Ostatnia wzmianka na temat Promeritum

Promeritum

Do tej pory bardzo chętnie streszczałem kolejne numery kwartalnika Promeritum. Ten wpis będzie ostatni.

Niestety, pismo Romualda Gniteckiego wydawanego przez ZFP za bardzo promuje stronkę, która w swojej nazwie zwie się portalem. Na 58 stronach, oprócz kolejnych interesujących wiadomości branżowych odnajdziemy 2 pełne strony reklamowe – w formie niby ciekawostek i pół strony wzmianki z projektu pana Tymona. W związku z tym nie widzę dalszego sensu na łamach portalu branżowego, reklamowania magazynu, który reklamuje konkurencję.

Zastanawiające, czemu nikt nie zaproponował Chwilowo, albo Crediteo jak wyglądają wejścia użytkowników. Z wykształcenia jestem dziennikarzem, ale to co jest w formie graficznej na stronie 39 to zwykłe przepisanie danych z Google Analytica. A te są u nas inne. Szkoda, że nikt z Promeritum nie pofatygował się zrobić zestawienia bardziej miarodajnego z kilku stron, a tak przynajmniej wiadomo, że strona z nazwą portal jest mówiąc politycznie “pompowana”. Pomijanie Chwilowo i Crediteo w tego typu “ciekawostkach” jest po prostu nie fair.

 

 

Crediteo kilkanaście dni temu przeszedł rebranding. Portal cały czas się rozwija i staje się co raz lepszy, co raz bardziej dociekliwy – i taki pozostanie, na przekór kilku “firmom-wampirom” z branży.

Kamil Kondel

Chwilówki/Aktualności/Ostatnia wzmianka na temat Promeritum
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry