Potężne uderzenie Provident Polska – firma daje “gwarancję” najniższej raty!

Provident gwarantuje najniższą ratę

Jak informujemy od kilku tygodni, na rynku pozabankowym z powodu nowej ustawy antylichwiarskiej dochodzi do zaskakujących decyzji. Wrze również w samym środowisku, a najwięksi gracze chcą się spotkać w sądzie. Tymczasem Provident na swoim podwórku, w obsłudze stacjonarnej chce raz na zawsze pozbyć się konkurencji – Jeśli ktoś znajdzie niższą ratę w wybranym przez siebie przedziale pożyczkowym, to otrzyma zwrot nadpłaty, jaką poniósł w Providencie!

Dotyczy to nowej pożyczki tygodniowej zawartej w Providencie z obsługą domową, o dowolnej kwocie i spłacanej w dowolnej liczbie rat. Firma zwróci klientowi różnicę, która będzie wynikała z sumy rat w Providencie oraz sumy rat konkurencyjnej pożyczki. Warunkiem udziału w akcji promocyjnej, jest potwierdzenie otrzymania oferty od innej firmy na taką samą kwotę i taki sam czas trwania pożyczki. Z oferty mogą skorzystać obecni, jak i nowi klienci Providenta.

Działając zgodnie z hasłem „Wierzymy w Twój plan” prezentujemy nową akcję promocyjną, która odpowiada na potrzeby naszych klientów. Wierzymy, że nasi klienci pożyczają odpowiedzialnie i mają swój plan, a my pożyczając pomagamy go zrealizować – mówi Katarzyna Szerling, członek zarządu, Dyrektor Pionu Marketingu Provident Polska. Promocja „Gwarancja najniższej raty” jest naszym zobowiązaniem wobec klienta, że to u nas otrzyma najtańszą i najbardziej dopasowaną do jego planów ofertę – dodaje.

Promocja trwa od 2 do 29 marca włącznie i dotyczy pożyczki tygodniowej z obsługą domową, bez względu na koszt pożyczki oraz czas jej spłacania.

Akcja wspierana jest nowymi spotami w czterech głównych stacjach telewizyjnych, 71 stacjach tematycznych oraz w internecie. Za przygotowanie kampanii odpowiada agencja Isobar, należąca do grupy Dentsu Aegis Network Polska. Media zostały zakupione przez dom mediowy OMD.

Ruch ten spowodowany jest…

Decyzja Providenta wymierzona jest w firmy, które oparły swój model biznesowy o pożyczki w ramach obsługi domowej. Wprawdzie Provident ma tutaj niezachwianą pozycję lidera, jednak jedna firma z ptakiem w nazwie co raz lepiej sobie radzi i cały czas dynamicznie się rozwija. Również inne firmy w tym segmencie notują co raz lepsze wyniki finansowe.

Na koniec, zapoznaj się z naszym poradnikiem dotyczącym pożyczki samoobsługowej w firmie Provident.

źródło: Materiały prasowe Provident/własne

Chwilówki/Aktualności/Potężne uderzenie Provident Polska – firma daje “gwarancję” najniższej raty!
Przeczytaj także:
  • Czy Grupa IPF Polska, której częścią jest Provident zamierza zrezygnować…
  • Dodaj Opinie

    Zostaw opinię:

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Do Góry