Firmy Pozabankowe

Takto Finanse opinie

Takto Finanse

Skoro jesteście już na tej stronie, to z pewnością chcecie wiedzieć więcej o firmie Takto Finanse. Interesują was opinie klientów? Dobrze trafiliście. Tutaj rozwiejemy wszystkie wasze wątpliwości.

Weź pożyczkę w Takto Finanse »
 

TAKTO Finanse (KRS: 0000595762, NIP: 8951852770, REGON: 020114060) z siedzibą we Wrocławiu, działa od kilku już lat z powodzeniem na polskim rynku. Oferuje pożyczki ratalne na kwotę od 500 do 10 000 złotych, na okres od 6 do 24 miesięcy.

Spółka, co może cię zainteresować, należy do Grupy Ultimo. W jej skład wchodzi, bardzo znana firma windykacyjna. Być może miałaś z nimi już do czynienia?

Od czasu naszej pierwszej recenzji, przedsiębiorstwo parokrotnie zmieniało wygląd strony internetowej. Obecny design jest chyba najbardziej dopracowany i przyjemny wizualnie.

Zauważ, że w centralnym punkcie strony znajduje się kalkulator. Za jego pomocą wybierzesz interesującą cię kwotę pożyczki, a pod nim zapoznasz się z przykładowymi opłatami. Trochę niżej odnajdziesz działy, przedstawiające proces wnioskowania, a także dział z pytaniami i odpowiedziami. Możesz też poczytać opinie klientów o Takto Finanse.

Dobrze, a co weryfikują? Czy sprawdzają BIK?

 

Firma sprawdzi twoją rzetelność kredytową w BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, w BIK i Związku Banku Polskich. Dodatkowo wypełniając formularz, zgadzasz się na udostępnienie twojego numeru PESEL,  platformie wymiany informacji między firmami pożyczkowymi o nazwie Forum Wiarygodnej Wymiany Informacji.

Zapytasz: co to za platforma? Jak wynika z informacji na stronie inicjatywy, za pośrednictwem FWWI każda firma, po uzyskaniu zgody klienta składającego wniosek o pożyczkę sprawdza u pozostałych uczestników historię wnioskujących. Platforma zwraca informacje statystyczne, które pozwalają rozpatrzyć wniosek TAKTO Finanse pod kątem oceny ryzyka kredytowego i wiarygodności płatniczej.

Kto jeszcze należy do FWWI znajdziesz pod adresem: https://www.deltavista.pl/Produkty/FWWI

Poza tym firma wymaga od nas udokumentowanego i stałego dochodu w wysokości minimum 500 złotych.. W dziale dokumenty możesz zapoznać się z dokładnymi wymogami. Niemniej warto tutaj wspomnieć, że wielokrotnie powtarza się wymóg zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Firma akceptuje dochody emerytalne, rentowe i rolnicze. Nie możesz mieć zajęć komorniczych i niespłaconych długów. Jeśli okażemy się wiarygodni, możemy spodziewać się telefonu od pracownika, z którym dokończymy proces przyznania pożyczki.

A ile zapłacę? Podacie jakiś rzeczywisty przykład?

W pierwszej kolejności wypełniasz formularz i zaznaczasz interesującą cię kwotę pożyczki. Pamiętaj, że to ile wybierzesz, nie zobowiązuje firmę do udzielania ci takiej kwoty, jaką wybrałaś. Może się okazać, że w wyniku oszacowania twojej zdolności, propozycja będzie niższa.

W przypadku 2 tysięcy złotych, z terminem kredytowania na rok czasu, RRSO według TAKTO wynosi 166.66%, a sama miesięczna rata 273 złote. Całkowity koszt pożyczki wynosi 1270 zł (w tym opłata przygotowawcza: 50 zł, opłata prowizyjna: 1050 zł, kwota odsetek: 170 zł).

Jakie czynności przewidują, gdy nie zapłacę w terminie?

Firma przewiduje wysyłanie upomnień w formie wiadomości SMS (raz na 14 dni), rozmowy telefonicznej i listu poleconego (1 raz na 21 dni). Z zaznaczeniem, że pracownik będzie próbował codziennie dodzwonić się do klienta, aż do czasu skontaktowania się z nim.

Opinie o Takto Finanse

 

Wypełnij wniosek w Takto Finanse »
   


7 komentarzy

7 Opinie

 1. Manifiq

  Odradzam TAKTO Finanse. Po pierwsze wypytują się o dane, to rozumiem, ale jak się przez przypadek pomyliłam ile mam lat (mąż o 10 lat starszy, podałam wiek męża) Od razu pani do mnie się pyta czy rozmawia z córką. Jaką córką?!
  To że mam bardzo niski głos nie oznacza że jestem jakąś tam małolatą! Pracowałam kiedyś w telemarketingu i facet lat 35 miał głos kurde nastolatka! DYSKRYMINACJA !

  Po drugie, pani mnie przeprosiła i kazała zaczekać po kilku minutach powiedział,a że nie mogę ubiegać się o pożyczkę bo podałam zły wiek! WTF! Jeśli chcecie dawać ludziom pożyczki i im nie ufacie to może zróbcie w tych większych miastach oddziały?!

  Oczywiście wkurzyłam się odkrzyknęłam jak traktują klientów i się rozłączyłam. ŻENADA ! Skoro muszą zweryfikować, a kurier i tak przywozi umowę do domu to i tak zobaczy mój dowód i co powie że nie jestem tą osobą za którą się podaję ?! Bo powiedziałam zły wiek?! Jestem strasznie zawiedziona, jak podchodzą do klienta, jeden błąd i już zostajesz wykluczony. Pani zapraszała mnie, żebym później spróbowała, ale teraz to niech dmuchną mnie w … !!!!! :/

 2. Luis

  Od ponad 2 tygodni żadnego odzewu. Zero kontaktu, dzwonię codziennie a tam tekst “z uwagi na duże zainteresowanie ofertą, oczekiwanie na połączenie z konsultantem może być bardzo długie. Jeżeli chcesz żebyśmy oddzwonili w ciągu 24 godz. wciśnij 2.” I co? i nic. Nie ma takiej firmy jak Takto. Kto nie wierzy niech spróbuje.

 3. andrzej

  Takto…żenada…trzy wnioski…trzy odmowy…przy dochodach 4250 zł na konto…raty płacone w terminie.

 4. milena

  Totalna ściema.Nie bierzcie tam pożyczki bo sa nierzetelni. Wyciągają masę dokumentów, informacji i nic z tego nie wynika.

 5. Michał

  BRAŁEM U NICH POŻYCZKĘ RAZ I MAM SERDECZNIE DOSYC NIE POLECAM

 6. Gabriela

  Zlozylam wniosek niby jest oferta czekam na decyzje ,papierow mase zadaja a mialo byc tak szybko

 7. Zdenerwowana

  Niestety nie mogę nic dobrego powiedzieć o tej firmie.
  Złożyłam wniosek i od momentu złożenia wniosku przez 4 dni z rzędu telefony o co raz to nowe dokumenty. Nawet kazano mi iść do urzędu miasta, zapłacić za zaświadczenie o zameldowaniu mimo tego, iż mieli mój dowód. Chore kryteria.

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry