Kosmiczna Pożyczka

Kosmiczna Pożyczka

Szukasz informacji o Kosmiczna Pożyczka? Opinie są dla ciebie najważniejsze? Sprawdź, co udało się nam ustalić o tej stronie. Poznaj do kogo należy i gdzie trafią twoje dane.

Strona internetowa o nazwie kosmicznapozyczka.pl, którą się interesujesz należy do firmy DFEX INVESTMENTS LIMITED z siedzibą na Cyprze. To pośrednik, który świadczy usługi dla kilkunastu firm pożyczkowych. Jednym zdaniem — nie udziela szybkich pożyczek, a jedynie przekazuje dane klientów już właściwym pożyczkodawcą. Dodatkowo zajmuje się promocją programów partnerskich, w branży pożyczkowej za pośrednictwem firmy LeadMansion.

Dane abonamenta domeny kosmicznapozyczka.pl

Właścicielem witryny kosmicznapozyczka.pl jest cypryjski pośrednik.

Co to właściwie dla ciebie oznacza?

Gdy wypełnisz dane na Kosmiczna Pożyczka, twój wniosek zostanie przesłany do weryfikacji w bazach dłużników. Jak czytamy w regulaminie, składając wniosek udzielasz zgody na sprawdzenie ciebie w KRD przez firmę Intrum Justitia. To za jej pośrednictwem dokonuje się oceny twojej wiarygodności kredytowej. Na jej podstawie zostanie przydzielony ci odpowiedni pożyczkodawca. Może się okazać, że twój profil klienta będzie odpowiedni dla kilku firm pożyczkowych. Zostaniesz o tym poinformowany.

Intrum Justitia w Google

Jak wynika z danych w wyszukiwarce Google, Intrum Justitia zajmuje się głównie działaniami windykacyjnymi.

Czy to ma sens?

Zauważ, że strona, którą się interesujesz jedynie pośredniczy w dostępie do pożyczki. Nie otrzymasz tutaj bezpośrednio pożyczki.

Sprawdź naszą opinię o Wnet Gotówka.

Weź również pod uwagę, że kalkulator na stronie ma charakter poglądowy. Nie polegaj jedynie na kwotach i opłatach, które się w nim pojawiają. Każda firma pozabankowa ma swoje warunki i koszty.

Kosmiczna Pożyczka opinie

Przejdźmy do krótkiego podsumowania. Jeżeli zależy ci błyskawicznej pożyczce w kilkanaście minut — to ta oferta nie jest dla ciebie. Jeśli jednak wolisz, żeby firma zaproponowała ci najlepsze rozwiązanie  i pożyczkodawcę, to oferta na Kosmicznej Pożyczce może przypaść ci do gustu.

Chwilówki/Opinie pośrednik/Kosmiczna Pożyczka
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry