Jedna z firm ma 5 lat i obniża ceny

Net Credit obchodzi 5 urodziny

NetCredit, międzynarodowa spółka FinTech wspierająca konsumentów w realizacji celów zakupowych na 9 rynkach w Europie i w Meksyku, obniża ceny pożyczek online w Polsce. Swoje piąte urodziny nad Wisłą NetCredit świętuje z nowym cennikiem i lepszymi warunkami kredytowania dla obecnych i przyszłych klientów. Zmiany wchodzą w życie 16 grudnia 2016 r.

 

Marka NetCredit jest obecna na polskim rynku już 5 lat. To dobra okazja by zaproponować klientom obniżki cen i nowe lepsze warunki kredytowania. Naszym celem jest wspieranie konsumentów w korzystaniu z atrakcyjnych okazji zakupowych. Robimy to oferując błyskawiczne finansowanie pokrywające brakującą kwotę. Wiemy, że konsumenci oczekują dostępu do wielu opcji finansowania i możliwości wyboru. W końcu najlepsze okazje zakupowe zdarzają się tylko raz!”– mówi Svetlana Gaidukova, członek zarządu, NetCredit.

Niższy koszt pożyczki

NetCredit nie pobiera żadnych opłat od pierwszej, zwróconej na czas pożyczki. Jeśli klient pożycza 1000 złotych i spłaci pożyczkę terminowo, na przykład w 30 dni, koszt finansowania wynosi „zero”. To się nie zmienia. W przypadku drugiej i kolejnej pożyczki, pobierane do tej pory prowizje będą ograniczone. W przypadku tej samej kwoty, 1000 złotych i 30 dni terminu, koszt prowizji przy drugiej i kolejnej pożyczce będzie niższy nawet o 30%.

Jesteśmy obecni w 9 krajach i rozszerzamy działalność o kolejne rynki. Na każdym z nich chcemy oferować klientom bardzo konkurencyjne warunki finansowania, porównywalne lub lepsze od innych dostępnych na lokalnym rynku pozabankowym. To samo podejście staramy się stosować od pięciu lat w Polsce, gdzie rynek z kwartału na kwartał jest coraz bardziej wymagający. Rosnąca konkurencja cenowa zwiększa elastyczność firm, sprzyja innowacjom i jest korzystna dla konsumentów. Polska to dla nas ważny rynek także ze względu na swoją dynamikę i łatwość, z jaką Polacy adaptują innowacyjne usługi finansowe. Nie bez znaczenia jest też przychylność, z jaką rządy w krajach CEE odnoszą się do rozwoju branży FinTech. Stabilność i poprawa otoczenia regulacyjnego sektora FinTech jest bardzo istotna dla rozwoju branży w tej części Europy” – mówi Svetlana Gaidukova, członek zarządu, NetCredit.

Niższy koszt przedłużeń

NetCredit zwiększa ponadto, z jednego, do maksymalnie trzech, liczbę możliwych przedłużeń okresu spłaty. To jedna z niewielu ofert na rynku, która daje taką możliwość. Biorąc pod uwagę ten sam przykład, 1000 złotych i 30 dni terminu spłaty, klient będzie uprawniony do jego trzykrotnego przedłużenia. W szczególnych sytuacjach, będzie oznaczało to dodatkowych 90 dni na spłatę zobowiązania. Co ważne, w przypadku pierwszej pożyczki, koszt przedłużenia też będzie niższy, w zależności czy będzie to pierwsze, drugie czy trzecie przedłużenie, nawet do 30% taniej niż przed obniżką.

źródło: Materiały prasowe Net Credit

.

Chwilówki/Aktualności/Jedna z firm ma 5 lat i obniża ceny
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry