Hapipożyczki na platformie Bancovo

Hapipożyczki, jako jedna z pierwszych firm pozabankowych, dołączyły do rewolucyjnej platformy pośrednictwa finansowego Bancovo. Inicjatywa powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie konsumentów nowymi rozwiązaniami umożliwiającymi szybkie finansowanie.

Bancovo to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której klient może porównać oferty kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych, a w niedalekiej przyszłości kredytów hipotecznych, ofert dla przedsiębiorców, a także ubezpieczeń i produktów inwestycyjnych.

– ” Dostępność na jednej platformie kredytów i pożyczek pozabankowych zapewnia klientom możliwość porównania w łatwy i przejrzysty sposób, oferowanych form finansowania dla danego Klienta. Jest to również potwierdzenie, że instytucje różnego rodzaju mogą współtworzyć rynek finansów osobistych i zapewniać klientom wygodne oraz bezpieczne rozwiązania.”

Powiedział Paweł Kamiński, odpowiedzialny za rozwój biznesu IPF Polska.

Bancovo jest innowacyjną platformą, dzięki której klient może uzyskać finansowanie online w prosty i przyjazny sposób. W ciągu minuty otrzymuje do wyboru oferty banków i firm pożyczkowych, które są dostępne dla Klienta. Umowa zostanie zawarta online bez konieczności wychodzenia z domu z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Udostępnienie przez hapipożyczki oferty na platformie Bancovo jest zgodne ze strategią rozwoju spółki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma stale wdraża nowe narzędzia, które mają na celu ułatwić proces uzyskania pożyczki.

Poznaj naszą opinię o Hapi Pożyczki.

Chwilówki/Aktualności/Hapipożyczki na platformie Bancovo


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry