Nasza Pożyczka opinie o pożyczce od pośrednika. Czy sprawdza BIK?

Recenzja Nasza Pożyczka

W tym miejscu odpowiemy na twoje pytania o ofercie Nasza Pożyczka. Poznasz naszą opinię. Odpowiemy na pytanie, jak szybko otrzymasz gotówkę. Przeczytanie zajmie ci 2 minuty.

Nasza Pożyczka, właściciel:Polska Grupa Pożyczkowa
NIP:7010579063
REGON:364527142
KRS:0000619712
Pośrednik?Tak
Twoje dane trafią do:Profi Credit lub:
Capital Service lub:
Optima
Wysokość pożyczki:500 zł - 7000 zł

Strona internetowa Nasza Pożyczka należy do Polskiej Grupy Pożyczkowej (KRS: 0000619712, NIP: 7010579063, REGON: 364527142) z siedzibą w Warszawie. To pośrednik, zatem twoje dane po weryfikacji trafią do jednego z trzech pożyczkodawców. Są nimi Profi Credit, Capital Service lub Optima. Pożyczkę nie otrzymasz przez internet, tylko od pracownika jednej z tych firm. Tutaj zostawiasz jedynie swoje dane kontaktowe i czekasz na telefon.

Firmy przez nas tutaj wymienione działają od lat na polskim rynku. To solidne i bezpieczne podmioty finansowe. Nie musisz się martwić o swoje dane ani o to, że dostaniesz do podpisania niekorzystną umowę.

Co proponują?

Trudno stwierdzić, jaka jest oferta, gdyż tak naprawdę twój wniosek może trafić do Profi Credit, który ma inne propozycje i warunki, niż np. Optima Pożyczki. Zresztą, nawet z kalkulatora pożyczkowego, dołączonego do strony nic więcej się nie dowiesz.

Co sprawdzają?

Pożyczkodawcy nie mają dużych wymagań. Wystarczy stałe źródło dochodu. Nie trzeba mieć czystej historii w BIK. Ważne, abyś miała z czego regularnie spłacać zadłużenie.

Ile mogę pożyczyć?

Za pośrednictwem strony “Nasza Pożyczka” możesz aplikować o gotówkę w wysokości od 500 zł do 7000 złotych. Spłatę możesz wybrać na okres od 1 do 24 miesięcy. Sama zdecydujesz, czy wolisz zapłacić od razu całość, czy w formie ratalnej.

Opinie o Nasza Pożyczka

Jak już wiesz, masz tutaj do czynienia z pośrednikiem. Zatem o opiniach i komentarzach klientów, odsyłamy cię do recenzji pożyczkodawców.

W naszej ocenie brakuje na stronie przede wszystkim konkretnych danych. Co i ile zapłacisz. Do tego, niejasne jest, w jaki sposób wybierany jest właściwy pożyczkodawca. Czy zależy to od tego, jak chcesz dużo pożyczyć? Dużo pytań, a mało konkretów.

Dowiedz się, jakie są opinie o Smart Pożyczka.

Podsumowując, jeżeli ci na szybkiej pożyczce, to propozycja Nasza Pożyczka może ci przypaść do gustu. Pamiętaj jednak, że nie otrzymasz pieniędzy od razu — najpierw skontaktuje się z tobą konsultant.


Chwilówki  /  Opinie pośrednik  /  Nasza Pożyczka opinie o pożyczce od pośrednika. Czy sprawdza BIK?


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry