Home Kredyt

Home Kredyt

W tym miejscu odpowiemy na pytania o Home Kredyt. Poznasz naszą opinię. Przeczytasz wymagania firmy. Dowiesz się, czy sprawdza BIK. Przeczytanie zajmie ci 2 minuty.

Czego dowiesz się tutaj:

 • Najpierw poznasz naszą opinię o Home Kredyt.
 • Zapoznasz się z najważniejszymi danymi o firmie.
 • Dowiesz się, jakie ma wymagania i czy dostaniesz pozytywną decyzję.
 • Sprawdzisz, jakie bazy dłużników (BIK, KRD, ERIF) weryfikuje.
 • Przeczytasz, jak szybko otrzymasz decyzję i kiedy będzie przelew.
 • Rzucisz okiem na wady i zalety pożyczki.
 • Poznasz przykładowe opłaty.
 • Podpowiemy ci, jak tutaj wziąć pożyczkę.

Jaką mamy opinię o Home Kredyt?

Firma współpracuje z kilkoma pożyczkodawcami, co może przyczynić się do lepszego dopasowania oferty dla ciebie. Co ważne, nawet jeżeli spłacasz kredyt lub pożyczkę, to i tak masz szansę na pozytywną decyzję.

Niestety, przy wypełnianiu formularza, linki z regulaminem i polityką prywatności przekierowują do innej strony, gdzie widnieją inne dane i inny pośrednik. Wprowadza to mały chaos, kto jest tutaj właściwym pośrednikiem.

W naszej opinii Home Kredyt może stanowić ciekawą alternatywę dla pożyczkodawców, którzy mają sztywną ofertę i nie mogą dopasować się do różnych klientów. Tutaj to ostatecznie ty decydujesz, z kim podpiszesz umowę i na jakich zasadach. Dodatkowo możesz wybrać, czy wygodniej ci będzie podpisać umowę w twoim domu, czy w oddziale.

Kontakt:

Nazwa Firmy:Happy Project Sp. z o.o.
Kontakt:ul. 1 Maja 94/1, 45-357 Opole
Strona WWW:https://homekredyt.pl/
E-mail:biuro@homekredyt.pl
Godziny Pracy:Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 19:00
Pośrednik?Tak
NIP:8992744899
REGON:022167303
KRS:0000467464
Wysokość pożyczki:3000 zł - 15000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Nie
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 3800 zł, z okresem spłaty w ciągu 24 miesięcy.
RRSO:

119,26%
Suma opłat3986 zł
Całkowity koszt do spłaty:7786 zł

Usługa finansowa o nazwie “Home Kredyt” należy do firmy Happy Project (KRS: 0000467464, NIP: 8992744899, REGON: 022167303) z siedzibą w Opolu. Z kolei przy wypełnianiu formularza, klikając link o nazwie “Regulamin Świadczenia Usług” przenosi on nas do strony https://www.moneyguru.com.pl, gdzie widnieją inne dane o spółce Monevo Limited. Zastanawiające. Nie wiemy zatem, do kogo należy pożyczka, która się interesujesz. Na pewno oby dwie firmy to pośrednicy, którzy przekazują zainteresowanych klientów już właściwym pożyczkodawcą.

Wiemy z kolei, że na stronie https://homekredyt.pl/ zostawisz jedynie swoje dane. Po wysłaniu formularza odezwie się do ciebie konsultant, który dobierze z tobą odpowiednią pożyczkę.

Jak się poruszać na stronie?

Po wejściu na stronę zapoznaj się z kalkulatorem pożyczkowym. Z jego pomocą wstępnie poznasz ofertę, choć pośrednik może mieć różne warianty i różne opłaty. Tak naprawdę kalkulator robi tutaj jedynie za ozdobę.

Poniżej odnajdziesz działy tematyczne, z którego się dowiesz więcej o pożyczce, wymaganiach. Obrazek z działu “opłatami” nigdzie nie przenosi. Ciekawe dlaczego?

Na samym dole masz informacje o firmie i przykład pożyczki.

Czy Home Kredyt sprawdza BIK?

W zależności od twoich dochodów i rzetelności finansowej zostanie ci przedstawiona odpowiednia oferta. Firma ma możliwość weryfikacji w bazie dłużników KRD, ERIF, InfoMonitor i BIK. Jeżeli widniejesz w jednej z tych baz, nie przekreśla cię z szansy otrzymania pozytywnej decyzji. Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie.

Jakie dokumenty wymaga Home Kredyt? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

Wymagany jest dowód osobisty. Ponadto musisz mieć stałe źródło dochodu min. 500 zł miesięcznie. Wniosek może złożyć już osoba mająca 18 lat. Firma nie dzwoni do pracodawcy.

Ile się czeka na decyzję?

Po złożeniu wniosku odezwie się do ciebie doradca. Od wyniku rozmowy będzie zależało, jak szybko otrzymasz pożyczkę. Możesz zgodzić się na podpisanie umowy w twoim miejscu zamieszkania lub w najbliższym oddziale, który współpracuje z Home Kredyt.

Dowiedz się co sądzimy o SMS Kredyt.

Przykładowe opłaty

Pożyczka

Czas

RRSO

Opłaty

Suma pożyczki

3800 zł

24 miesiące

119,26%

3986 zł

7786 zł

Reprezentatywny przykład: Całkowita kwota pożyczki: 3800 zł; Czas obowiązywania umowy: 24 miesiące; Miesięczna rata: 324 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 7786 zł; Całkowity koszt pożyczki: 3986 zł (w tym opłata przygotowawcza: 50 zł, opłata prowizyjna: 3180 zł, kwota odsetek: 756 zł); Stopa oprocentowania: 10% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 119.26%

Jak wziąć pożyczkę w Home Kredyt?

Wejdź na stronę https://homekredyt.pl/ i kliknij przycisk “weź pożyczkę”. Zostaniesz przeniesiony do formularza. Przygotuj dowód osobisty. Przypomnij sobie swój PESEL. Wybierz odpowiednie pole z formą zatrudnienia. Wypełnij nazwę i adres twojej firmy. Sprawdź, jak długo tam pracujesz. Na koniec oblicz ile zarabiasz miesięcznie. Dodaj numer swojego konta bankowego. Zaznacz zgody, a na samym dole wybierz, jaka kwota cię pożyczki interesuje i na jak długo.

Po wypełnieniu jeszcze raz sprawdź, czy dobrze wypełniłeś swoje dane i czy nie zrobiłeś literówek. Po kliknięciu “wyślij wniosek”, twój formularz trafi do konsultantów. Od teraz musisz poczekać na telefon od jednego z nich.

Chwilówki/Opinie pośrednik/Home Kredyt
Przeczytaj także:
 • Tani Kredyt od Alfa Finance
 • Dodaj Opinie

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry