Szybka Gotówka – opinie, windykacja

Szybkagotowka.pl

Odpowiemy na twoje pytania związane windykacją w Szybka Gotówka. Poznasz opinie i naszą ocenę firmy. Przeczytasz, co pożyczkodawca weryfikuje i czy sprawdza BIK. Dowiesz się, czy otrzymasz pozytywną decyzję i jak rozwiązać problem z niespłaconą pożyczką.

Czego dowiesz się tutaj:

 • Najpierw poznasz naszą opinię o Szybkiej Gotówce.
 • Rzucisz okiem na wady i zalety pożyczki.
 • Zapoznasz się z najważniejszymi danymi o firmie.
 • Dowiesz się, jakie ma wymagania i czy dostaniesz pozytywną decyzję.
 • Sprawdzisz, jakie bazy dłużników (BIK, KRD, ERIF) weryfikuje.
 • Przeczytasz, jak szybko otrzymasz decyzję i kiedy będzie przelew.
 • Poznasz przykładowe opłaty.
 • Podpowiemy ci, jak tutaj wziąć pożyczkę.

Szybka Gotowka – opinie

Windykacja w Szybka Gotówka

Brak spłaty zobowiązania i nieprzedłużenie terminu oznaczać będzie, że Szybka Gotówka podejmie działania windykacyjne. Firma ma prawo wysyłać Ci ponaglenia i upomnienia oraz doliczyć do kwoty dodatkowe odsetki. Jeżeli nie przyniesie to rezultatu, możesz zostać wpisany do rejestrów dłużników, a Szybka Gotówka może wystąpić do sądu w celu uzyskania egzekucji komorniczej.

Jak rozwiązać problem z długiem?

W pierwszej kolejności skontaktuj się z pracownikiem. Przedstaw swoją sytuację finansową i poproś o możliwość rozłożenia zadłużenia na raty. Przedstawiciel może ci odmówić. W takim wypadku nasz prośbę o raty. Wyślij pismo listem poleconym i czekaj na decyzję. Pamiętaj! Musisz mieć solidny argument, dlaczego nie spłaciłeś pożyczki. Jeśli pożyczkodawca odmówi współpracy z Tobą, napisz do nas w komentarzu poniżej. Spróbujemy ci pomóc.

Szybka Gotówka – wymagania

Wiek: 18 lat – 70 lat

Bazy: BIG, KRD, BIK

Szybkość decyzji: do 15 minut

Wady i zalety pożyczki w Szybkiej Gotówce:

Zalety:

 • Pożyczkę uzyskasz za pośrednictwem internetu
 • Program lojalnościowy i możliwość wzięcia pożyczki na 60 dni dla stałych klientów
 • Szybka weryfikacja dzięki współpracy z Blue Media
 • Możesz wnioskować o maksymalną kwotę już przy pierwszej pożyczce
 • Cykliczne promocje dla nowych klientów
 • Pożyczka dostępna już od 18 lat
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty poprzez refinansowanie

Wady:

 • Firma sprawdza dane klientów w bazach BIK, BIG oraz KRD
 • Szybka Gotówka ma prawo zweryfikować Twoje dochody telefonicznie
 • Pożyczek udziela pośrednik zarejestrowany na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych

Szybka Gotówka – kontakt:

Właściciel strony WWW:Tribution Consult Ltd
Twoje dane trafią do:Szybka Gotówka Sp. z o.o.
NIP:5252554232
REGON:146670865
KRS:0000461830
Telefon:22 873 80 73
e-mail:info@szybkagotowka.pl
Godziny pracy:poniedziałek - piątek
08:00 - 19:00
sobota - niedziela
09:00 - 17:00
Rachunki bankowe:BOŚ, mBank, BPH, BZ WBK, Pekao S.A., PKO BP
Wysokość pożyczki:100 zł - 6000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Tak. Otrzymasz do 6000 zł bez dodatkowych kosztów!
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 500 zł, z okresem spłaty w ciągu 30 dni bez promocji.
RRSO:

1978%
Suma opłat141,60 zł
Całkowity koszt do spłaty:641,60 zł

Co to jest Szybka Gotówka?

Szybka Gotówka to polska marka, która udziela pożyczek za pośrednictwem zarejestrowanej na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych firmy Tribution Consult Ltd. Właścicielem marki i portalu jest Szybka Gotówka Sp. z. o. o. (KRS: 0000461830; NIP: 5252554232; REGON: 146670865). Siedziba spółki mieści się w Warszawie przy ulicy Świętokrzyskiej 30/63, a prezesem jej zarządu jest Łukasz Jagielski.

Firma działa na polskim rynku już od kilku lat. Wśród klientów wzbudza zaufanie przejrzystą umową i prostym sposobem spłaty zadłużenia.

Teraz poświęć chwilę na małe wyjaśnienie. To bardzo ważne, bo możesz trochę się pogubić, kto jest kim. Otóż najprościej ci wyjaśniając, gdy wypełnisz wniosek na https://szybkagotowka.pl/, to twoje dane trafią do pośrednika, o którym wspomnieliśmy na początku poradnika (Ten z Cypru). On z kolei przekaże dane już do właściwego pożyczkodawcy, czyli do firmy Szybka Gotówka. To tak w ramach wyjaśnienia. Masz nadal pytania? Pytaj w komentarzach.

Firma specjalizuje się w udzielaniu typowych chwilówek, na kwotę maksymalnie do 6000 złotych z terminem płatności do 30 dni (stali klienci mogą przedłużyć czas spłaty do 60 dni).

Jak się poruszać po stronie?

Na stronę firmy wejdziesz wpisując w swojej przeglądarce adres www.szybkagotowka.pl. Sprawia ona na pierwszy rzut oka przyjemne wrażenie.

Po załadowaniu niemal cały ekran zajmie kalkulator, który pozwoli Ci na wyliczenie kosztów pożyczki w zależności od jej kwoty i terminu spłaty. Zauważ, że wraz ze zmianą interesującej cię kwoty, poniżej ulegają zmianie opłaty. Zapoznaj się z nimi. Czy takie warunki ci odpowiadają?

Z pewnością zobaczysz również kilka narzędzi, które pozwolą Ci na szybki kontakt z pracownikiem firmy: możesz kliknąć  przycisk przedstawiający słuchawkę telefoniczną w prawym górnym rogu, lub skorzystać z czatu, który możesz otworzyć korzystając z zielonej belki znajdującej się w prawym dolnym rogu.

Górny panel pozwoli Ci na przejście do innych kategorii strony, gdzie znajdziesz informacje o firmie oraz pożyczce, instrukcje na temat składania wniosku, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz dane prawne i kontaktowe.

Przesuwając stronę w dół zobaczysz proste informacje dotyczące oferty firmy, opinie klientów, odnośniki do stron internetowych rejestrów dłużników, z którymi Szybka Gotówka współpracuje oraz reprezentatywny przykład pożyczki umieszczony w stópce.

Czy Szybka Gotówka sprawdza BIK, KRD, BIG InfoMonitor?

Zgodnie z bardzo widocznymi informacjami umieszczonymi w dolnej części strony, Szybka Gotówka sprawdza dane swoich klientów w bazach BIK, BIG InfoMonitor oraz KRD. Zapytasz. Czy jeśli widnieje w jednej z tych baz z zadłużeniem, to mam szansę otrzymać pozytywną decyzję? Niestety, twoje szanse bardzo maleją.

Szybka Gotówka dokumenty, od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

Potrzebny Ci będzie dowód osobisty, którego numer musisz podać podczas rejestracji. Dodatkowo oczekuje od ciebie aktywnego telefonu kontaktowego, konta bankowego i stałego źródła dochodów.

Szybka Gotówka udziela pożyczek osobom pełnoletnim, musisz zatem mieć ukończone 18 lat. Akceptując umowę pożyczki wyrażasz zgodę na telefoniczną weryfikację swojego dochodu, co oznacza że firma ma prawo zadzwonić do Twojego pracodawcy, ale nie jest powiedziane że robi to za każdym razem.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

Weryfikacja odbywa się poprzez jednorazowy przelew na kwotę 10 groszy. Szybka Gotówka współpracuje z firmą Blue Media, która działa jako pośrednik, dzięki czemu pozwoli Ci na niemal natychmiastowe potwierdzenie swojej tożsamości. Jeśli wybierzesz tradycyjny przelew, może to potrwać dłużej.

W większości przypadków czas oczekiwania na decyzję wynosi 15 minut. Spółka zaznacza jednak, że w indywidualnych przypadkach czas ten może ulec wydłużeniu.

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, Szybka Gotówka dokona przelewu natychmiast. To jak szybko środki znajdą się na Twoim koncie zależy od szybkości transakcji międzybankowych.

Czy jest jakaś promocja?

Szybka Gotówka wie, że sukces na konkurencyjnym rynku zależny od kilku czynników. Jednym z nich są opinie klientów. W związku z tym firma prowadzi stałą promocję dla stałych klientów: “Co piąta pożyczka za darmo”. Jeżeli bierzesz pożyczkę raz na miesiąc i każdą z nich spłacasz terminowo, co piątą otrzymasz bez prowizji dla pożyczkodawcy, czyli zwrócisz tyle, ile pożyczyłeś. Dodatkowo możesz otrzymać zniżkę poprzez polecenie firmy znajomym, za każdego z nich firma przyznaje 40 złotych rabatu.

Dla nowych klientów Szybka Gotówka przedstawia cykliczne propozycje. Przykładowo w listopadzie 2017 r. pozwalała na zaciągnięcie pierwszej pożyczki do 6000 złotych za darmo.

Ile zapłacisz?

Przykładowa tabela pożyczki

Pożyczka

Czas

RRSO

Opłaty

Suma pożyczki

2500 zł

30 dni

1968%

706,80 zł

3206,80 zł

4000 zł

60 dni

430%

1262,40 zł

5262,40 zł

Tabela ukazuje dwie przykładowe pożyczki zaciągnięte w Szybka Gotówka, na kwoty 2500 zł oraz 4000 zł, z terminem spłaty odpowiednio: po 30 dniach oraz po 60 dniach.

Do pierwszej pożyczki pożyczkodawca doliczy 706,80 zł opłat dodatkowych, w związku z czym rzeczywista roczna stopa oprocentowania wyniesie 1968%. Po miesiącu na konto spółki przelać będziesz musiał 3206,80 zł.

W przypadku pożyczki numer dwa prowizja firmy oraz oprocentowanie wyniosą w sumie 1262,40 zł. Oznacza to, że RRSO opiewać będzie na 430%. W związku z tym po upłynięciu dwóch miesięcy do zapłaty będziesz miał 5262,40 zł.

Szybka Gotówka – przedłużenie

Jeżeli nie będziesz mogła spłacić chwilówki, firma zaproponuje ci refinansowanie. Polega ono na podpisaniu umowy z innym pożyczkodawcą, który udzieli ci ponownie pożyczki. Niestety, nie odnaleźliśmy w tym wypadku szczegółów, kto z tobą podpisze nową umowę.

Nie odnaleźliśmy informacji o kosztach związanych z brakiem płatności w terminie.

Jak wziąć pożyczkę w Szybka Gotówka?

Dokonasz tego za pośrednictwem strony internetowej firmy: www.szybkagotowka.pl. Wybierz na kalkulatorze interesujące Cię kwotę oraz termin spłaty. Pamiętaj! To, że chcesz pożyczyć np. 1000 zł, nie oznacza, że tyle dostaniesz.  Wszystko będzie zależne od twojej wiarygodności kredytowej.

Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego. Uzupełnij go o wszystkie wymagane dane, a następnie zweryfikuj swoją tożsamość za pomocą jednorazowego przelewu. Możesz skorzystać z usług Blue Media, co pozwoli Ci na natychmiastowe potwierdzenie tożsamości, firma zwróci Ci też przelaną kwotę (10 groszy).

Formularz rejestracyjny

Formularz rejestracyjny nie powinien ci sprawić problemów.

Po zweryfikowaniu tożsamości musisz poczekać, aż Szybka Gotówka podejmie decyzję. Spółka zaznacza, że zajmuje to zazwyczaj około 15 minut (w niektórych przypadkach czas oczekiwania może być dłuższy). Jeżeli wszystko będzie w porządku, firma przeleje środki na Twoje konto błyskawicznie. Czas oczekiwania zależny jest od szybkości transakcji międzybankowych.

Szybka Gotówka – przedłużenie pożyczki

Szybka Gotówka oferuje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki poprzez jej refinansowanie. Polega ono na podpisaniu umowy z innym pożyczkodawcą, który udzieli ci ponownie pożyczki. Niestety, nie odnaleźliśmy w tym wypadku szczegółów, kto z tobą podpisze nową umowę.

Jeśli masz kłopot ze zwróceniem pieniędzy, skontaktuj się z firmą. Otrzymasz indywidualną ofertę w zależności od potrzebnego Ci czasu. Pamiętaj jednak, że wiąże się to z dodatkowymi kosztami.

Czy warto wziąć pożyczkę w Szybka Gotówka?

Na rynku chwilówek funkcjonuje wiele firm. Wybór odpowiedniej zależy od tego, jak atrakcyjna jest oferta oraz jak dobre firma ma opinie. Wydaje się, że Szybka Gotówka dba i o jedno, i o drugie. Firma prowadziła już promocje, które były zdecydowanie godne uwagi. Przykładowo w listopadzie 2017 r. oferowała darmową pożyczkę dla nowych klientów na kwotę nawet 6000 złotych. Jeżeli znajdziesz się zatem w potrzebie finansowej, powinieneś sprawdzić, czy Szybka Gotówka ma w ofercie jakąś odpowiadającą Twoim potrzebom propozycję.


Chwilówki  /  Opinie  /  Szybka Gotówka – opinie, windykacja


11 komentarzy

11 Opinie

 1. Finane

  “Czy Szybkagotowka.pl sprawdza BIK? Nie, parabank sprawdza wiarygodność klienta w BIG i KRD.”

  Oczywiście że sprawdza i jest to odnotowane w raporcie BIK.

 2. Zadłużona

  Stanowczo odradzam!!!! Miałam chwilówki w 4 miejscach, Wonga, Vivus, Kredito 24 oraz Szybka Gotówka. Straciłam pracę i płynność finansową. Z Wonga, Kredito 24 i Vivus nie było problemu, po przedłożeniu odpowiednich dokumentów rozłożyli na raty. Wpłaciłam po pierwszej racie i przestali naliczać odsetki, wysyłać maile, dzwonić. Szybka Gotówka również przystała na raty, ale pomimo zaakceptowania jej warunków i wpłaty I raty nie zaprzestano naliczania kosztów dodatkowych. Omijajcie z daleka!!!

 3. Pozyczki-Chwilowki

  Ofertę maja niezłą. Szkoda tylko, że dali d… z domeną SzybkaGotowka.pl i dopuścili do jej skasowania i przejęcia przez kogoś innego. Z tego tez powodu musieli w ostatnich dniach zmienic adres swojej strony na sgotowka.pl

 4. Delfinka

  Przy przedłużaniu na 7 dni, trzeba zapłacić jak za przedłużenie 30 dni ! Czy tak można ?

 5. Robert Przybyła

  … w czystej postaci, ktoś podał adres email podczas brania kredytu i teraz mi na emaila przysyłają info że mam do spłacenia jakis kredyt. dzwoniłem kilka razy i dalej to samo. …. tyle razy im tłumaczyłem że to mój email a nie tej Bożeny a oni dalej swoje.

 6. Kamila

  Jestem bardzo zadowolona z ich uslug,szybko i bez problemu otrzymałam pieniądze. Wniosowana kwota w krótkiej chwili znalazła się na moim koncie

 7. Konrad

  Szybka decyzja i odpowiedz oraz przemili konsultanci. Polecam!

 8. Luiza

  Takiej expresowej pożyczki się w życiu nie spodziewałam. Po zaledwie 15 minutach od złożenia wniosku pieniądze miałam na koncie! Ekspresowo!

 9. Helena

  Bez żadnych problemów, pieniądze szybko na koncie.

 10. Ewelina

  Decyzja i udzielenie pożyczki w ekspresowym tempie, dobry kontakt, zdecydowanie polecam.

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry