Takto Finanse – opinie, kontakt, windykacja

Takto Finanse

W tym miejscu odpowiadamy na pytania o Takto Finanse Interesują cię opinie klientów? Dobrze trafiłeś. Tutaj rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Weź pożyczkę w Takto Finanse »
 

Czego dowiesz się tutaj:

 • Najpierw poznasz naszą opinię o Takto Finanse.
 • Zapoznasz się z najważniejszymi danymi o firmie.
 • Dowiesz się, jakie ma wymagania i czy dostaniesz pozytywną decyzję.
 • Sprawdzisz, jakie bazy dłużników (BIK, KRD, ERIF) weryfikuje.
 • Przeczytasz, jak szybko otrzymasz decyzję i kiedy będzie przelew.
 • Rzucisz okiem na wady i zalety pożyczki.
 • Poznasz przykładowe opłaty.
 • Podpowiemy ci, jak tutaj wziąć pożyczkę.

Opinie o Takto Finanse

Kontakt:

Nazwa Firmy:TAKTO Finanse Sp. z o.o.
Kontakt:ul. Braniborskiej 58- 68
Wrocław
Strona WWW:https://taktofinanse.pl/
Telefon:22 456 3000
E-mail:info@taktofinanse.pl
Godziny Pracy:8:00-20:00
Pośrednik?Nie
NIP:8951852770
REGON:020114060
KRS:0000595762
Rachunki bankowe w:Alior, Millenium, WBK, Inteligo, Pekao, PKO
Wysokość pożyczki:500 zł - 10 000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Nie
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 3500 zł, z okresem spłaty w ciągu 24 miesięcy.
Odsetki:689,18 zł
Prowizja:2100 zł
RRSO:

117,32%
Opłata za udzielenie pożyczki:875 zł
Suma opłat3 664,18 zł
Całkowity koszt do spłaty:7164,18 zł

TAKTO Finanse (KRS: 0000595762, NIP: 8951852770, REGON: 020114060) z siedzibą we Wrocławiu, działa już lat od kilku  z powodzeniem na polskim rynku. Oferuje pożyczki ratalne na kwotę od 500 do 10 000 złotych, na okres od 6 do 36 miesięcy. Na jej czele stoją Jacek Maj i Aneta Borycka. Skontaktować się z firmą możesz telefonicznie pod numerem 22 456 3000, lub e-mail info@taktofinanse.pl.

Spółka, co może cię zainteresować, należy do Grupy Ultimo. W jej skład wchodzi, bardzo znana firma windykacyjna. Być może miałaś z nimi już do czynienia?

Jak się poruszać po stronie?

Od czasu naszej pierwszej recenzji, przedsiębiorstwo parokrotnie zmieniało wygląd strony internetowej. Obecny design jest chyba najbardziej dopracowany i przyjemny wizualnie.

Zauważ, że w centralnym punkcie strony znajduje się kalkulator. Za jego pomocą wybierzesz interesującą cię kwotę pożyczki, a pod nim zapoznasz się z przykładowymi opłatami. Trochę niżej odnajdziesz działy, przedstawiające proces wnioskowania, a także dział z pytaniami i odpowiedziami. Możesz też poczytać opinie klientów o Takto Finanse.

Czy Takto Finanse sprawdza BIK?

 

Czy firma sprawdza bazy? Tak, zostaniesz zweryfikowany w BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, w BIK i Związku Banku Polskich. Dodatkowo wypełniając formularz, zgadzasz się na udostępnienie twojego numeru PESEL,  platformie wymiany informacji między firmami pożyczkowymi o nazwie Forum Wiarygodnej Wymiany Informacji.

Zapytasz: co to za platforma? Jak wynika z informacji na stronie inicjatywy, za pośrednictwem FWWI każda firma, po uzyskaniu zgody klienta składającego wniosek o pożyczkę sprawdza u pozostałych uczestników historię wnioskujących. Platforma zwraca informacje statystyczne, które pozwalają rozpatrzyć wniosek TAKTO Finanse pod kątem oceny ryzyka kredytowego i wiarygodności płatniczej.

Kto jeszcze należy do FWWI znajdziesz pod adresem: https://www.deltavista.pl/Produkty/FWWI

Takto Finanse – dokumenty, wiek

Poza tym firma wymaga od nas udokumentowanego i stałego dochodu w wysokości minimum 500 złotych.. W dziale dokumenty możesz zapoznać się z dokładnymi wymogami. Niemniej warto tutaj wspomnieć, że wielokrotnie powtarza się wymóg zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Firma akceptuje dochody emerytalne, rentowe i rolnicze a nawet z alimentów.

Nie możesz mieć jednak zajęć komorniczych i niespłaconych długów. Jeśli okażemy się wiarygodni, możemy spodziewać się telefonu od pracownika, z którym dokończymy proces przyznania pożyczki.

Skorzystać z oferty może każdy kto ukończył 18 lat.

Takto Finanse nie dzwoni do pracodawcy i nie sprawdza, czy jesteś faktycznie zatrudniony.

Takto Finanse – weryfikacja

W pierwszej kolejności musisz wypełnić formularz kontaktowy, lub zadzwonić na numer 22 456 30 00.  Następnie przesyłasz  dokumenty e-mailem, MMSem lub faksem oraz dokonujesz “autoryzacji 1 grosz”. Kurier dostarczy Ci wzór umowy oraz odbierze wszystkie dokumenty.  W chwili otrzymania od ciebie dokumentów rozpocznie się weryfikacja twoich danych w bazach dłużników. Decyzję otrzymasz w postaci wiadomości sms, a pieniądze otrzymasz nawet w 15 minut, w zależności od banku.

A ile zapłacę? Podacie jakiś rzeczywisty przykład?

W pierwszej kolejności wypełniasz formularz i zaznaczasz interesującą cię kwotę pożyczki. Pamiętaj, że to ile wybierzesz, nie zobowiązuje firmę do udzielania ci takiej kwoty, jaką wybrałaś. Może się okazać, że w wyniku oszacowania twojej zdolności, propozycja będzie niższa.

Przykładowa tabela pożyczki w SOHO Credit

Pożyczka

Czas

RRSO

Prowizja

Odsetki

Łączna suma pożyczki

3500

24 miesiące

117,32%

2100 zł

689,18 zł

7164,18 zł

 

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 3 500 zł; całkowity koszt pożyczki – 3 664,18 zł w tym łączna kwota odsetek – 689,18 zł; opłata prowizyjna – 2 100 zł; opłata za udzielenie pożyczki – 875 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat – 298,51 zł; całkowita kwota do zapłaty przez ciebie wynosi 7164,18 zł; RRSO – 117,32% (według stanu na dzień 14 luty 2017).

Zauważ, że w ciągu dwóch lat zapłacisz firmie 2-krotnie więcej niż pożyczyłeś.

Takto Finanse – wady i zalety

Zalety:

 • Szybka weryfikacja i przelew na konto.
 • Jasne i przejrzyste warunki.
 • Umowa nie zawiera żadnych haczyków.
 • Wysokie kwoty maksymalne pożyczki.

Wady:

 • Brak promocji dla nowych klientów.
 • Przeciętne opłaty w porównaniu do konkurencji.
 • Musisz przejść rozmowę telefoniczną, zanim rozpocznie się proces przyznania pożyczki.
 • Czekanie na kuriera z dokumentami.

Takto Finanse – windykacja

Firma przewiduje wysyłanie upomnień w formie wiadomości SMS (raz na 14 dni), rozmowy telefonicznej i listu poleconego (1 raz na 21 dni). Z zaznaczeniem, że pracownik będzie próbował codziennie dodzwonić się do klienta, aż do czasu skontaktowania się z nim. Windykacja w terenie jest przeprowadzana, tylko wtedy gdy pożyczkobiorca nie reaguje na monity telefoniczne i e-mail. Jak czytamy na stronie https://taktofinanse.pl jest ona przeprowadzana raz na 21 dni, od momentu braku płatności.


Chwilówki  /  Opinie  /  Takto Finanse – opinie, kontakt, windykacja


8 komentarzy

8 Opinie

 1. Manifiq

  Odradzam TAKTO Finanse. Po pierwsze wypytują się o dane, to rozumiem, ale jak się przez przypadek pomyliłam ile mam lat (mąż o 10 lat starszy, podałam wiek męża) Od razu pani do mnie się pyta czy rozmawia z córką. Jaką córką?!
  To że mam bardzo niski głos nie oznacza że jestem jakąś tam małolatą! Pracowałam kiedyś w telemarketingu i facet lat 35 miał głos kurde nastolatka! DYSKRYMINACJA !

  Po drugie, pani mnie przeprosiła i kazała zaczekać po kilku minutach powiedział,a że nie mogę ubiegać się o pożyczkę bo podałam zły wiek! WTF! Jeśli chcecie dawać ludziom pożyczki i im nie ufacie to może zróbcie w tych większych miastach oddziały?!

  Oczywiście wkurzyłam się odkrzyknęłam jak traktują klientów i się rozłączyłam. ŻENADA ! Skoro muszą zweryfikować, a kurier i tak przywozi umowę do domu to i tak zobaczy mój dowód i co powie że nie jestem tą osobą za którą się podaję ?! Bo powiedziałam zły wiek?! Jestem strasznie zawiedziona, jak podchodzą do klienta, jeden błąd i już zostajesz wykluczony. Pani zapraszała mnie, żebym później spróbowała, ale teraz to niech dmuchną mnie w … !!!!! :/

 2. Luis

  Od ponad 2 tygodni żadnego odzewu. Zero kontaktu, dzwonię codziennie a tam tekst “z uwagi na duże zainteresowanie ofertą, oczekiwanie na połączenie z konsultantem może być bardzo długie. Jeżeli chcesz żebyśmy oddzwonili w ciągu 24 godz. wciśnij 2.” I co? i nic. Nie ma takiej firmy jak Takto. Kto nie wierzy niech spróbuje.

 3. andrzej

  Takto…żenada…trzy wnioski…trzy odmowy…przy dochodach 4250 zł na konto…raty płacone w terminie.

 4. milena

  Totalna ściema.Nie bierzcie tam pożyczki bo sa nierzetelni. Wyciągają masę dokumentów, informacji i nic z tego nie wynika.

 5. Michał

  BRAŁEM U NICH POŻYCZKĘ RAZ I MAM SERDECZNIE DOSYC NIE POLECAM

 6. Gabriela

  Zlozylam wniosek niby jest oferta czekam na decyzje ,papierow mase zadaja a mialo byc tak szybko

 7. Zdenerwowana

  Niestety nie mogę nic dobrego powiedzieć o tej firmie.
  Złożyłam wniosek i od momentu złożenia wniosku przez 4 dni z rzędu telefony o co raz to nowe dokumenty. Nawet kazano mi iść do urzędu miasta, zapłacić za zaświadczenie o zameldowaniu mimo tego, iż mieli mój dowód. Chore kryteria.

 8. Adam

  Nierzetelna i niewiarygodna firma…maja jakies tajemnicze klopoty w wyplacie bonusa dla mnie za promocje mojej calkowicie splaconej w grudniu 2018 r pozyczki…brak jakiejkolwiek odpowiedzi mailowej na moje wiadomosci a rozmowa telefoniczna z pracownikami firmy nic nie wnosi…beznadziejna firma i nikomu ich nie polecam

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry