Solcredit

solcredit

Interesuje cię opinią o Solcredit? Chcesz wiedzieć, co to za pożyczka? Nie wiesz do kogo należy i gdzie trafią twoje dane? W tym miejscu odpowiemy na twoje pytania.

Weź pożyczkę w Solcredit »
 

Usługa finansowa o nazwie Solcredit należy do estońskiej firmy FIIZY Ltd z siedzibą w Tallinie. To pośrednik finansowy, który posiada ofertę kilku pożyczkodawców działających na terenie całej Polski. Nie udziela bezpośrednio pożyczek.

Za pośrednictwem Solcredit możesz od 100 zł do 5000 złotych, na okres od 5 do 50 dni.

Na co zwrócić uwagę?

Z pewnością pierwsze co zwróci twoją uwagę, to ogromny kalkulator pożyczkowy. Niestety nic się z niego nie dowiesz, ponieważ robi za ozdobę. Kalkulator nie zawiera wyszczególnionych opłat i prowizji wybranej pożyczki. Możesz co najwyżej poprzesuwać sobie suwaki. Tak samo mało interesujące dla ciebie będą informacje pod kalkulatorem.

Jedynym sensownym elementem strony jest pomarańczowy przycisk “złóż wniosek”, który przeniesie cię do prostego formularza.

Czy Solcredit sprawdza bazy BIK, KRD, BIG InfoMonitor?

Pośrednik nie podaje, jakie bazy dłużników sprawdzają pożyczkodawcy. W większości przypadków firmy pożyczkowe weryfikują KRD, ERIF a za ich pośrednictwem BIK.

Jakie dokumenty wymaga Solcredit? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy w 2018 roku?

Na stronie nie odnaleźliśmy szczegółowych informacji o dokumentach. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Pośrednik nie dzwoni do pracodawcy, ponieważ jedynie dobiera ci pożyczkodawcę. Co sądzisz o tak niskich wymaganiach? Napisz opinię na ten temat w komentarzu.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

Firma zobowiązuje się, że po wybraniu pożyczkodawcy, powinieneś spodziewać się kontaktu telefonicznego w ciągu 15 minut. Nie odnaleźliśmy szczegółów na temat decyzji i weryfikacji.

Wady i zalety Solcredit:

Zalety:

 • Szybka decyzja, możliwość wzięcia pożyczki przez siedem dni w tygodniu;
 • firma należy do międzynarodowej spółki’
 • dla stałych klientów pożyczka nawet do 5000 złotych;
 • pożyczka udzielana przez internet, bez wychodzenia z domu.

Wady:

 • Twój wniosek trafia najpierw do pośrednika, a nie do właściwego pożyczkodawcy.

Jak wziąć pożyczkę za pośrednictwem Solcredit?

Za pomocą Solcredit nie pożyczysz pieniędzy, a jedynie zostawisz swoje dane. Jedyną rzecz, która cię przybliży do otrzymania pożyczki, jest wypełnienie krótkiego formularza na https://www.solcredit.pl/. Jeśli jednak miałeś problem z wnioskiem, to dodaj swoją opinię w komentarzu.

Jaką mamy opinię o Solcredit w 2018 roku?

To już kolejny pośrednik, który pojawił się na łamach Crediteo.pl. W przeciwieństwie do innych zadbał on o swoją stronę internetową, jednak pominął istotne dane na temat pożyczki. Czyni to ofertę Solcredit zagadkową. Radzimy uzupełnić dane o pożyczce pod kalkulatorem, a propozycja będzie bardziej przejrzysta i czytelna.

Chwilówki/Opinie pośrednik/Solcredit
Przeczytaj także:
 • Credit.pl
 • SOHO Credit
 • 2 komentarze

  2 Opinie

  1. onna

   Masakra nie działa meil, telefon to samo… tragedia…

  2. onna

   Blokują też osoby na fb, jeśli ktoś prosi o prawdziwy kontakt.

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry