do weryfikacji. Następnie pracownik firmy partnerskiej (np. w przypadku pożyczek Vivus) w bieżącym czasie, sprawdza zgodność danych osobowych oraz zdjęć klienta. Nie istnieje więc obawa, że ktoś może zaciągnąć zobowiązanie na skradziony dowód osobisty. Weryfikacja następuje na podstawie numeru PESEL oraz danych z Biura Informacji Kredytowej, baz dłużników ERIF, KRD i BIG oraz wewnętrznych zbiorów Związku Banków Polskich.

Kto i ile może pożyczyć?

Sprawdź – Lendon opinie.

Z usług Gotówkomatu może skorzystać każdy kto posiada ważny dowód. Może to być zarówno klient posiadający rachunek osobisty w dowolnym banku, jak i osoba, która takiego konta nie ma. Podobnie jest z dostępem do Internetu, który przypadku dokonania jakiejkolwiek transakcji w Gotówkomacie, nie jest potrzebny. Ale przede wszystkim usługa ta jest skierowana do klientów, którym zależy na czasie i chcą mieć pieniądze natychmiast, bez zbędnych formalności i zawiłych procedur. Udając się do najbliższego Gotówkomatu, po pozytywnej weryfikacji, po kilku, kilkunastu minutach otrzymają od 300 zł nawet do 1600 zł dodatkowego wsparcia finansowego.

Gdzie można znaleźć najbliższy Gotówkomat?

Gotówkomaty zlokalizowane są m.in. w dużych centrach handlowych w całej Polsce. Można je odnaleźć np. W Galerii Certe w Gdańsku, Bonarka City Center w Krakowie, w poznański M1 czy warszawskich Złotych Tarasach. Od przedwczoraj utworzyły również „zieloną linię” warszawskiego metra. Rozpoczynając ją, stanęły na stacji Wilanowska poprzez Pole Mokotowskie, Politechnika, Dworzec Gdański i kończąc na stacji Służew. Lista lokalizacji jej zasięg będzie sukcesywnie powiększany.


Chwilówki  /  O Pożyczkach  /  Gotówkomat czyli, samoobsługowe centrum finansowe


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry