LendOn Raty

Efino

Co to jest LendOn Raty? Jakie są komentarze? Nie wiesz, czy przejdziesz pozytywnie weryfikację? Czy sprawdzą cię w BIK? W tym miejscu odpowiemy na Twoje pytania.

Weź pożyczkę w LendOn Raty »
 

LendOn Raty – opinie

Lendon Raty – kontakt

Efino, właściciel:Creamfinance Poland Sp. z o.o.
Pośrednik?Tak
Wysokość pożyczki:1000 zł - 5 000 zł
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 3000 zł, z okresem spłaty w ciągu 12 miesięcy.
Opłaty:1796 zł
Całkowity koszt do spłaty:4796 zł

Co to jest LendOn Raty?

LendOn Raty to pożyczka ratalna, którą oferuje Creamfinance (KRS: 0000453034, NIP: 5252548958, REGON: 146563260) z siedzibą w Warszawie. To pośrednik, a właściwym pożyczkodawcą, do którego trafi twój wniosek jest MDP Finance.

Za pośrednictwem tego pośrednika, możesz pożyczyć od 1000 zł do 5000 złotych, na okres od 3 do 18 miesięcy. Podobną kwotę możesz wziąć na innych stronach Creamfinance np. w Lendon.

Co sprawdzają?

Jeśli zdecydujesz się na wysłanie wniosku, zostaniesz poddany weryfikacji w BIK, BIG InfoMonitor, KRD i ERIF. Musisz mieć ukończone 21 lat. Wymagane jest stałe źródło dochodu i polskie obywatelstwo.

Jak czytamy na stronie:

Ma prawo do zweryfikowania podanych przez Ciebie danych u pracodawcy. Każdy wniosek jest jednak rozpatrywany indywidualnie — nie w każdym przypadku będziemy weryfikowali wysokość wynagrodzenia u pracodawcy.

Zanim otrzymasz pożyczkę, musisz jeszcze przelać 0,01 zł na podane konto bankowe, w ramach procesu weryfikacji. Jeżeli korzystasz z usługi Instator, weryfikacja jest dla ciebie bezpłatna.

Podacie mi przykładowe opłaty?

Niestety w dniu pisania recenzji (15-4-2017 r.) nie mogliśmy otworzyć formularza informacyjnego. Możemy polegać jedynie na tym, co pokazuje kalkulator pożyczkowy.

Założyliśmy, że interesuje cię pożyczka w LendOn Raty w wysokości 3000 złotych. Spłacisz należność w ciągu 12 miesięcy. W takim wypadku całkowity koszt do zapłaty wyniesie cię 4796 złotych. RRSO maksymalne wynosi 495%. Niestety, więcej informacji, z racji niedziałającego formularza, nie udało się nam ustalić.

Sprawdź, jaką mamy opinie o Extraportfel.

Chwilówki/Opinie pośrednik/LendOn Raty


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry