Pożyczka OK – opinie i koszty. Dlaczego jest pośrednikiem?

Opis firmy Pożyczka OK

Pożyczka OK to kolejna strona internetowa, na której można skorzystać z oferty firmy SMS Kredyt. Sprawdźmy, czy jest w niej coś wartego uwagi.

Weź pożyczkę OK »
 

Pożyczka OK należy do firmy Alsentra, która jest też właścicielem innej strony — Ratka.pl. Firma mieści się we Wrocławiu na ulicy Św. Mikołaja 8-11. Właścicielami Pożyczki OK jest Wnukiewicz Karol i Wieleba Joanna.

Pożyczka OK posiada identyczną ofertę jak firma SMS Kredyt i pośrednik Payto.pl. Właściwie nic nie ma w niej nowego, poza innym wyglądem strony. W samym jej centrum znajduje się dokładny kalkulator pożyczkowy. Niemniej wybór konkretnych kwot z przedziału co 100 zł jest bardzo utrudniony. Przesuwanie myszką w tym wypadku wymaga dużych umiejętności i precyzji.

Za pośrednictwem Pożyczki OK możemy pożyczyć od 1500 zł do 5 tysięcy złotych na okres od 6 do 3o miesięcy. Firma sprawdza wiarygodność wnioskodawcy w BIK, KRD, ERIF i BIG InfoMonitor.

Pożyczka OK — ile zapłacę?W przypadku, gdybyśmy wzięli 2000 zł, z okresem ratalnym wynoszącym 12 miesięcy, to zapłacimy 3210,06 złotych. Jedna rata wyniesie nas 267,50 zł, suma odsetek 110,06 zł, sam prowizja 1100 zł, a RRSO wynosi 155,49%.

Przedłużenie

Nie istnieje opcja przedłużenia.

Konsekwencje braku płatności

Firma SMS Kredyt za pośrednictwem Pożyczki OK przewiduje standardowe formy odzyskania należności. Są to monity w postaci wiadomości SMS, e-mail i wezwania do zapłaty. Niestety nie podaje na swojej stronie przykładowych ich kosztów.

Opinie o pośredniku Pożyczka OK

Jak już wcześniej napisaliśmy, Pożyczka OK to pośrednik firmy SMS Kredyt. Zatem opinie są takie same jak w SMS Kredyt, a tych jest jak na lekarstwo. Z nielicznych, z którymi mogliśmy się zapoznać wynika, że nie wiele osób przeszło pozytywnie weryfikację. Są jednak również opinie, że Pożyczka OK to sprawdzony pośrednik i w miarę korzystny finansowo.Chwilówki/Opinie pośrednik/Pożyczka OK – opinie i koszty. Dlaczego jest pośrednikiem?


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry