Pośrednik finansowy

Kosmiczna Pożyczka

Kosmiczna Pożyczka

Szukasz informacji o Kosmiczna Pożyczka? Opinie są dla ciebie najważniejsze? Sprawdź, co udało się nam ustalić o tej stronie. Poznaj do kogo należy i gdzie trafią twoje dane.

Strona internetowa o nazwie kosmicznapozyczka.pl, którą się interesujesz należy do firmy DFEX INVESTMENTS LIMITED z siedzibą na Cyprze. To pośrednik, który świadczy usługi dla kilkunastu firm pożyczkowych. Jednym zdaniem — nie udziela szybkich pożyczek, a jedynie przekazuje dane klientów już właściwym pożyczkodawcą. Dodatkowo zajmuje się promocją programów partnerskich, w branży pożyczkowej za pośrednictwem firmy LeadMansion.

Dane abonamenta domeny kosmicznapozyczka.pl

Właścicielem witryny kosmicznapozyczka.pl jest cypryjski pośrednik.

Co to właściwie dla ciebie oznacza?

Gdy wypełnisz dane na Kosmiczna Pożyczka, twój wniosek zostanie przesłany do weryfikacji w bazach dłużników. Jak czytamy w regulaminie, składając wniosek udzielasz zgody na sprawdzenie ciebie w KRD przez firmę windykacyjną Intrum Justitia. To za jej pośrednictwem dokonuje się oceny twojej wiarygodności kredytowej. Na jej podstawie zostanie przydzielony ci odpowiedni pożyczkodawca. Może się okazać, że twój profil klienta będzie odpowiedni dla kilku firm pożyczkowych. Zostaniesz o tym poinformowany.

Intrum Justitia w Google

Jak wynika z danych w wyszukiwarce Google, Intrum Justitia zajmuje się głównie działaniami windykacyjnymi.

Czy to ma sens?

Zauważ, że strona, którą się interesujesz jedynie zbiera dane o potencjalnych klientach. Nie otrzymasz tutaj bezpośrednio pożyczki, co wydłuży czas oczekiwania. Dodatkowo możesz się pogubić, ponieważ to nie od ciebie zależy, jaka firma zostanie ci przydzielona. Nie masz zatem możliwości swobodnego wyboru.

Sprawdź naszą opinię o Arkadia Pożyczki od tej samej firmy i o Wnet Gotówka.

Weź również pod uwagę, że kalkulator na stronie ma charakter poglądowy. Nie polegaj jedynie na kwotach i opłatach, które się w nim pojawiają. Każda firma pozabankowa ma swoje warunki i koszty, więc ten kalkulator robi jedynie za ozdobę.

Kosmiczna Pożyczka opinie

Przejdźmy do krótkiego podsumowania. Jeżeli zależy ci błyskawicznej pożyczce w kilkanaście minut — to ta oferta nie jest dla ciebie. Co więcej, poleganie na dobrej woli pośrednika, który “dopasuje” ci pożyczkodawcę nie ma największego sensu. Lepiej przejrzyj nasz ranking chwilówek i dopasuj najlepszą ofertę dla siebie. Zyskasz czas i z pewnością zaoszczędzisz parę złotych.

Sprawdź nasz ranking chwilówek.


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry

Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !