Hapi Pożyczki obniża RSSO do 9,8%

Od 6 września 2018 roku klienci mogą pożyczyć aż do 25 tys. zł, a spłatę rozłożyć nawet na 48 lekkich rat. Nowy produkt hapipożyczek ma jedno z najniższych na rynku RRSO – 9,8%, co czyni pożyczkę jedną z najtańszych na rynku pozabankowym.

“Dzięki wydłużeniu okresu do 48 miesięcy i obniżeniu kosztów pożyczek, klienci mogą sfinansować znacznie większe wydatki, spłacając raty, których wysokość nie nadwyręży domowego budżetu. Nowa oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy bez zbędnych formalności i skomplikowanej procedury chcą na atrakcyjnych warunkach pożyczać większe kwoty na dłuższy okres.”

Powiedział Przemysław Kamiński, Country Manager IPF Polska.

Nadal wielką zaletą hapipożyczek są tzw. „wakacje od spłaty”. Biorąc pożyczkę ratalną na min. 7 miesięcy klienci mogą skorzystać z odroczenia raty o miesiąc, aż do 4 razy w trakcie trwania umowy. Nie koniec na tym – dla wszystkich klientów hapipożyczek firma oferuje Program Opieki Medycznej hapizdrowie z nielimitowaną liczbą konsultacji medycznych i stałym dostępem do lekarzy 7 specjalności. Roczny koszt takiego pakietu to 300 zł, co daje kwotę jedynie 25 zł miesięcznie. To absolutny hit na rynku pożyczek ratalnych.

Przeczytaj więcej o Hapi Pożyczki.

//Informacja Prasowa

Chwilówki/Aktualności/Hapi Pożyczki obniża RSSO do 9,8%


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry