Mamonto

mamonto

W tym miejscu dowiesz się więcej o pożyczce Mamonto. Poznasz opinię. Przeczytasz, co sprawdzają i do jakich baz dłużników zaglądają.

Weź pożyczkę w Mamonto »
 

Czego dowiesz się tutaj:

 • Najpierw poznasz naszą opinię o Mamonto.
 • Zapoznasz się z najważniejszymi danymi o firmie.
 • Dowiesz się, jakie ma wymagania i czy dostaniesz pozytywną decyzję.
 • Sprawdzisz, jakie bazy dłużników (BIK, KRD, ERIF) weryfikuje.
 • Przeczytasz, jak szybko otrzymasz decyzję i kiedy będzie przelew.
 • Rzucisz okiem na wady i zalety pożyczki.
 • Poznasz przykładowe opłaty.
 • Podpowiemy ci, jak tutaj wziąć pożyczkę.

Mamonto opinie

To już kolejna strona i pośrednik, który zamierza pośredniczyć w udzieleniu tobie pożyczki. Sama oferta jest identyczna jak w Łatwy Kredyt, który też należy do PolCredit. Na uwagę zasługuje pierwsza bez kosztowa pożyczka, dla nowych klientów.

Usługa pożyczki w Mamonto należy do firmy Salelifter (NIP: 6423183413, KRS: 0000472712, REGON: 243306386), która jest pośrednikiem i do pożyczkodawcy PolCredit (KRS 0000429935, NIP: 5213635239, REGON:146251000) z siedzibą w Warszawie.

Polcredit udziela pożyczki w wysokości od 100 zł do 1500 złotych, na okres do 30 dni. Jeśli masz dodatkowe pytania, to możesz porozmawiać z konsultantem od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 22:00 i w weekendy od 9:00 do 20:00 pod numerem telefonu 22 228 21 03. Pytanie możesz zadać również elektronicznie na adres kontakt@mamonto.pl.

Jak poruszać się po stronie?

Najważniejszym elementem jest przycisk “złóż wniosek” obok kalkulatora. Jeśli wybierzesz z jego pomocą interesującą cię kwotę pożyczki, to zanim przejdziesz do wypełnienia wniosku, zapoznaj się jeszcze  z formularzem informacyjnym. Jest on pod tym przyciskiem. Dzięki niemu poznasz dokładne kwoty, jakie zapłacisz. Zapoznaj się szczególnie z wysokością prowizji i RRSO. Czy takie warunki ci odpowiadają? Jaką masz opinię na ten temat? Podziel się swoimi przemyśleniami, w komentarzu.

Gdy już klikniesz przycisk, zostaniesz przeniesiony do krótkiego formularza. Jeśli go wyślesz, rozpocznie się proces weryfikacji.

Czy Mamonto sprawdza bazy BIK, KRD, BIG InfoMonitor?

Jak czytamy w przykładowej umowie, firma zweryfikuje twoją wiarygodność w bazach dłużników BIG InfoMonitor, KRD i ERIF. Dodatkowo otrzyma odpowiedź z BIK. Osoby zadłużone i mające dochody jedynie z pomocy społecznej otrzymają negatywną odpowiedź.

Mamonto – dokumenty i od ilu jest lat?

W celu zweryfikowania twojej zdolności kredytowej pożyczkodawca może cię poprosić o wyciąg bankowy, zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający stały dochód. W większości przypadków tylko takie dokumenty wystarczą.

Minimalny wiek wynosi 20 lat. Firma nie dzwoni do pracodawcy, aby zweryfikować czy jesteś faktycznie zatrudniony.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

Po wysłaniu wniosku zostaniesz poddany weryfikacji w bazach dłużników. Na jej podstawie otrzymasz albo pozytywną lub negatywną decyzję. Weryfikacja trwa kilkanaście minut. O decyzji dowiesz się w wiadomości SMS i na adres e-mail. Mamonto informuje, że jeśli masz konto w tym samym banku co pożyczkodawca, to przelew może do ciebie dotrzeć nawet w 15 minut.

Przykładowe opłaty i promocje

Jeśli złożysz wniosek po raz pierwszy, to zostaniesz objęty promocją. Polega ona na tym, że spłacasz tyle samo, ile pożyczyłeś.

Z kolei w naszej tabelce odnajdziesz orientacyjne opłaty, gdy nie obejmie cię zniżka.

Pożyczka

Czas

RRSO

Prowizja

Odsetki

Suma pożyczki

500 zł

30 dni

1821.80%

137,50 zł

0 zł

637,50 zł

1000 zł

30 dni

1821.80%

275 zł

0 zł

1275 zł

Mamonto zalety i wady:

Zalety:

 • Szybka decyzja, możliwość wzięcia pożyczki przez siedem dni w tygodniu;
 • darmowa pierwsza pożyczka;
 • swoją wiarygodność firma potwierdza członkostwem w Związku Firm Pożyczkowych;
 • pożyczka udzielana przez internet, bez wychodzenia z domu.

Wady:

 • Pierwsza pożyczka na kwotę maksymalną jedynie 1500 złotych;
 • stosunkowo wysoka prowizja w przypadku kolejnych pożyczek;
 • sprawdzanie danych w bazie BIG, ERIF, KRD i BIK

Jak wziąć pożyczkę w Mamonto?

Wejdź na stronę www.mamonto.pl. Kliknij przycisk “złóż wniosek”. Zostaniesz przeniesiony do krótkiego formularza, gdzie wypełnisz swoje dane. Przeczytaj również zgody. Po wypełnieniu danych i wysłaniu twój wniosek przejdzie przez proces weryfikacji.

Chwilówki/Opinie pośrednik/Mamonto
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry