Łatwa Ratka

Łatwa Ratka

W tym wpisie odnajdziesz najważniejsze informacje o pożyczce w  Łatwa Ratka. Dowiesz się, gdzie trafi twój wniosek i z kim podpiszesz umowę.

Łatwa Ratka, właściciel:Money.pl Sp. z o.o.
NIP:897-16-52-608
REGON:005983438
KRS:0000045348
Pośrednik?Tak
Twoje dane trafią do:SMS Kredyt
Wysokość pożyczki:1000 zł - 5000 zł
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 2000 zł, z okresem spłaty w ciągu 6 miesięcy.
RRSO:

263,82 %
Odsetki:58,03 zł
Prowizja800 zł
Wysokość 1 raty:476,43 zł
Całkowity koszt do spłaty:2858,03 zł

Usługa Łatwa Ratka należy do spółki Money.pl. To firma znana z bardzo popularnego portalu finansowego. Twoje dane na pewno będą bezpieczne i masz pewność, że nie zadłużasz się w “krzaku”.  Za pośrednictwem usługi możesz pożyczyć na raty od 1000 zł do 5000 złotych. Pamiętaj, że wypełniony przez ciebie wniosek trafi do SMS Kredyt.

Firma wymaga ukończonych przynajmniej 25 lat. Nie możesz widnieć z zaległościami w BIG InfoMonitor. Na stronie Łatwa Ratka nie jest to napisane, ale jeszcze przedsiębiorstwo zajrzy do twojej historii kredytowej w KRD i ERIF.

Polecamy: Co sądzimy o Ratka.pl?

Ile zapłacisz?

W tabeli powyżej przedstawiliśmy ci przykładowe koszty. Zauważ, że największym kosztem, który poniesiesz, jest prowizja. Rośnie ona w zależności od sumy pożyczki, którą przyzna ci firma. Zapamiętaj, że kwota pożyczki ratalnej jaką wybrałeś, nie zawsze zostanie ci przyznana. Może być ona niższa, gdy np. masz niskie dochody, lub wysokie stałe wydatki.

Opinie o Łatwa Ratka

Jak już wiesz, twoje dane trafią do SMS Kredyt. To właśnie pod tym linkiem, możesz zapoznać się z opiniami klientów o ich usługach. W ocenie redakcji Crediteo.pl, oferta firmy jest przeciętna. Są na rynku korzystniejsze finansowo propozycje.

 

Chwilówki/Opinie pośrednik/Łatwa Ratka
Przeczytaj także:
  • Opinie o Payto
  • Dodaj Opinie

    Zostaw opinię:

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Do Góry