“Pożyczka Poszukiwana” opinie o pośredniku. Czy sprawdza BIK?

Logo Pożyczki Poszukiwanej

Dowiedz się co udało się nam ustalić o Pożyczce Poszukiwanej. Co to za usługa? Jaką mamy opinię? Czy sprawdzają BIK? Przeczytaj nasz poradnik.

Nazwa Firmy:Comperia.pl S.A.
Kontakt:ul. Konstruktorska 13, 02-673, Warszawa
Strona WWW:https://pozyczkaposzukiwana.pl/
Pośrednik?Tak
NIP:9512209854
REGON:140913752
KRS:0000390656
Wysokość pożyczki:1000 zł - 5000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Nie
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 3000 zł, z okresem spłaty w ciągu 24 miesięcy.
RRSO:106,84%
Suma opłat2871,15 zł
Całkowity koszt do spłaty:5871,15 zł

Usługa finansowa o nazwie “Pożyczka Poszukiwana” należy do firmy Comperia.pl (KRS: 0000390656, NIP: 9512209854, REGON: 140913752) z siedzibą w Warszawie. To znana przede wszystkim z portalu finansowego spółka finansowa, która zajmuje się pośrednictwem i doradztwem. Tutaj pośredniczy w ofercie firmy pożyczkowej SMS Kredyt.

Na stronie https://pozyczkaposzukiwana.pl/ możesz zapoznać się ofertą pożyczki w wysokości od 1000 zł do 5000 zł. Okres jej spłaty wynosi od 3 do 30 miesięcy.

Jak poruszać się po stronie?

Odnalezienie najważniejszych elementów nie powinno ci sprawić problemu. Z pewnością zauważysz duży kalkulator. Z jego pomocą wybierzesz interesującą cię kwotę pożyczki. Poznasz również opłaty, które poniesiesz.  Zwróć uwagę, że pod czerwonym przyciskiem o nazwie “weź pożyczkę” znajdują się również odsyłacze do przykładowej umowy i dokumentów. Poświęć na nie parę minut i zastanów się, czy takie warunki ci odpowiadają.

Poniżej kalkulatora odnajdziesz istotne informacje o tym, jak wziąć pożyczkę. Jeszcze niżej odnajdziesz wymagania, jakie musisz spełnić.

Kalkulator na stronie Pożyczki Poszukiwanej

Przyjemny w obsłudze kalkulator nie powinien ci sprawić problemów z wyborem pożyczki.

Czy w “Pożyczce Poszukiwanej” sprawdzają bazy BIK, KRD, BIG InfoMonitor?

Niestety mamy złą wiadomość dla osób, które miały problemy ze spłatą wcześniejszych należności. Firma sprawdza zdolność kredytową w bazach dłużników BIK, ERIF, KRD i BIG InfoMonitor.

Jakie dokumenty wymagają w “Pożyczce Poszukiwanej”? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

Musisz mieć stałe źródło dochodu. Nie są akceptowane przychody z zasiłków, alimentów i MOPS-u. Minimalny wiek wynosi 20 lat. Firma nie dzwoni do pracodawcy. Masz pewność, że nikt z firmy, w której pracujesz nie dowie się, że chcesz wziąć pożyczkę.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

Po wysłaniu wniosku zostaniesz powiadomiony o decyzji w ciągu nawet 5 minut. Weryfikacja w Pożycze Poszukiwanej następuje natychmiast.

Czy jest jakaś promocja?

Obecnie nie ma żadnych promocji i specjalnych zniżek dla klientów. Nie wykluczone jednak, że taka się pojawi w najbliższym czasie.

Jakie są opłaty?

Pożyczka

Czas

RRSO

Opłaty

Odsetki

Suma pożyczki

3000 zł

24 miesiące

 106,84%

2871,15 zł

10%

5871,15 zł

Przykład reprezentatywny:

Dla całkowitej kwoty pożyczki o wartości 3 000 zł udzielonej na 24 miesiące, spłacanej w równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem stałym w wysokości 10,00% rocznie oraz opłatą operacyjną wynoszącą 2 550,00 zł, kwota raty wynosi 244,65 zł, Całkowity koszt pożyczki wynosi 2 871,15 zł, Całkowita kwota do zapłaty wynosi: 5 871,15 zł. RRSO dla przykładowej pożyczki wynosi: 106,84%.

Sprawdź naszą opinię o Łatwa Pożyczka.

Wady i zalety “Pożyczki Poszukiwanej”

Zalety:

  • Decyzja w 5 minut
  • Pożyczkodawcą jest SMS Kredyt
  • Możliwość rozłożenia na raty do 30 miesięcy

Wady:

  • Brak promocji dla klientów
  • Przeciętne opłaty.
  • Minimalny wiek wynosi 20 lat

Jak wziąć pożyczkę?

Po wejściu na stronę https://pozyczkaposzukiwana.pl/ wybierz za pomocą kalkulatora interesującą cię kwotę pożyczki. Przejdź do krótkiego formularza, gdzie zostawisz swoje dane kontaktowe. Nie popełnij żadnego błędu, gdyż każda literówka i drobne błędy mogą skutkować odmową.

Jaką macie opinię o “Pożyczka Poszukiwana”?

Sprawdź recenzję Pożyczka Plus i opinie.

Oferta firmy jest mocno przeciętna. Brakuje w niej promocji, które przyciągnęłaby klientów. Z kolei koszty pożyczki nie są duże i mogą zainteresować osoby, które chcą pożyczyć szybko i jak najtaniej. Zaletą Pożyczki Poszukiwanej jest krótki czas oczekiwania na decyzję.

Chwilówki/Opinie pośrednik/“Pożyczka Poszukiwana” opinie o pośredniku. Czy sprawdza BIK?
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry