Pośrednik finansowy

Arkadia Pożyczki

Arkadia Pożyczki

Szukasz informacji o Arkadia Pożyczki? Nie wiesz, co to za strona i do kogo należy? Zastanawiasz się, gdzie trafi twój wniosek? Przeczytaj, co udało się nam ustalić. Przeczytanie zajmie ci 3 minuty.

Strona internetowa arkadia-pozyczka.pl należy, według tego co jest zamieszczone w regulaminie do firmy DFEX INVESTMENTS LIMITED z siedzibą na Cyprze. Przedsiębiorstwo nie udzieli ci pożyczki, a jedynie przekaże twoje dane do kilku pożyczkodawców. To pośrednik finansowy. Swoje usługi oferuje też w różnych miejscach w internecie, pod innymi nazwami np. Kosmiczna Pożyczka, czy Wnet Gotówka.

O co tutaj chodzi?

Firma jest bardzo aktywna online. Na portalach ogłoszeniowych np. OLX ogłasza swoje usługi. Nic dziwnego, że co raz więcej osób, wpisuje “Arkadia”, szukając pożyczki.

Sama strona internetowa o nazwie Arkadia Pożyczki to dosłownie postawiona w 5 minut witryna, z najprostszą szatą graficzną. Jedynym jej celem jest wypełnienie przez ciebie prostego formularza.

Pod nim masz kilka informacji, które  — po prostu mają sobie “być”. Niestety, nie wynika z nich nic, co wzbudziłoby zaufanie. Poza kilkoma punktami regulaminu trudno się dowiedzieć, gdzie trafią twoje dane i do jakiego pożyczkodawcy. Lista ta jest dopiero wymieniona w podpunkcie o odpowiedzialności serwisu.

Kolejne nieścisłości pojawiają się, gdy zagłębimy się jeszcze bardziej w regulamin. Okazuje się, że umieszczone są w nim dane, jakoby świadczące o tym, że dotyczy on serwisu o nazwie aplikujopozyczkę (stan z dnia 04-01-2018 r.). Oznacza to, że po prostu ktoś tutaj wkleił regulamin z innej strony! Czy w ten sposób postępuje solidny pośrednik finansowy? Odpowiedź, na to pytanie pozostawimy tobie.

Sprawdź naszą opinię o Kosmiczna Pożyczka, innej stronie tego pośrednika.

Brakuje również przykładów pożyczek i danych na stronie głównej (NIP, adres kontaktowy) gromadzącego twoje dane. Trochę kuriozalnie zatem brzmi jeden z podpunktów regulaminu:

VI. Postanowienia dotyczące konkursu „Wiem czym oddycham”

Pod formularzem odnajdziesz kilka komentarzy, których rzetelność nie potrafimy zweryfikować.

Jaką macie opinię o Arkadia Pożyczki?

Te wszystkie mankamenty powodują, że nie rekomendujemy ci aplikowania poprzez “Arkadia Pożyczki”. Na naszym portalu, czy w internecie odnajdziesz kilka rzetelnych i pewnych firm pożyczkowych. Szkoda czasu, na tego typu strony. Tymbardziej, że ktoś poprzez OLX zachęca do wchodzenia na tę stronę, która nie budzi po prostu zaufania. Odradzamy!


Przeczytaj także:
 • Gwarant Pożyczki opinie. Czy sprawdza BIK?
 • Zeus Pożyczki opinie

 • Dodaj Opinie

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry

  Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !