Popularna firma obniża raty nowym klientom

Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczki ruszyło z niestandardową promocją „Pożyczka samospłacalna”. W ramach akcji pierwsza rata pożyczki zostanie obniżona o sto złotych. Dodatkowo klienci mogą wziąć udział w konkursie, w którym codziennie do wygrania jest pełna refundacja pożyczki. To pierwsza tego typu promocja na rynku pożyczkowym.

Hapi jest innowacyjną, nakierowaną na potrzeby Klienta firmą pożyczkową, która poprzez swoje produkty chce wyznaczać kierunki na rynku pożyczkowym. Tak też jest w przypadku „Pożyczki samospłacalnej” – obecnie najbardziej atrakcyjnej promocji typu cashback na rynku. Oferujemy gwarancję obniżenia pierwszej raty pożyczki dla każdego klienta, który korzysta z naszej oferty oraz szasnę na refundację pełnej kwoty zobowiązania – mówi Joanna Izdebska, Country Manager IPF Polska Sp. z o.o., właściciela marki Hapi Pożyczki.

W ramach promocji, firma obniży swoim klientom kwotę pierwszej raty pożyczki o 100 zł. Jednocześnie każda osoba, która weźmie udział w promocji będzie miała możliwość udziału w konkursie, w którym należy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy zrefundować pożyczkę? Codziennie jedna osoba, która w sposób najbardziej oryginalny i pomysłowy odpowie na to pytanie, otrzyma wyjątkową nagrodę – jego pożyczka zostanie spłacona w całości przez organizatora konkursu. W sumie zrefundowane będą 34 pożyczki.

Promocja trwa od 16 maja do 15 czerwca 2016 roku włącznie. Aby wziąć udział w konkursie, należy do 19 czerwca odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz wypełnić formularz uczestnictwa podając w nim numer swojej umowy.

Chwilówki/Aktualności/Popularna firma obniża raty nowym klientom
Przeczytaj także:
  • Tak jak zapowiadaliśmy: Hapi od “Providenta” dostępne!
  • Dodaj Opinie

    Zostaw opinię:

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Do Góry