“Sprint Pożyczka” opinie, recenzja, wymagania. Bez BIK?

"Sprint Pożyczka" logo

Przeczytaj, co udało się nam ustalić o Sprint Pożyczce. Przeczytaj naszą opinię. Dowiedz się do kogo należy i czy sprawdzają BIK.

Nazwa Firmy:Capital Service Spółka Akcyjna
Kontakt:ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka
Strona WWW:https://sprintpozyczka.pl
Telefon: 412 412 418
E-mail:info@sprintpozyczka.pl
Pośrednik?Nie
NIP:7792407961
KRS:0000432560
Wysokość pożyczki:1000 zł - 5000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Nie
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 2000 zł, z okresem spłaty w ciągu 12 miesięcy.
RRSO:

161,06%
Suma opłat1222,36 zł
Całkowity koszt do spłaty:3222,36 zł

Sprint Pożyczka należy do firmy Capital Service (KRS: 0000407127, NIP: 7582351711, REGON: 145914495) z siedzibą w Ostrołęce. Spółka posiada również inne usługi pożyczkowe, takie jak KredytOK i Telekasa. Na jej czele stoi Adam Kuszyk.

Firma proponuje pożyczki ratalne na kwotę od 1000 zł do 5000 złotych, na okres od 6 do 23 miesięcy. Z doradcami możesz skontaktować się przez cały tydzień pod numerem telefonu 412 412 418 lub na e-mail info@sprintpozyczka.pl.

Jak poruszać się po stronie?

Po wejściu na stronę https://sprintpozyczka.pl/ z pewnością zauważysz kalkulator. Z jego pomocą możesz dobrać odpowiednią kwotę pożyczki i poznać opłaty. Przesuwając suwaki, zmieniają się sumy kosztów. Zapoznaj się z nimi i zdecyduj, czy takie warunki ci odpowiadają.

Poniżej kalkulatora dowiesz się, w jaki sposób wziąć pożyczkę. Na samym dole, małą czcionką poznasz dane kontaktowe firmy i przykładowe opłaty.

Czy  w Sprint Pożyczce sprawdzają bazy BIK, KRD, BIG InfoMonitor?

Przedsiębiorstwo sprawdzi twoją wiarygodność w BIG InfoMonitor, KRD i ERIF. Co ważne sprawdza też bazy dłużników BIK. Możesz mieć również kredyt w banku. Ważne, abyś spłacał go regularnie i nie miał opóźnień.

Jakie dokumenty wymaga Sprint Pożyczka? Od ilu jest lat? Czy dzwoni do pracodawcy?

Oczekują od ciebie stałego źródła dochodu. Dochody z alimentów i świadczeń z MOPS-u nie są akceptowane. Musisz mieć ponadto minimum 26 lat. To dość dużo zważywszy na to, że w innych firmach przyjmują wnioski od 18-latków.

Co ważne, firma nie dzwoni do twojego pracodawcy i nie wypytuje o ciebie.

Ile się czeka na decyzję? Ile trwa weryfikacja?

W pierwszej kolejności po wypełnieniu wniosku zostaniesz zweryfikowany we wcześniej przez nas wymienionych bazach. Jeżeli twoja wiarygodność będzie wystarczająca, to zadzwoni do ciebie konsultant i umówi szczegóły zawarcia umowy. Pożyczkę nie dostaniesz od razu na konto! Najpierw musisz podpisać umowę pożyczkową przy kurierze. Dopiero gdy doradcy otrzymają od ciebie dokumenty, zostanie uruchomiona pożyczka.

Czy jest jakaś promocja?

Obecnie Sprint Pożyczka nie przewiduje żadnych promocji, obniżek i rabatów. Nie posiada też oferty specjalnej dla nowych klientów.

Pożyczka

Czas

RRSO

Suma opłat

Całkowita kwota do zapłaty

2000 zł

12 miesięcy

161,06%

1222,36 zł

3222,36 zł

Reprezentatywny przykład: Kwota POŻYCZKI: 2000,00 zł na okres: 12 miesięcy, prowizja za udzielenie pożyczki: 500,00 zł, prowizja operacyjna: 600,00 zł, odsetki 122,36 zł, całkowita kwota do zapłaty: 3222,36 zł, RRSO: 161,06%, pierwsza rata: 274,76 zł, Ilość rat 12.

Wady i zalety Sprint Pożyczki

Zalety:

  • Prosty i przejrzyste zasady
  • Umowa pożyczki dostępna bez logowania.

Wady:

  • Brak promocji dla nowych i stałych klientów.
  • Klientów sprawdza się w BIK i BIG
  • Przeciętne opłaty
  • Dość długi czas od decyzji do otrzymania pożyczki.

Jak wziąć pożyczkę?

Po wejściu na stronę https://sprintpozyczka.pl/ wybierz interesującą cię kwotę. Pamiętaj! To, że wybierzesz np. 1000 zł, nie oznacza, że na pewno tyle ci przyznają! Wszystko zależy od twojej zdolności kredytowej. Po kliknięciu przycisk, zostaniesz przeniesiony do formularza.

Formularz na stronie Sprint Pożyczki

Nie popełnij błędu, gdy zaczniesz wpisywać swoje dane.

Wypełniasz w nim podstawowe dane, w tym PESEL, e-mail i numer telefonu komórkowego. Każdy drobny błąd, może przyczynić się do odmowy. Po wysłaniu twój wniosek zostanie sprawdzony w bazach dłużników i dowiesz się o decyzji.

Przeczytaj naszą opinię o Szybka Gotówka.

Jaką macie opinię o Sprint Pożyczce?

Jak już mogłeś przeczytać w zaletach i wadach, firma ma bardzo przeciętną propozycję dla klientów. W naszej opinii brakuje promocji, która przyciągnęłaby niezdecydowanych. Może jednak zainteresować osoby, które potrzebują pożyczki z dłuższym okresem spłaty. W takim wypadku Sprint Pożyczka będzie świetnym rozwiązaniem.

Dowiedz się co sądzimy o Hapi Pożyczki.

Chwilówki/Opinie/“Sprint Pożyczka” opinie, recenzja, wymagania. Bez BIK?
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry