Opti Kredyt

OptiKredyt

Zastanawiasz się nad ofertą Opti Kredyt? Nie wiesz, gdzie trafią twoje dane i ile zapłacisz? Chcesz poznać opinie? Zajrzyj do naszej recenzji.

Usługa finansowa OptiKredyt należy do firmy Online Media Group Poland. Spółka działa na polskim rynku od 2009 roku. Na jej czele stoi dwóch obcokrajowców: Redfern Nicholas, Syme David i Polak Oracz Rafał. Udało się nam ustalić, że przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem reklam. Na stronie usługi, możesz przeczytać, że firma jest jedynie administratorem serwisu. Co to oznacza?

Opti Kredyt to już kolejny klon, kilku innych usług finansowych, które prowadzą do firmy pożyczkowej Aasa Polska. Czyli wypełniając wniosek na stronie, twoje dane trafią do Aaasa. Jest to zatem pośrednik finansowy. A kim jest pośrednik?

Rola pośrednika jest bardzo prosta. Po prostu gromadzi i przekazuje dane osobowe wnioskujących do właściwego pożyczkodawcy. Nie wiemy, czy i jakie profity ma z tego Opti Kredyt. To tajemnica biznesowa między partnerami. Ty powinieneś wiedzieć, że tutaj wypełnisz tylko formularz.

Za pośrednictwem usługi, możesz złożyć wniosek o pożyczkę ratalną na kwotę od 1000 zł do 3400 złotych. Pożyczkodawca sprawdzi twoją rzetelność kredytową w BIK, KRD, ERIF i BIG InfoMonitor. Musisz mieć ukończone 20 lat.

Czy w razie problemu ze spłatą, będę mógł ją przełożyć? Dobre pytanie. Z dokumentów udostępnionych wynika, że tak. Niemniej, dokument z przykładowymi kosztami przedłużenia powstał przed wejściem nowej ustawy antylichwiarskiej. Nakłada ona limit kosztów, którymi może firma obarczyć np. ciebie, z tytułu dodatkowych opłat. Większość przedsiębiorstw finansowych, po wejściu nowych przepisów już nie oferuje przedłużeń. Proponujemy ci dowiedzieć u źródła, jak jest naprawdę.

Sprawdź co sądzimy o SMS Kredyt.

Co to za opinie o Opti Kredyt?

Pomińmy mało wiarygodne komentarze osób na stronie, które polecają usługi. W naszej ocenie, firma nie posiada wyróżniającej się oferty. Wszelkie dane, są identyczne jak w Asa Kredyt. Wnioskujemy, że strona ta ma po prostu zdobyć dla Aasa Polska, kolejnych klientów. Jeśli jednak ci to nie przeszkadza, a szukasz pożyczki na raty, to Opti Kredyt może być dobrym rozwiązaniem. Pamiętaj jednak, że właściwym pożyczkodawcą jest już ktoś inny. Nie zdziw się zatem, gdy otrzymasz nagle informacje email, od innej spółki.

Chwilówki/Opinie pośrednik/Opti Kredyt
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry