Znana firma pożyczkowa i Ruch dogadali się w sprawie pożyczek

Ruch i Vivus

Znana wielu mieszkańcom pani Kasia z kiosku “Ruchu” już niedługo będzie mogła się wcielić w rasowego sprzedawcę finansowego. A to za sprawą dwóch firm z zupełnie innej bajki, pożyczkowej – Vivus Finanse i kolportera prasy  — Ruch.

Obecny lider w segmencie chwilówek online planuje dzięki podpisanej umowie zdobyć połowę rynku “naziemnego”. Zatem potencjalny klient oprócz kuszenia w domu czy w oddziale, będzie czarowany u “pani Kasi” w kiosku kupując codzienną prasę. W tym celu Vivus przygotował “startery pożyczkowe“, w różnych kwotach. Czy mają się one kojarzyć ze starterami do telefonów?

Czemu nie, a pomysł może być strzałem w dziesiątkę. W końcu gdy ktoś od lat kupuje doładowania i startery sieci komórkowych, dlaczego nie miałby w taki sam prosty sposób “kupić pożyczkę”? Stąd też firma pożyczkowa uprościł do maksimum terminologię, a umowa ma być tak skonstruowana, aby klient Ruchu mógł ją spokojnie przeczytać w domu i zrozumieć. Ciekawie tylko, czy nie pojawią się kolejki w dniu kumulacji Lotto, gdy przyszły pożyczkobiorca  będzie podpisywał papiery związane z umową pożyczkową.

Wejście w pożyczki poza internetem to pierwszy krok, aby odebrać część klientów firmie Provident i jej podobnym. To nowy kanał sprzedaży, który może przynieść firmom niezłe zyski. Ruch który od dawna nie kojarzy się już tylko z gazetami i czasopismami, postawił na usługi opłat za rachunki, odbiór paczek, a teraz umożliwi firmie  dotarcie do tysięcy nowych klientów.

Obecnie nie wiadomo jeszcze jak będą wyglądały przykładowe koszty pożyczek, a także jak wypadną tle oferty np. Providenta. Z kolei w najbliższym czasie ruszy kampania reklamowa, prawie na pewno w formie TV. Gdy pierwsze “startery pożyczkowe” trafią do kiosków z pewnością o tym napiszemy.

Chwilówki/Aktualności/Znana firma pożyczkowa i Ruch dogadali się w sprawie pożyczek
Przeczytaj także:
  • Firmy pożyczkowe wprowadzą karty prepaid?
  • Dodaj Opinie

    Zostaw opinię:

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Do Góry