Subteno – pożyczka od nie wiadomo kogo

Pożyczka Subteno

Sprawdź, co sądzimy o Subteno. Co udało się nam ustalić. Dowiedz się, dlaczego nie możemy ustalić, kto zajmuje się udzielaniem tutaj pożyczek.

Na jednym z portali pojawiła się wzmianka na temat “nowej” firmy pożyczkowej Subteno. Postanowiliśmy zajrzeć na stronę owego przedsiębiorstwa, aby tobie ułatwić decyzję. Chcieliśmy poznać, kto za nią stoi i czy warto podpisać z nią umowę. Niestety od razu natrafiliśmy na problem.

Wchodząc na stronę z pożyczką – http://subteno.eu nie odnajdziesz danych, jaka firma za nią stoi. Brakuje takich danych na tej stronie. Nie odnaleźliśmy żadnych danych — KRS, adresu, REGON. Mieliśmy nadzieję, że w dziale “O nas” taka się znajdzie. Poza górnolotnymi słowami “blisko ludzi i dla ludzi” nic takiego nie ma.

Poznaj opinie o LoanMe.

Dlaczego się czepiamy? Otóż w dniu pisania recenzji (11-7-2017 r.) na Subteno znajduje się formularz, gdzie zostawiasz swoje dane. Skoro ty je zostawiasz, to oczekujemy minimum informacji, komu je zostawiasz — a takich nie znajdziesz.

Spróbowaliśmy zatem odnaleźć w Google, wpisując “Subteno KRS”, lecz i tutaj natrafiliśmy na ścianie. Firm o tej nazwie jest parę. Apelujemy zatem osoby decyzyjne w tej firmie, aby dochowały minimum informacji o swojej działalności.

Nasze poszukiwania firmy Subteno w Google

W gąszczu podobnych nazw, nie mogliśmy odnaleźć tej właściwej. Szkoda, ponieważ to firmy pożyczkowe powinny informować o sobie, na swoich stronach internetowych. Źródło: Google

Co oferują? Podacie przykładowe opłaty?

Pamiętaj, że opieraliśmy się tylko na tym, co jest zamieszczone na stronie. A tych informacji jest niewiele. Jak przeczytaliśmy, firma udziela pożyczek w wysokości od 500 zł do 6000 złotych, na okres od 25 do 52 tygodni.

Na podstawie danych z kalkulatora, udostępniamy ci przykładowe opłaty dla pożyczki w wysokości 1500 zł:

Całkowita suma pożyczki: 2772,15 zł, prowizja: 1272,15 zł, oprocentowanie: 65,55 zł, całkowity koszt pożyczki: 1337,70 zł, łączne zobowiązanie do spłaty: 2837,70 zł, rata tygodniowa: 63,06zł, ostatnia rata: 63,06 złotych.

Jaką macie opinie o Subteno?

 

Chwilówki/Opinie/Subteno – pożyczka od nie wiadomo kogo
Przeczytaj także:
  • Prometeusz Pożyczki – recenzja i opinie
  • BDA TRANSFER z Bydgoszczy
  • Dodaj Opinie

    Zostaw opinię:

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Do Góry