Pan Kredyt opinie o pośredniku przy pożyczce

pan kredyt

W tym miejscu podpowiemy ci, jaka firma stoi za stroną Pan Kredyt. Dowiedz się, w jaki sposób działa i poznasz naszą opinię. Przeczytasz, co udało się nam ustalić i gdzie trafią twoje dane.

Strona internetowa “Pan Kredyt” należy do Agencji Finansowej e-credit Dariusz Kuźnik z siedzibą W Opolu. To pośrednik, który jeśli będziesz zainteresowany pożyczką, przekaże twoje dane odpowiedniemu pożyczkodawcy. Dodatkowo, jak przeczytaliśmy w polityce prywatności twoje dane, jeśli zaznaczysz taką zgodę, mogą trafić do:

  • Nazwa.pl spółka zoo z siedzibą w Krakowie;
  • INIS spółka z o.o. z siedzibą w Rybnik;
  • i innych partnerów dla celów wysyłania “Informacji Handlowej”.

co proponuje pan kredyt?Pan Kredyt to zatem jedynie miejsce, gdzie zostawiasz swoje dane kontaktowe. Od momentu wypełnienia krótkiego formularza, jesteś zdany na to, której firmie pożyczkowej zostaniesz przydzielony. Powinieneś spodziewać się kontaktu telefonicznego od pracownika firmy. To do ciebie będzie zależało, czy zgodzisz na warunki, czy odmówisz.

Jaką mamy opinię o Pan Kredyt?

Rola Pan Kredyt ogranicza się jedynie do prostej usługi pośrednictwa. Nie otrzymasz tutaj bezpośrednio pożyczki. W naszej opinii to kolejna usługa, która przekazuje potencjalnych klientów do pożyczkodawcy. Nie posiada ona żadnej wyjątkowej promocji lub rabatu, jeśli skorzystasz właśnie z tego pośrednika.

Jeśli interesują cię szybkie pożyczki bez BIK to zajrzyj to poznaj naszą opinie o Rapida w Money.


Chwilówki  /  Opinie pośrednik  /  Pan Kredyt opinie o pośredniku przy pożyczce


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry