Pożyczka Lepsza Oferta

Lepsza Oferta PL

Sprawdź, co udało się nam ustalić o Lepszej Ofercie. Poznaj naszą opinię o tej stronie. Dowiedz się, gdzie trafi twój wniosek i czy zostaniesz zweryfikowany w BIK.

Nazwa Firmy:LepszaOferta.pl S. A.
Kontakt:os. Bohaterów Września 82
31-621 Kraków
Strona WWW:https://lepszaoferta.pl/
Telefon:535 553 507
Pośrednik?Tak
NIP:6751470502
REGON:122467692
KRS:0000410204
Wysokość pożyczki:100 zł - 15000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Nie

Lepsza Oferta jest portalem, który pozwala na porównanie ofert wielu podmiotów działających w sektorze finansowym. Firma działa jako pośrednik między pożyczkodawcą a klientem, zatem sama nie udziela pożyczek. Właścicielem marki jest LepszaOferta.pl S. A. (KRS: 0000410204; NIP: 6751470502; REGON: 122467692) z siedzibą na osiedlu Bohaterów Września 82 w Krakowie.

Za pośrednictwem strony internetowej firmy możesz porównać oferty nie tylko pożyczek, ale również kredytów, lokat i ubezpieczeń. Portal pozwoli Ci również na natychmiastowe złożenie wniosku.

Jak poruszać się po stronie?

Strona internetowa firmy dostępna jest pod adresem www.lepszaoferta.pl. Z początku może wydać się skomplikowana, ale jest ona dosyć prosta w obsłudze. Wystarczy, że na górnym panelu wybierzesz segment “Pożyczki”. Posiada on trzy kategorie: Pożyczki pozabankowe, Pożyczki bez BIK oraz Pożyczki za darmo. Po wyborze którejkolwiek z nich zostaniesz przeniesiony do rankingu, w którym widoczne są maksymalna kwota pożyczki oraz czas na jej spłatę. Lepsza Oferta pozwoli Ci od razu złożyć wniosek w interesującej Cię firmie.

Jeśli interesują Cię informacje o spółce, znajdziesz je na samym dole strony.

Poznaj ofertę firmy Ebanknot.

Czy LepszaOferta sprawdza BIK, KRD, BIG InfoMonitor?

Lepsza Oferta PL zaznacza, że może sprawdzić dane swoich klientów w bazach BIK, KRD oraz ERIF. Trzeba jednak liczyć się z tym, że część firm z nią współpracujących może również zasięgać informacji w BIK.

Jakie dokumenty wymaga LepszaOferta? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

Firma jest pośrednikiem pożyczkowym, zatem wymagania mogą różnić się w zależności od firmy, na której ofertę się zdecydujesz.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

Lepsza Oferta nie udziela pożyczek, zatem to nie ona zajmuje się weryfikacją klientów. Będziesz musiał ją przejść dopiero po wyborze interesującej Cię firmy, zatem czas oczekiwania na potwierdzenie tożsamości i decyzję może być różny.

Czy jest jakaś promocja?

LepszaOferta PL to pośrednik, nie prowadzi zatem żadnych promocji dla klientów.

Ile kosztuje pożyczka?

Z uwagi na współpracę z bardzo dużą liczbą firm nie można określić ile będzie kosztować Cię pożyczka. Zależeć to będzie od firmy, której ofertę wybierzesz. Warto dodać, że LepszaOferta jako pośrednik nie pobierze prowizji od Ciebie, tylko od pożyczkodawcy. Ty możesz korzystać z usług pośrednika za darmo.

Wady i zalety pożyczki w Lepszej Ofercie

Zalety:

  • Bardzo duża liczba firm, z którymi LepszaOferta współpracuje jako pośrednik
  • Możliwość zobaczenia szczegółów oferty podczas przeglądania rankingu
  • Firma ma ranking pożyczkodawców, którzy nie sprawdzają bazy BIK
  • Możesz łatwo znaleźć ofertę darmowej pożyczki

Wady:

  • Lepsza Oferta jest tylko pośrednikiem, nie weźmiesz więc pożyczki bezpośrednio przez ich stronę
  • Firma może sprawdzić Twoje dane w bazach BIG, KRD i ERIF

Jak wziąć pożyczkę w Lepszej Ofercie?

LepszaOferta to pośrednik, zatem nie możesz wziąć u nich pożyczki. Możesz jednak zaciągnąć ją w wielu firmach, z którymi spółka współpracuje. Wystarczy że wybierzesz interesującą Cię kategorię, znajdziesz ofertę, która odpowiada Twoim potrzebom i naciśniesz przycisk “Złóż wniosek”. Zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę danego pożyczkodawcy, a Lepsza Oferta nie pobierze prowizji od Ciebie, tylko od wybranej firmy.

Wniosek

Przycisk wyślij słuzy do wysłania formularza.

Przedłużenie pożyczki w Lepsza Oferta

Możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki zależy od firmy, która Ci ją udzieli. Warto zatem przed złożeniem wniosku zapoznać się ze szczegółami oferty interesującego Cię pożyczkodawcy.

Windykacja w LepszaOferta PL

Lepsza Oferta działa jako pośrednik pożyczkowy, sama zatem nie będzie podejmować środków windykacyjnych w przypadku braku spłaty zobowiązania. Może je podjąć firma, która za jej pośrednictwem udzieli Ci pożyczki.

Jaką macie opinię o Lepszej Ofercie?

Lepsza Oferta nie udziela pożyczek, zatem trudno jest powiedzieć, że warto w niej taką wziąć. Jednak jeżeli nie masz czasu na przeglądanie ofert każdej z firm pożyczkowych z osobna, ranking dostępny na stronie będzie pomocny. LepszaOferta współpracuje z wieloma firmami i nie pobiera od Ciebie żadnej opłaty, zatem jeśli potrzebna jest Ci pożyczka, a nie masz rozeznania na rynku, marka ta jest dobrym wyborem.

Przeycztaj opinie o Zylion.

Chwilówki/Opinie pośrednik/Pożyczka Lepsza Oferta
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry