“Wnet Gotówka” opinie szybkiej pożyczce

Wnet Gotówka

W tym miejscu zgromadziliśmy najważniejsze informacje o Wnet Gotówka. Sprawdź, co proponują i gdzie trafią twoje dane. Dowiedz się, kto będzie administratorem twoich danych.

Właścicielem nazwy “Wnet Gotówka” jest pośrednik finansowy DFEX INVESTMENTS LIMITED z siedzibą na Cyprze. Na stronie wypełniasz formularz kontaktowy i czekasz na telefon od pracownika firmy. To on na podstawie tego, co wypełniłaś i w trakcie wywiadu z tobą, zaproponuje odpowiednią wysokość pożyczki i pożyczkodawcę. Zapytasz: kim oni są? Z regulaminu wynika, że są to firmy pożyczkowe udzielające chwilówek, jak i pożyczkodawcy z obsługą domową i ratalni.

Zatem strona internetowa “Wnet Gotówka”, pod adresem wnet-gotowka.pl to miejsce, gdzie zostawiasz swoje dane, aby otrzyma pożyczkę. Inne strony tej samej firmy znajdziesz pod nazwą: Kosmiczna Pożyczka.

Co sprawdzają?

Ze informacji wynika, że musisz mieć jedynie polskie obywatelstwo i stałe źródło dochodu.

Poproszę o przykładowe opłaty.

O dokładne informacje o opłatach, dowiesz się na etapie składania wniosku. Więcej danych udzieli ci już właściwy pożyczkodawca.

Opinie o Wnet Gotówka

Strona pośrednika jest prosta w obsłudze.  Sam formularz jest bardzo obszerny i szczegółowy. Jeśli wolisz, aby to pośrednik wybrał za ciebie odpowiedniego pożyczkodawcę, to oferta na stronie Wnet Gotówka będzie dla ciebie odpowiednia.

Chwilówki/Opinie pośrednik/“Wnet Gotówka” opinie szybkiej pożyczce
Przeczytaj także:
  • Wnet Pożyczka od pośrednika
  • Arkadia Pożyczki
  • Dodaj Opinie

    Zostaw opinię:

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Do Góry