Ekassa

Ekassa

Co to jest Ekassa? Jakie są komentarze? Nie wiesz, czy przejdziesz pozytywnie weryfikację? Czy sprawdzą cię w BIK? W tym miejscu odpowiemy na Twoje pytania.

Weź pożyczkę w EKassa »

Ekassa – opinie

“Masz tutaj do czynienia z pośrednikiem, który wybierze za ciebie pożyczkodawcę. Płacisz tygodniowo, ustaloną w umowie kwotę. W mojej ocenie EKassa to dobry wybór dla osób, które chcą płacić w dłuższym terminie, a nie mają środków na spłatę w ciągu np. miesiąca. Pamiętaj jednak, że należność będziesz spłacała co 7 dni. Weź to pod uwagę, abyś nie spóźnił się z płatnością. Niestety, ale brakuje mi szczegółowych danych o pożyczkodawcach współpracujących z pośrednikiem, jak i opłatach dodatkowych, z tytułu np. braku płatności w terminie” – twierdzi Kamil Kondel z portalu Crediteo.pl.

A ty co sądzisz o tym pośredniku? Czy warto? Zostaw komentarz!

Ekassa – kontakt

Ekassa, właściciel:Tribution Consult Ltd
NIP:6751470502
REGON:122467692
KRS:0000410204
Pośrednik?Tak
Twoje dane trafią do:?
Wysokość pożyczki:400 zł - 6000 zł
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 1500 zł, z okresem spłaty w ciągu 12 tygodni.
RRSO:

1551,27%
Opłata:460 zł
Całkowity koszt do spłaty:1960 zł

Co to jest Ekassa?

Ekassa to pożyczka przez pośrednika.  Oferuje ją Tribution Consult Ltd, z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Właściwy pożyczkodawca nie jest wyszczególniony.

Sprawdź opinie o Szybka Gotówka.

W opisie odnajdujemy jedynie informacje, że to “młody zespół” dobierze ci odpowiednią pożyczkę u jednego z pożyczkodawców. Jej wysokość wynosi od 400 zł do 6000 złotych. Jeśli przejdziesz pozytywnie weryfikację, pieniądze powinnaś otrzymać w kilkadziesiąt minut.

Spłacasz zobowiązanie w ratach, maksymalnie w terminie 12 tygodni. Zobowiązanie zaczynasz spłacać w drugim tygodniu, wyznaczonym w umowie. Masz zatem pierwszy tydzień bez spłaty. Czy to ci odpowiada?

Jak przeczytaliśmy na stronie, zespół EKassa nie pozwoli ci się “potknąć”, ponieważ szybka pożyczka rozwiąże twoje problemy. Interesujące motto, tylko kogo ono ma przekonać?

Czy Ekassa sprawdza BIK?

Zapytasz zapewne, czy zweryfikują cię w BIK? Tak, ponieważ pożyczkodawca zastrzega sobie, że wysokość przyznanej pożyczki zależy od twojej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej i poprawności wypełnionego przez ciebie formularza. Wynika z tego, że jeśli masz niespłacone zadłużenie, twoja szansa na pozytywną decyzję jest niewielka.

Co więcej, przygotuj sobie numer twojego konta bankowego i sprawdź datę, od kiedy rozpoczęłaś pracę. Będzie to potrzebne do wniosku.

Podacie mi przykładowe opłaty?

Pamiętaj, że dane opieramy na tych z kalkulatora pożyczkowego. Ostateczną propozycję otrzymasz od Ekassa.

Założyliśmy, że pożyczyłeś 1500 zł. Wybrałeś 7 rat cotygodniowych. W takim wypadku suma całkowita kosztów, jakie poniesiesz to 1960 złotych. Sam koszt pożyczki wyniesie cię 460 złotych, przy RRSO 1551,27%. Od drugiego tygodnia, będziesz zobowiązana do płacenia 280 złotych. Czy takie warunki ci odpowiadają?

Będziesz pamiętać o płaceniu co tydzień? Zastanów się!

Czy przewidują jakieś opłaty, gdy nie zapłacę w terminie?

Niestety i tutaj nie odnaleźliśmy żadnej wskazówki na stronie. Szkoda, ponieważ tego typu dane pozwalają zabezpieczyć się na przyszłość.

Chwilówki/Opinie pośrednik/Ekassa
1 Opinia

1 Opinia

  1. Karolina

    Jeżeli ktoś nie chce płacić co tydzień po kilkaset złotych, to radzę poszukać innych firm (sama Ekassa też udziela pożyczek, tak wynika z harmonogramu spłaty).
    Owszem, można płacić raty nawet i po 400 zł, ale CO MIESIĄC, A NIE CO TYDZIEŃ! Gdyby nie to, że pilnie potrzebowałam pieniędzy, nie wchodziłabym w to.

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry