Pośrednik finansowy

“Wnet Gotówka” opinie szybkiej pożyczce od pośrednika z Cypru

Wnet Gotówka

W tym miejscu zgromadziliśmy najważniejsze informacje o Wnet Gotówka. Sprawdź, co proponują i gdzie trafią twoje dane. Dowiedz się, kto będzie administratorem twoich danych.

Właścicielem nazwy “Wnet Gotówka” jest pośrednik finansowy DFEX INVESTMENTS LIMITED z siedzibą na Cyprze! Na stronie wypełniasz formularz kontaktowy i czekasz na telefon od pracownika firmy. To on na podstawie tego, co wypełniłaś i w trakcie wywiadu z tobą, zaproponuje odpowiednią wysokość pożyczki i pożyczkodawcę. Zapytasz: kim oni są? Z regulaminu wynika, że są to firmy pożyczkowe udzielające chwilówek, jak i pożyczkodawcy z obsługą domową i ratalni. Niestety ich tak dużo, że musisz sama dopytać się o szczegóły.

Zatem strona internetowa “Wnet Gotówka”, pod adresem wnet-gotowka.pl to tylko miejsce, gdzie zostawiasz swoje dane. Inne strony tej samej firmy znajdziesz pod nazwą: Kosmiczna Pożyczka i Arkadia Pożyczki.

Co sprawdzają?

Ze skąpych informacji wynika, że musisz mieć jedynie polskie obywatelstwo i stałe źródło dochodu. Brakuje danych o bazach dłużników, które mogą być sprawdzane.

Poproszę o przykładowe opłaty.

Niestety, właściciel nie pofatygował się, aby zaprezentować choć jedną przykładową pożyczkę. Nie odnajdziesz żadnych danych, a tylko zdjęcia “polecających” osób, które nie wzbudzają zaufania. Zaskakujące są też “opinie” klientów. Nic one nie wnoszą i nas nie przekonują.

Dodatkowo, kalkulator pożyczkowy-jeśli można go tak nazwać, pokazuje w zależności od wyboru zawsze taki sam procent RRSO, czyli po prostu nie działa. Po co w takim razie tam jest? Chyba po to, aby ładnie wyglądał i się komponował z resztą strony.

Co więcej, w stopce strony również nie odnajdziesz przykładu pożyczki, do czego zobowiązuje ustawa.

Opinie o Wnet Gotówka

Strona pośrednika jest niedopracowana i nie zawiera podstawowych elementów. Brakuje konkretnych wyliczeń i kosztów. Sam formularz jest bardzo obszerny i pyta o szczegółowe dane z życia. Długo się go wypełnia i łatwo o pomyłkę.

W naszej opinii Wnet Gotówka, to kolejna strona, która chce zarobić na pośredniczeniu w ofercie pożyczkowej. Nie posiada żadnych dodatkowych bonusów, z których mogliby skorzystać zainteresowani klienci. Nie polecamy.


Przeczytaj także:
  • Wnet Pożyczka od pośrednika

  • Dodaj Opinie

    Zostaw opinię:

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Do Góry

    Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !