Rata na Plus

Rata na Plus

W tym miejscu podpowiemy ci, czy otrzymasz pożyczkę w Rata na Plus. Przedstawimy ci naszą opinię. Zweryfikujemy wymagania i warunki. Dzięki nam zdecydujesz, czy podpisać z nimi umowę. Zapoznanie się z naszym krótkim poradnikiem, zajmie ci około 3 minuty.

Weź pożyczkę w Rata na Plus »

Rata na Plus – opinie

“Po pierwsze podoba mi się fakt, iż firma pożyczkowa na stronie umieściła wszelkie dane i informacje o pożyczce. Możesz zajrzeć do formularza informacyjnego, umowy pożyczkowej, czy tabeli opłat. Masz dział z odpowiedziami na najczęstsze pytania, dzięki temu zapoznasz się danymi firmy i pośrednika. To niewątpliwa zaleta, ponieważ nie wszyscy pośrednicy umieszczają tego typu dane. Na nie wielki minus przemawia brak promocji w Rata na Plus, która skłaniałby mnie do oceny bardzo dobrej. Podsumujmy. W mojej opinii to solidna propozycja dla osób, które na szybko potrzebują zastrzyku gotówki” – uważa Kamil Kondel z portalu Crediteo.pl.

A ty co sądzisz o tej firmie pożyczkowej? Czy warto? Zostaw komentarz!

Rata na Plus – kontakt

Rata na Plus, właściciel:Aventus Group Sp. z o.o.
NIP:9662029390
REGON:200358089
KRS:0000355948
Pośrednik?Tak
Twoje dane trafią do:Tusumi Sp. z o.o.
Wysokość pożyczki:600 zł - 5000 zł
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 2500 zł, z okresem spłaty w ciągu 90 dni.
RRSO:

521,84%
Suma opłat1521,14 zł
Całkowity koszt do spłaty:4021,14 zł

Co to jest Rata na Plus?

Rata na Plus to szybka pożyczka online. Należy do pośrednika kredytowego firmy Aventus Group (KRS: 0000355948, NIP 9662029390, REGON 200358089) z siedzibą w Białymstoku.

Bardzo ważne, na stronie https://www.ratanaplus.pl/ gdzie z pewnością już jesteś lub byłaś – nie dostaniesz pożyczki! Otóż tam jedynie wypełniasz formularz. Zostawiasz swoje dane i czekasz na weryfikację. Przeprowadzi ją już właściwy pożyczkodawca, czyli Tusumi (KRS: 0000507929, NIP: 5272712533, REGON: 147186717) również z Białegostoku.

Tak na marginesie warto wspomnieć, że pośrednik nie korzysta jedynie z witryny “Rata na Plus”. Na łamach naszego portalu odnajdziesz również poradniki do innych marek tej samej firmy, Finansowe Posiłki, czy Niewielka Pożyczka. W wolnym czasie, jeśli cię zaskoczyliśmy, możesz zapoznać się z nimi. Każda z nich różni się detalami, np. na jednej złożysz wniosek o chwilówkę, a na drugiej o pożyczkę na raty. Są też różnice w opłatach.

Co tutaj proponują?

Czy interesuję cię rozwiązanie ratalne, czy krótkoterminowe? Jeżeli odpowiesz twierdząco o raty, to dobrze trafiłaś. Otóż za pośrednictwem “Rata na Plus” możesz ubiegać się o pożyczkę przez internet na raty w wysokości od 600 zł do 5000 złotych. Czas kredytowania wynosi od 2 do 6 miesięcy. Czy takie warunki ci odpowiadają? Tak? To czytaj dalej.

Czy Rata na Plus sprawdza BIK?

Czy masz ukończone 21 lat? Jeżeli nie, to nie spełniasz kryteriów wiekowych. Czy masz niespłacone długi? Jeżeli za tobą ciągną się zaległe raty, czy to w banku, czy np. za sprzęt AGD, to nie przejdziesz pozytywnie weryfikacji. “Rata na Plus” zweryfikuje cię bowiem w BIG InfoMonitor, KRD i ERIF. Są to bazy dłużników, które gromadzą twoją historię kredytową i właśnie tam zagląda podczas weryfikacji firma pożyczkowa.

Co cię może ucieszyć, to fakt, że pożyczkodawca nie sprawdza BIK! To z pewnością ucieszy wszystkich “Bikowców”. Czy też do nich należysz?

Plus

Wielką zaletą “na plus” jest niewątpliwie brak weryfikacji klienta w Biurze Informacji Kredytowej.

Dodatkowym wymogiem jest stałe źródło dochodu. Jeżeli żyjesz jedynie z zasiłków i pomocy socjalnej, to nie otrzymasz pozytywnej decyzji. Jeżeli przejdziesz weryfikację, to otrzymasz informację SMS-em. Przelew środków spodziewaj się nawet w ciągu 15 minut.

Jak wyglądają przykładowe opłaty?

Zajrzeliśmy do danych, które widnieją na stronie. Na ich podstawie, możesz się zastanowić, czy takie warunki ci odpowiadają.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 521,84% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2500 zł; całkowita kwota do spłaty 4021,14 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 1021.14 zł (w tym: prowizja 809 zł, odsetki 41,78 zł); umowa na 90 dni.

Jeżeli interesujesz się niższymi kwotami pożyczki, to mamy dla ciebie małą podpowiedź. Za pomocą dołączonego do strony kalkulatora pożyczkowego, możesz szybko zapoznać się z interesującymi cię kosztami. Zauważ, że gdy przesuniesz suwaki kalkulatora, sumy opłat się zmieniają. Przyjrzyj się im uważnie i odpowiedz sobie na pytanie, czy zapłacisz w ratach takie kwoty? Kliknij formularz informacyjny pod nimi, a ukaże ci się przykładowa umowa pożyczkowa. Bardzo podobną podpiszesz, jak już się zdecydujesz na “Rata na Plus”. Jesteś pewna swojej decyzji? Tak, to przeczytaj nasze podsumowanie.Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry