Pożyczka w Vebkredit – opinie, BIK

Vebkredit

W tym miejscu spróbujemy odpowiedzieć na kilka pytań o Vebkredit. Poznasz opinię. Przeczytasz, co udało się nam ustalić.

Usługa finansowa o nazwie Vebkredit należy do estońskiej firmy Victory Finance SL z siedzibą Tallinie. Niestety, na stronie w grudniu 2017 roku, brakuje dodatkowych informacji o jej działalności. Wiemy, że pośrednik ma jeszcze swoje oddziały w kilku krajach europejskich, lecz polskiego adresu oddziału nie podano.

Firma oferuje pośrednictwo w dostępie do szybkich pożyczek od 200 zł do 4000 złotych, z terminem spłaty wynoszącym maksymalnie 30 dni.

Jak się poruszać po stronie?

W centralnym punkcie strony http://vebkredit.pl/ znajduje się kalkulator, który spełnia jedynie funkcję ozdobną. Brakuje opłat, pod kalkulatorem. Po prostu jest on po to, aby pobawić się suwakami. Nic nie wnosi wartościowego dla użytkownika. Pod kalkulatorem znajduje się parę obrazków z opisem działalności i zaletami przedsiębiorstwa.

Na samym dole odnajdziesz odsyłacze do warunków, polityki prywatności i danych adresowych.

Czy Vebkredit sprawdza BIK, KRD, ERIF?

Niestety, takich informacji nie podaje firma.

Jakie dokumenty wymaga Vebkredit? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

Z informacji zawartych na stronie wynika, że musisz mieć obywatelstwo polskie, aktywny numer telefonu i co ważne, jeszcze jeden dodatkowy numer telefonu. Minimalny wiek wynosi 20 lat.

Nie odnaleźliśmy zapisu, czy pośrednik dzwoni do pracodawcy.

Dowiedz się więcej o NetCredit.

Ile trwa weryfikacja? Jak długo czeka się na decyzję?

Po otrzymaniu twojego wniosku firma udziela odpowiedzi o przyznaniu lub odmowie w ciągu od 15 minut do godziny. Decyzję otrzymasz w wiadomości SMS i na adres e-mail, który podasz w trakcie rejestracji.

Czy jest jakaś promocja?

Jeżeli wierzyć reklamie, firma ponoć udziela pierwszą “darmową” pożyczkę do 2000 złotych za darmo. Czyli pożyczasz do 2000 zł i w ciągu np. 30 dni spłacasz taką samą kwotę pożyczki.

Przykładowe opłaty

Firma w dniu pisania recenzji – 6.12.2017 roku nie podała na stronie orientacyjnych opłat.

Jaką macie opinie o Vebkredit?

Brakuje podstawowych danych na stronie http://vebkredit.pl, które wzbudziłyby większe zaufanie. Nie wiemy, po co jest kalkulator, gdy nie ma dołączony do niego opłat. Nie odnaleźliśmy przykładowej umowy. Nie mogliśmy znaleźć, czy firma sprawdza wiarygodność wnioskodawców w bazach dłużników BIK, KRD czy ERIF. Na ten moment (6-12-2017 r.), radzimy wstrzymać się naszym czytelnikom ze składaniem wniosków o pożyczkę.

Sprawdź opinie o SOHO Credit.

Chwilówki/Opinie pośrednik/Pożyczka w Vebkredit – opinie, BIK
1 Opinia

1 Opinia

  1. Henryk

    Ło esuu, polecacie a tu pośrednik. Tylko mi zapytania robia, tragedia

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry