Pożyczka przez pośrednika w Afila

afila

W tym miejscu dowiesz się, co udało się nam ustalić o Afila. Przeczytasz naszą opinię. Sprawdzisz, w jaki sposób firma działa.

Strona Afila.pl należy do firmy Vebset Interactive (NIP: 6562312788, REGON: 260662395). Właścicielem jest Rafał Włodarczyk. To pośrednik, który przekazuje firmom pożyczkowym zainteresowanych pożyczką klientów. Nie udziela bezpośrednio pożyczek. Tutaj zostawiasz jedynie swoje dane.

Pośrednik ma dostęp do pożyczek indywidualnych, jak i dla firm. Jedynym rzeczą, którą masz wykonać, jest zostawienie swoich danych osobowych pod kalkulatorem. Sam kalkulator ma jedynie charakter poglądowy i służy co najwyżej jako dekoracja.

Czy Afila sprawdza bazy BIK, KRD, BIG InfoMonitor?

Nie, ponieważ robi to już firma pożyczkowa.

Jakie dokumenty wymaga Afila? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

O wszelkich dokumentach dowiesz się już od pożyczkodawcy.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

W pierwszej kolejności powinieneś wypełnić formularz kontaktowy. Jeśli wyrazisz chęć otrzymania propozycji pożyczki, za pośrednictwem Afila, najpierw będziesz musiał zapłacić od 1 do 6 złotych. Zapytasz – co to za opłata? Jak czytamy w załączniku nr 1 do regulaminu, jest to należność “generowana losowo w określonym przedziale cenowym, za weryfikację twoich danych”. Dopiero potem, otrzymasz propozycję pożyczki od pożyczkodawcy.

Jaką mamy opinię o Afila?

To kolejny pośrednik, który chce zarobić na pożyczkach. Na stronie brakuje konkretnych informacji, z jakimi firmami pożyczkowymi współpracuje i jakie są dokładne opłaty i szczegóły umowy. Czyni to ofertę tej firmy mało atrakcyjną.

Chwilówki/Opinie pośrednik/Pożyczka przez pośrednika w Afila
Przeczytaj także:
  • Szybka Gotówka – opinie, windykacja
  • Tani Kredyt od Alfa Finance
  • Dodaj Opinie

    Zostaw opinię:

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Do Góry