Opinia o Sukurs Finance

Firmy pozabankowe, które nie potrafią nawet ukryć, że mają wizytówkę w internecie na darmowej skórce trudno traktować poważnie. Sukurs Pożyczki to jedna z takich, do tego bez NIP i REGON ma stronie WWW.

Firma Sukurs Finance s.j. (KRS: 0000256018, NIP: 6270024746, REGON: 271778181) działa na polskim już od 2006 roku. Od niedawna, można już aplikować o pożyczkę online, niemniej odbiór pożyczki cały czas odbywa się tylko w oddziałach na terenie Śląska.

Właścicielem “Sukurs Pożyczki” jest Monika Myrta-Orszulka i Krzysztof Sapota. Spółka oferuje pożyczki ratalne w wysokości od 500 zł do 1500 złotych, z okresem spłaty od 6 do 9 miesięcy. Jak wynika z informacji podanych we formularzu, przedsiębiorstwo sprawdza BIK, KRD, ERIF i Big InfoMonitor i zbiorów Związku Banków Polskich. Nie podaje, czy osoby z niespłaconym zadłużeniem, mogą aplikować. Podpowiadamy, że jeśli firma przegląda tyle baz, osoby zadłużone naszym zdaniem mają nie wielką szansę.

Sukurs Pożyczki to cały czas propozycja bardzo niedopracowana. Przykre wrażenie sprawia brak podstawowych informacji o spółce na https://pozyczki-sukurs.pl/. Nie ma NIP, REGON, KRS, ale jest za to kardynalny błąd ze stopką wizytówki www, w postaci:

stopka www sukurs finance

źródło: https://pozyczki-sukurs.pl/ z dnia 22 maja 2016 r.

Tego typu informacja, wskazuje, że firma nie postarała się o płatną wersję wyglądu ich strony (stan na 22-5-2016 r.). Brak danych i tego typu wzmianki, mocno obniżają jej wiarygodność. Dodatkowo w dniu, kiedy zbieraliśmy informację o Sukurs Finance, nie działała link do “polityki prywatności”, który notabene prowadzi do nieistniejącej domeny.

błąd na stronie

A jak wyglądają opłaty?

Posługiwaliśmy się tylko bardzo skąpymi danymi z formularza. Pożyczając 2000 złotych, na okres 6 miesięcy, jedna rata miesięczna wyniesie klienta 473,33 złote. Wynika z tego, że do oddania będzie miał 2839,98 (stan na 22-5-2016 r.). Firma nie podaje RRSO, kosztów z tytułu prowizji, oprocentowania. To kolejny element, który świadczy negatywnie o przedsiębiorstwie.

Przeczytaj również o Aforti Finance.

A jakie są opinie Sukurs Finance?

Brak komentarzy o przedsiębiorstwie świadczy o małej popularności. W internecie nie odnaleźliśmy żadnych opinii. W naszej ocenie , jeśli zamierza dotrzeć do większego grona klientów online, musi przede wszystkim popracować nad wizerunkiem swojej wizytówki. Jest ona mało wiarygodna i nie wzbudza zaufania. Choć to polska firma i Crediteo.pl wspiera naszą przedsiębiorczość, to musimy wystawić jej bardzo niską ocenę końcową. Dajemy 2- na zachętę do zmian. Z pewnością panią Monikę i  pan Krzysztofa stać na lepszy wizerunek swojej firmy w internecie.

Chwilówki/Opinie/Opinia o Sukurs Finance
Przeczytaj także:
  • Bocian Pożyczki
  • Tani Kredyt od Alfa Finance
  • Dodaj Opinie

    Zostaw opinię:

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Do Góry