Zaliczkomat

Zaliczkomat

Co to jest Zaliczkomat? Jakie są komentarze o tej usłudze? Nie wiesz, czy możesz z niej skorzystać? Jak aktywować Zaliczkomat? W tym miejscu odpowiadamy na te pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

  • Najpierw poznasz opinie o usłudze Zaliczkomat.
  • Zapoznasz się z podstawowymi danymi o tej usłudze.
  • Dowiesz się, czy Ty i Twój pracodawca musicie spełniać jakieś warunki, abyś Ty mógł cieszyć się z zarobionych pieniędzy wtedy, kiedy są Ci potrzebne.
  • Sprawdzisz, jak aktywować usługę i kiedy nastąpi przelew zaliczki na konto.
  • Przekonasz się o wadach i zaletach usługi Zaliczkomat.

Zaliczkomat – opinie

Aplikacja Zaliczkomat dostępna do pobrania w sklepie Google Play jest wysoko oceniana. To nowa, mało rozpowszechniona jeszcze aplikacja, ale już pojawiły się o niej pozytywne opinie, a z aplikacji korzysta już ponad 500 osób. Musisz wiedzieć, że Zaliczkomat nie jest to tylko usługa świadczona poprzez aplikację, gdyż pieniądze możesz wypłacić także na stronie internetowej bm.pl i osób korzystających z zaliczek jest dużo więcej. Usługa cieszy się coraz większą popularnością, zarówno u pracodawców, jak i pracowników. Akcja pilotażowa tej usługi została prowadzona w Grupie Oknoplast i okazało się, że aż 80 proc. pracowników tej firmy, którzy zainstalowali tę aplikację, korzysta z niej systematycznie. Firma udostępniająca usługę zarejestrowana jest w kraju, nie w raju podatkowym, zatem ewentualne spory rozstrzygane będą przed polskim sądem, a nie u Naczelnego Szamana w odległej Patagonii, co jest dużym atutem.

Zaliczkomat – kontakt

Nazwa firmy:Spółka Blue Media S.A.
Strona www:https://bm.pl/zaliczkomat
Kontakt:ul. Powstańców Warszawy 6, Sopot
E-mail:bok@bm.pl
Telefon:+48 58 760 48 44
Godziny Pracy:pn – pt: 7:00 do 22:00, sob: 8:00 do 16:00
NIP:5851351185
KRS:0000320590

Co to jest Zaliczkomat?

Zaliczkomat to nowoczesna aplikacja na urządzenia z systemem Android 4.1 i nowsze, wprowadzona na rynek stosunkowo niedawno przez firmę Blue Media. Usługa polega na automatycznej wypłacie zaliczek na poczet Twojego wynagrodzenia. Opracowanie aplikacji to odpowiedź na problemy finansowe sporej grupy Polaków, którym nie starcza do wypłaty, mających problemy z dopięciem domowego budżetu kiedy pojawiają się nieplanowane wydatki.

Blue Media S.A. to krajowa instytucja płatnicza, której działalność nadzorowana jest przez Komisję Nadzoru Finansowego. Co więcej, spółka posiada zgodę NBP na prowadzenie Systemu Płatności BlueCash. Być może wiele razy korzystałeś już z jej usług, na przykład robiąc zakupy w sklepach internetowych i dokonując szybkich płatności online.

Ile możesz zyskać?

Z usługą Zaliczkomat masz kontrolę nad pieniędzmi, które zarabiasz. W dowolnym momencie możesz sprawdzić, ile już zarobiłeś. Korzystasz z wypracowanych dochodów, nie musisz sięgać po pożyczkę. Zaliczkomat umożliwia elastyczne zarządzanie domowym budżetem i pokrywanie nieprzewidzianych wydatków.

Zaliczkomat – warunki

Żebyś Ty mógł otrzymać zaliczkę i w pełni korzystać z usług Zaliczkomat Twój pracodawca musi najpierw podpisać umowę z Blue Media. To warunek na korzystanie z Zaliczkomatu. W przypadku gdy Twój pracodawca nie wdrożył jeszcze usługi Zaliczkomatu poinformuj go o usłudze. Kiedy Twój pracodawca nawiąże współpracę z dostawcą usługi, Ty powinieneś założyć konto na bm.pl, gdyż jest to niezbędne, by wypłacać środki.

Zaliczkomat – jak aktywować usługę?

Cała procedura jest bardzo przystępna. Najpierw powinieneś poinformować Twojego pracodawcę o tym, że chcesz korzystać z zaliczek czy innych usług aplikacji Zaliczkomat. Wówczas Pracodawca powinien przekazać Ci kod aktywacyjny, dzięki któremu możliwe jest aktywowanie usługi, a to możesz zrobić poprzez zainstalowaną na telefonie aplikację lub stronę bm.pl.

Zaliczkomat kiedy pieniądze na koncie?

Wypłatę zaliczki otrzymasz automatycznie. Pieniądze możesz mieć na Twoim własnym rachunku bankowym w 15 sekund.

Wady i zalety usługi Zaliczkomat

Zalety:

  • Innowacyjna usługa.
  • Brak zbędnych formalności.
  • Przyjazny interfejs.

Wady:

  • Jak dotąd nie zauważyliśmy.

Chwilówki  /  Aktualności  /  Zaliczkomat


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry