Opinie o pożyczce Kredyt Silesia

Pożyczka w Kredyt Silesia

Co to jest Kredyt Silesia? Czy udzielają pożyczki? Jakie są komentarze? Nie wiesz, czy przejdziesz pozytywnie weryfikację? Czy sprawdzą cię w BIK? W tym miejscu odpowiemy na Twoje pytania.

Czego dowiesz się tutaj:

 • Najpierw przeczytasz naszą ocenę pośrednika finansowego.
 • Przedstawimy ci najważniejsze dane adresowe, w tym kontakt i godziny pracy.
 • Sprawdzisz, czy firma zweryfikuje Twoją zdolność kredytową w BIK, KRD i ERIF.
 • Dowiesz się, jakie ma wymagania i czy dostaniesz pozytywną decyzję.
 • Rzucisz okiem na wady i zalety Kredyt Silesia.
 • Odpowiemy na pytanie, jak szybko otrzymasz decyzję i kiedy będzie przelew pożyczki na Twoim koncie.

Kredyt Silesia – opinie

Ocena Crediteo.pl o Kredycie Silesia:

Moim zdaniem, pośrednik nie zadbał o informacje na stronie. Nie ma kosztów pożyczki. Brakuje odpowiedzi na podstawowe pytania, w tym przede wszystkim o szybkość decyzji kredytowej. Strona kredytsilesia.pl to zwykła wizytówka, gdzie możesz jedynie zostawić swój numer telefonu, a to za mało – uważa autor publikacji Kamil Kondel.

Według mnie, możliwość skorzystania z usług kilkunastu pożyczkodawców to zaleta. Niestety, nie mam pojęcia, jak po wypełnieniu formularza wygląda proces przydzielania pożyczki – twierdzi Ewa Leśniewska, dziennikarz portalu Crediteo.pl.

A ty co sądzisz o tej firmie pożyczkowej? Czy warto? Zostaw komentarz!

Sprawdź również nasze opinie o Alfa Kredyt.

Czym zajmuje się Kredyt Silesia?

Kredyt Silesia to nie jest pożyczka online, a jedynie nazwa strony internetowej. Należy ona do pośrednika SARE S.A (KRS: 0000369700, NIP: 6422884378, REGON: 240018741) z siedzibą w Rybniku. Poszukując informacji o pośredniku, jedynie co odnaleźliśmy, to stronę saresa.pl, gdzie są wymienione jeszcze inne firmy, działające w ramach grupy, w tym m.in. INIS, która zajmuje się reklamą w internecie. Prezesem firmy jest Piekarski Dariusz. Piekarski chętnie dzieli się swoją wiedzą z zakresu biznesu na portalu inwestorzy.tv.

Zostawiając swój numer telefonu, zgadzasz się na to, aby pracownik pośrednika dobrał dla Ciebie odpowiedniego pożyczkobiorcy. Ich listę odnajdziesz na samym dole, jeśli klikniesz lub skopiujesz https://kredytsilesia.pl/Lista-Partnerow.pdf. Jacy to pożyczkodawcy? Przede wszystkim Wonga, Vivus, czy Zaplo, ale też i  banki. Jeśli jesteś osobą zadłużoną to na liście jest Profi Credit i pożyczki dla zadłużonych w Rapida Money.

Lista pożyczkodawców jest długa i w Kredyt Silesia możesz zostać dopasowany do odpowiedniego pożyczkodawcy, według Twoich zarobków i aktualnej sytuacji finansowej. Również do tego, który udziela pożyczki w domu klienta podobnie jak Provident. Maksymalna wysokość pożyczki wynosi do 120 tys. złotych.

Doradcy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku godzinach od 8:00 do 18:00 pod numerem infolinii 22 469 16 98.

Czy Kredyt Silesia sprawdza BIK, KRD i ERIF?

Każdy pożyczkodawca ma różne oczekiwania i wymagania. Jeśli szukasz pożyczki bez BIK, podczas rozmowy z konsultantem po prostu o tym wspomnij. Pośrednik oferuje dostęp do kilkunastu pożyczkodawców. Dla przykładu firma pożyczkowa NetCredit analizuje twoją historię w Biurze Infomacji Kredytowej, ale już nie LoanMe.

Kredyt Silesia – wymagania

Wiek: od 18 

Bazy: nie

Szybkość decyzji: w zależności od pożyczkodawcy.

Kredyt Silesia – wiek i czy dzwoni do pracodawcy?

Pośrednik nie stawia oczekiwań wiekowych. Dane może zostawić osoba pełnoletnia. Firma nie dzwoni do pracodawcy, aby potwierdzić twoje dane. Nie będziesz się martwił, że ktoś nagle zacznie twojemu pracodawcy zadawać pytania na twój temat.

Wady i zalety pożyczki w Kredyt Silesia:

Zalety:

 • Pośrednik ma dostęp do kilkunastu firm pozabankowych;
 • maksymalna kwota to nawet 120000 złotych;
 • brak weryfikacji w bazach dłużników;

Wady:

 • Brak dokładnych informacji o sposobie przydzielania pożyczkodawcy;
 • brak informacji o kosztach pożyczki na stronie kredytsilesia.pl.

Chwilówki  /  Opinie pośrednik  /  Opinie o pożyczce Kredyt Silesia


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry