Crediteo.pl jako pierwszy portal branży pozabankowej w Google News!

Crediteo w najpopularniejszej wyszukiwarce Google

To historyczna chwila dla nas i ogromny zaszczyt. Od kilku godzin portal pojawia się w wynikach wyszukiwania Google News.

Pierwszy artykuł na portalu powstał w kwietniu 2013 roku. Od samego początku naszą misją stało się prawdziwe i rzetelne dziennikarstwo branżowe. W przeciwieństwie do paru projektów, które zarabiają jedynie poprzez program partnerski i na zasadzie “weź pożyczkę”, “wypełnij wniosek”, lub są ostro promowane przez pewne organizacje, Crediteo od początku pisał tylko prawdę. Nie ważne, że nie szło to po drodze z polityką firm-wampirów. Crediteo.pl nigdy nie umieścił artykułu sponsorowanego od największych graczy w branży. Nigdy też nie napisał recenzji w samych superlatywach.

Nasze staranie przyniosły pierwsze małe sukcesy. Dziś portal dołączył do grona serwisów, których informacje pojawiają się w Google News! To ogromny zaszczyt i motywacja do jeszcze większej pracy. Będziemy dalej pisać, gromadzić sprawdzone wiadomości i zawsze pisać tylko prawdę. To też dowód na to, że choć kierunek wybrany przez nas jest znacznie trudniejszy, mniej dochodowy ale warto się go trzymać!

To jak dołączacie do naszych stałych czytelników, czy liczycie dalej na bramki partnerskie i leady z nich?

Kamil Kondel

źródło zdjęcia: Wyszukiwarka Google

 

Chwilówki/Aktualności/Crediteo.pl jako pierwszy portal branży pozabankowej w Google News!
1 Opinia

1 Opinia

  1. Tymon

    Gratulacje 🙂

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry