Łatwa Pożyczka opinie, weryfikacje, kontakt. Czy sprawdza BIK?

"Łatwa Pożyczka"

Szukasz informacji o Łatwej Pożyczce? Nie wiesz, do kogo należy strona? Chcesz się dowiedzieć, czy przejdziesz pozytywnie weryfikacje? Nie wiesz, czy firma sprawdzi twój BIK? Zajrzyj do naszej recenzji. Przeczytanie zajmie ci 3 minuty.

Weź pożyczkę »
 

Łatwa Pożyczka – opinie

Pośrednik przygotował czytelną i zrozumiałą stronę WWW. Nie powinieneś mieć problemów z wypełnieniem formularza. Brakuje nam jedynie danych firmy na stronie głównej i rzeczywistego przykładu zobowiązania.

Sprawdź opinie o Ekspres Pożyczka.

Ocena Crediteo.pl o Łatwa Pożyczki

“W mojej ocenie z oferty Łatwej Pożyczki możesz skorzystać, jeśli nie jesteś pewien, gdzie otrzymasz pozytywną decyzję. Pośrednik bowiem przekazuje twoje dane do kilku podmiotów finansowych i dzięki temu zwiększa twoje szansę na otrzymanie gotówki” – uważa Kamil Kondel z portalu Crediteo.pl.

A ty co sądzisz o tej firmie pożyczkowej? Czy warto? Zostaw komentarz!

Łatwa Pożyczka – kontakt

Nazwa Firmy:Odnaol Sp. z o.o.
Adres:Tamka 16/37, 00-349 Warszawa
Strona WWW:https://latwapozyczka.pl/
Telefon: 611 100 431
E-mail:kontakt@latwapozyczka.pl
Pośrednik?Tak
NIP:7010588866
REGON:364737833
KRS:0000624003
Wysokość pożyczki:500 zł - 7000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Nie
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 3000 zł.
RRSO:

83,79%
Suma opłat2311,16 zł
Całkowity koszt do spłaty:5311,16 zł

Co to jest Łatwa Pożyczka?

Marka Łatwa Pożyczka należy do pośrednika Odnaol (KRS: 0000624003, NIP: 7010588866, REGON: 364737833) z siedzibą w Warszawie. Na jej czele stoją Maciej Suwik i Tymon Zastrzeżyński. Od kilku lat działają oni aktywnie w branży pożyczkowej.

Firma jest pośrednikiem i nie udziela bezpośrednio pożyczek. Wniosek, w zależności od twojego profilu kredytobiorcy, trafi do różnych pożyczkodawców. Najczęściej będzie to Asa Kredyt.

Możesz pożyczyć od 500 zł do 7000 złotych, na okres od 5 do 24 miesięcy. Skontaktować się z pracownikami pośrednika możesz w dni powszednie pod numerem telefonu  611 100 431 lub na adres e-mail kontakt@latwapozyczka.pl.

Jak poruszać się po stronie?

Strona https://latwapozyczka.pl/ wygląda profesjonalnie. W centralnym punkcie znajduje się kalkulator pożyczkowy. Ma charakter orientacyjny i nie oznacza, że kwota przez ciebie wybrana i opłaty, będą takie same przy podpisaniu umowy. Powyżej kalkulatora masz działy tematyczne. Jeśli masz chwilę czasu to zapoznaj się z działem “Pytania i Odpowiedzi”. Z niego dowiesz się podstawowych informacji o pożyczce.

Czy w Łatwej Pożyczce sprawdzają bazy BIK?

Po wysłaniu formularza twój wniosek trafi do specjalnego programu komputerowego. Jego zadaniem jest oszacowanie twojej zdolności kredytowej. W tym celu program wyśle zapytania do KRD, ERIF i BIG InfoMonitor. Na ich podstawie wyda wstępną decyzję. Program nie wysyła pytania do BIK.

Łatwa Pożyczka – dokumenty, wiek

Na etapie składania wniosku przygotuj swój dowód osobisty i numer PESEL. Musisz mieć stałe źródło dochodu. Pożyczka jest udzielana osobom między 20 a 80 rokiem życia. Pośrednik nie dzwoni do pracodawcy.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja? Kiedy otrzymam pożyczkę?

Jak czytamy na stronie, decyzja pozytywna lub negatywna jest wydawana prawie od razu. Jeśli będzie pozytywna, to spodziewaj się telefonu od doradcy, który przeprowadzi z tobą krótką rozmowę. Jeśli zgodzisz się na proponowane warunki, to czekaj na kuriera. Przywiezie on umowę. Po jej podpisaniu, pieniądze na twoim koncie powinny być do następnego dnia roboczego.

Czy jest jakaś promocja?

Obecnie nie ma żadnych rabatów dla nowych klientów.

Przykładowa tabela pożyczki:

Pożyczka

Czas

RRSO

Opłaty

Opłata przygotowawcza

Suma pożyczki

1500 zł

12 miesięcy

144,87%

262,06 zł

590 zł

2352,06 zł

3000 zł

24 miesięcy

83,79%

921,16 zł

1390 zł

5311,16 zł

Zauważ, że wśród wielu różnie nazywanych opłat, najwyższą kwotę zapłacisz za tzw. opłatę przygotowawczą.

W pierwszym przykładzie pożyczki w wysokości 1500 zł, z okresem kredytowania wynoszącym 12 miesięcy, suma tej opłaty wynosi 590 złotych, a RRSO wynosi 144,87%. Całkowity koszt należności wynosi 2352,06 złotych.

W drugim przypadku pożyczki, opłata przygotowawcza wynosi aż 1390 zł, RRSO 83,79%, a całkowity koszt długu 5311,16 złotych.

Wady i zalety Łatwej Pożyczki:

Zalety:

  • Szybka decyzja, możliwość wzięcia pożyczki przez siedem dni w tygodniu;
  • brak weryfikacji w bazie danych BIK;
  • firma należy do międzynarodowej spółki, swoją wiarygodność potwierdza członkostwem w Związku Firm Pożyczkowych;
  • pożyczka udzielana przez internet, bez wychodzenia z domu.

Wady:

  • Wysoka opłata przygotowacza;
  • sprawdzanie danych klienta w bazie BIG, ERIF, KRD.

Jak wziąć pożyczkę?

Jak wziąć pożyczkę?Po wejściu na stronę internetową latwapozyczka.pl, z pomocą kalkulatora wybierz interesującą cię kwotę pożyczki. Klikając przycisk “Weź pożyczkę” zostaniesz przekierowany do formularza. Składa się on z pięciu części. Dokładnie wypełnij każde pole i nie zrób pomyłki. Nawet jedna literówka lub błąd mogą spowodować odrzucenie wniosku, a ty przy okazji stracisz cennych kilka minut.

Ostatnim etapem jest zaznaczenie zgód. Decyzja, jak już przeczytałeś wcześniej, jest podejmowana natychmiast.

 

Chwilówki/Opinie pośrednik/Łatwa Pożyczka opinie, weryfikacje, kontakt. Czy sprawdza BIK?
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry