Odwołanie zgody na kontakty telefoniczne i SMS w LoanMe

pismo do pożyczkodawcy LoanMe

Dzwonią do Ciebie z firmy LoanMe? Nie chcesz, aby proponowali ci pożyczki? W tym miejscu podpowiemy ci, co masz z tym zrobić. Znajdziesz tutaj przykładowy wzór do ściągnięcia na swój komputer, jak i przykład w formacie PDF.

Co to jest LoanMe?

LoanMe to dość popularny i bezpieczny podmiot finansowy. Udziela tzw. szybkich pożyczek pozabankowych. Nie musisz udawać się do oddziału. Wszelkie formalności pożyczkodawca załatwia telefonicznie i online. Możesz pożyczyć od 2500 zł do 11 tys. złotych. Jeśli zainteresowaliśmy cię, to przeczytaj naszą recenzję i opinie o LoanMe. Jeśli jesteś tutaj w innym celu i nie życzysz kontaktu z ich strony, to zejdź niżej.

Jak odwołać zgodę na telefoniczną lub SMS propozycję pożyczki w LoanMe?

Pewnie zastanawiasz się, skąd LoanMe ma twój numer telefonu? Pamiętaj! Pożyczkodawca działa legalnie i wszelkie dane pozyskuje zgodnie z normami prawa. Zastanów się przez chwilę. Czy np. rejestrując się na stronie internetowej lub portalu społecznościowym nie wyraziłeś zgody na otrzymywanie zgody na propozycje handlowe od partnerów, lub firm współpracujących z serwisem?

Podczas rejestracji nowego konta, bardzo często wielu właścicieli stron proponują tego typu zgody. Zgoda ta pozwala administratorowi strony zebrać np. adresy e-mail, numery telefonów, aby móc je legalnie przekazać partnerom. Jedną z wielu z nich, mógła być też firma LoanMe.

Zapamiętaj! Zawsze możesz zapytać konsultanta, skąd pozyskali lub mają Twój numer telefonu. LoanMe to grono specjalistów, którzy są przygotowani na takie pytania i chętnie ci na nie odpowiedzą.

Napisz pismo o odwołanie zgody na kontakty telefoniczne od LoanMe

Poniżej znajdziesz dwa dokumenty. Jeden jest w formacie PDF, który może posłużyć za wzór pisma do LoanMe. Nie będziesz mógł go edytować. Drugi to wzór odwołania w formacie doc., który możesz dowolnie zmieniać i edytować. Zdecyduj sam, co bardziej ci pasuje.

Wybierz, który ci pasuje. Pamiętaj, że musisz uzupełnić miejsca w dokumencie, które nazywają się np. “Twoje imię i nazwisko”, własnymi danymi osobowymi. Wpisz datę i miejsce zamieszkania.

Jak wysłać pismo do LoanMe?

Po wypełnieniu dokumentu, masz dwie możliwości wysłania odwołania. Możesz zrobić to za pośrednictwem:

  1. wiadomości e-mail. E-mail do LoanMe to kontakt@loanme.pl. W tytule wiadomości wpisz: Odwołanie zgody na kontakty telefoniczne w LoanMe. W wiadomości napisz, że ktoś kontaktował się z Państwa numeru telefonu. Najlepiej podaj, jaki to był numer, jak nie pamiętasz,  to trudno. Uzasadnij, że nie chcesz otrzymywać od LoanMe propozycji pożyczki w formie telefonicznej. Do uzasadnienia dołącz w załączniku pismo. Uwaga! Pismo musi zostać własnoręcznie podpisane! Zatem wydrukuj odwołanie i je podpisz. Zeskanuj dokument i załącz do wiadomości e-mail. Użyj sformułowania: “W załączeniu przesyłam pismo za odwołaniem zgody na kontakty telefoniczne w sprawie pożyczki w LoanMe”. Podpisz się na dole i wyślij.
  2. Wysyłając pismo na adres LoanMe sp z o.o. Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa.

Czy jeszcze coś muszę napisać?

W tym momencie wykonałeś wszystkie kroki. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, to śmiało napisz o tym w komentarzu. Znajdziesz go na dole, pod tym poradnikiem.


Chwilówki  /  Porady Finansowe  /  Odwołanie zgody na kontakty telefoniczne i SMS w LoanMe


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry