Mintos wchodzi na rynek polski za pośrednictwem Aforti Finance

Aforti Finace

29 marca 2016 r. platforma pożyczkowa Mintos rozpoczęła współpracę z niebankową firmą pożyczkową Aforti Finance, która udziela pożyczek małym i mikro przedsiębiorcom w Polsce. Obecnie Mintos współpracuje z dziewięcioma niebankowymi pożyczkodawcami z Czech, Estoni, Gruzji, Łotwy, Litwy i Polski.

“Dzięki wykorzystaniu modelu platformy pożyczkowej peer-to-peer, uczyniliśmy finansowanie łatwiej dostępnym zarówno osobom prywatnym jak i małym i mikro przedsiębiorcom. Przez ostatni rok, sfinansowaliśmy ponad 20 milionów Euro w pożyczkach poprzez naszą platformę – każdego miesiąca nasze możliwości rosną” – podkreśla CEO platformy pożyczkowej Mintos, Martins Sulte.

Sprawdź naszą opinie o Aforti Finance.

Średnia wartość pożyczki jaką Aforti Finance zaoferuje poprzez platformę Mintos wyniesie od 1 200 EUR do 12 000 EUR, z okresem spłaty od 3 do 12 miesięcy. Prognozowane średnie roczne odsetki wyniosą od 9 do 11,5%.

“Platforma pożyczkowa peer-to-peer Mintos jest jedną z najszybciej rozwijających się technologicznie firm w regionie. Poprzez współpracę z Mintos, pozyskamy nowy sposób finansowania naszych pożyczek, a to pozwoli nam pożyczać więcej mikro i małym przedsiębiorcom w Polsce” – mówi CEO Aforti Finance, Klaudiusz Sytek.

Aforti Finance oferuje swoje usługi w czterech regionach w Polsce: Centralnym, Pomorskim, Wielkopolskim i Śląskim. Spółka jest częścią Aforti Holding S.A., która notowana jest na Rynku Alternatywnym New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2015r przychody skonsolidowane Grupy Aforti Holding wyniosły 10,2 mln EUR, zysk netto 136 tys EUR. Suma aktywów Grupy wyniosła 4,5 mln EUR na koniec roku 2015.

Polecamy: Nasza recenzja Tani Kredyt.

Mintos jest platformą pożyczkową peer-to-peer z Rygi, która wystartowała w styczniu 2015r. Mintos łączy inwestorów z niebankowymi pożyczkodawcami dając szansę finansowania pożyczek niebankowych zarówno prywatnym jak i instytucjonalnym inwestorom. Na platformie Mintos inwestorzy mogą finansować pożyczki firmowe, samochodowe, faktury, pożyczki hipoteczne oraz pożyczki konsumenckie.

Chwilówki/Aktualności/Mintos wchodzi na rynek polski za pośrednictwem Aforti Finance
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry