Firmy Pozabankowe

Speed Cash Polska

speed cash polska

W tym wpisie odnajdziesz informację o Speed Cash Polska. Przeczytasz, czy otrzymasz od nich pożyczkę. Odpowiemy na pytania, co sprawdzają i wymagają. Przejdź niżej.

Weź pożyczkę w Speed Cash Polska »
 

Masz problem z komornikiem? Nie masz, z czego spłacić zadłużenia? A może szukać pożyczki pod zastaw samochodu? Speed Cash Polska (KRS: 0000476807, NIP: 5252568139, REGON: 146919158) z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność od 2013 roku. Firma udziela pożyczek pod zastaw nieruchomości, samochodu, działki. Możesz być w BIK, mieć zadłużenie i komornika na karku. Jeżeli firma zobaczy “światełko w tunelu”, to ci udzieli pożyczki, ale coś za coś.

W zamian za to przygotuj się na bardzo wysoką, ostatnią ratę tzw. balonową. Pierwsze raty są niewielkie, lecz ostatnia stanowi ogromną część sumy pożyczonej i prowizje spółki. Czy jesteś na to gotowy? Czy będziesz w stanie w ostatniej racie zapłacić, aż tak dużo? Zastanów się, czy opłaty spłacisz.

Co wezmą w zastaw?

Z pewnością interesuję cię co możesz zastawić. Mamy dla ciebie dobrą wiadomość: prawie wszystko, co ma jakąkolwiek wartość, zaczynając od dzieł sztuki, a kończąc na działkach i nieruchomościach.

Czy to mi się opłaca?

Z przykładowymi opłatami w Speed Cash Polska możesz zapoznać się już na stronie internetowej firmy. Wystarczy, że wejdziesz do odpowiedniego działu. Tam też zapoznasz się z harmonogramem spłat, w tym z ostatnią ratą tzw. “balonową”, która często wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zapoznaj się z nimi, zanim podpiszesz umowę.

Opinie o Speed Cash Polska

W internecie brakuje komentarzy na temat firmy. W jednym wątku na forum nie odnaleźliśmy żadnych opinii, godnych zacytowania.

To, co się nam nie podoba, to dział z poradami dla osób zadłużonych. Jak wynika z jednej z publikacji na stronie www.speedcashpolska.pl, autor stara się przekonać czytelników, że można wyjść z pętli zadłużenia…podpisując umowę o pożyczkę. W tym wypadku raty będą przystępne i łatwe do spłacenia. A co w takim razie z ostatnią ratą balonową?

Oczywiście, jedynym rozwiązaniem, na spłacenie długów jest zwiększenie dochodów, lub ekstremalne oszczędzanie. Trzeba tylko racjonalnie podejść do wydatków i konsumpcji. Stąd pomysły z pożyczkami uważamy za nietrafne.


Przeczytaj także:
 • Pożyczka w Cashsport.pl – opinie klientów, BIK, windykacja
 • Easy-Cash
 • Rush Cash opinie

 • Dodaj Opinie

  Zostaw opinię:

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Do Góry

  Ktoś właśnie wnioskuje o DARMOWĄ do 3000 ZŁ pożyczkę w Kuki !