Firmy Pozabankowe

SOHO Credit opinie

SOHO credit

Tutaj odpowiemy na twoje pytania o SOHO Credit. Przeczytasz opinie klientów i zdecydujesz, czy warto wziąć u nich pożyczkę.

Weź pożyczkę w SOHO Credit »
 

Adres firmy:

Rapid Finace Polska
https://www.sohocredit.pl/
ul. Łucka 7/9
00-842 Warszawa
tel. 222 668 302
godziny pracy: 7:00 – 23:00

Wstęp

Marka SOHO Credit (KRS: 0000439376, NIP: 5252542660, REGON: 146381003) należy do Rapid Finance Polska z siedzibą w Warszawie. Na jej czele stoi Zvirbulis Ivo. Spółka ma swoje placówki również na Łotwie, Litwie i Hiszpanii. Oznacza to, że podpiszesz umowę z solidnym podmiotem finansowym, mającym dobre opinie wśród pożyczkobiorców. Masz pewność, że  twoje dane będą bezpieczne, a umowa pożyczkowa jest przejrzysta i bez haczyków. Zresztą już z poziomu strony masz do niej wgląd.

Ile mogę pożyczyć?

Przedsiębiorstwo specjalizuje się ona w udzielaniu chwilówek przez Internet w kwocie nie mniejszej niż 100 zł, a nie większej niż 4 tysięcy złotych z terminem spłaty w ciągu 30 dni. Musisz mieć minimum 20 lat.

Jakie bazy sprawdzają?

 

Ponadto wymaga stałego źródła dochodu (w tym emerytura, renta), jak i aktywnego numeru telefonu. Firma nie dzwoni do pracodawcy. O pożyczkę w SOHO Credit może się starać każdy, kto jest obywatelem naszego kraju i ma pozytywne wpisy w BIG, KRD i ERIF. Osoby zadłużone czy z zajęciem komorniczym nie przejdą pozytywnie weryfikacji.  Zapytasz: czy SOHO Credit sprawdza BIK? Tak, od niedawna sprawdza wiarygodność kredytową w Biurze Informacji Kredytowej.

Gdzie się tutaj zarejestrować?

W SOHO Credit dokonujesz rejestracji za pośrednictwem specjalnego formularza, gdzie podajesz wszelkie niezbędne i wymagane od ciebie dane. Potem jak to zazwyczaj jest w przypadku tego typu firm, dokonujesz przelewu weryfikacyjnego z twojego konta bankowego (0,01 zł), na konto firmy. Jeśli wszystko będzie w porządku — pieniądze trafią niemal natychmiast na twoje konto bankowe. SOHO Credit twierdzi, że od czasu weryfikacji do otrzymania decyzji nie powinno minąć więcej, niż kilkanaście minut.


Składanie wniosku o pożyczkę w SOHO Credit
 

Czy jest jakaś promocja dla nowych klientów?

Jeśli jeszcze nie wiesz, to pierwsza pożyczka może być wzięta na kwotę od 100 zł do 1000 zł na okres do 30 dni. Co warto wiedzieć, przedsiębiorstwo przewiduje promocję dla nowych klientów. Wystarczy, że pożyczysz do 1000 zł, a po miesiącu spłacisz tyle samo, bez dodatkowych kosztów. Stąd opinie wielu nowych klientów o spółce są pozytywne.

Chce poznać przykładowe opłaty!

Postanowiliśmy sprawdzić opłaty w SOHO Credit dla pożyczki w wysokości 500 zł, z terminem spłaty w ciągu 30 dni. Przy takich założeniach RRSO wynosi 1421,6%, prowizja 120,9 zł, odsetki kapitałowe 4,1 złotych. a całkowity koszt należności 625 złotych. Tymczasem w Vivus zapłacisz 578,5 zł, w Saldo.pl – 600 zł, a w Kredito24– 641 złotych. SOHO Credit w naszym rankingu chwilówek plasuje się na 12 miejscu.

Wypełnij wniosek w SOHO Credit »
 

Jeśli zdecydujesz się na chwilówkę w wysokości 1000 złotych na okres 30 dni, będziesz musiał liczyć się z RRSO wynoszącym 1421,6%, opłatami na kwotę 241,80 PLN, odsetkami wynoszącymi 8,2 PLN. Po 30 dniach oddamy spółce 1250 złotych. Gdybyś skorzystał z usług Vivus, zapłaciłbyś 1140 złotych.

1000 zł

 

Opinie o SOHO Credit

Próbowałem u nich wziąć kilka miesięcy temu i bez powodu zablokowali mi konto (świeżo po zarejestrowaniu). Dzwoniłem, mailowałem — nic, dalej zablokowane.

źródło: kredytforum

Moja znajoma brała u nich kredyt. Z tego, co kojarzę to bodajże łotewska firma i z tego, co wiem, nie miała większego problemu z otrzymaniem pożyczki.

źródło: kredytforum


11 komentarzy

11 Opinie

 1. Marzena Górska

  Wyszło Vivus z promocyjnymi pożyczkami więc sami też dali.

 2. Tomek

  O znowu ta pani, co w artykule z Vivusem wychwala go a tak naprawdę to nic nadzwyczajnego taka oferta darmowej pożyczki. Co do Soho Credit widocznie sondowali, czy Polacy też się skuszą i po prostu spróbowali.
  Nie podobają się mi ci naganiacze na różnych stronach, którzy wszędzie Vivusa wychwalają.

 3. Łukasz

  Nie polecam tej firmy! Reklamują się, że do 10 minut informują o tym czy kredyt zostanie przyznany czy nie. Minęły trzy godziny i cisza! Natychmiast po rejestracji przelałem na ich konto 1zł. Po ok pół godziny otrzymałem smsa, że jeszcze nie dokonałem przelewu na ich konto. Wysłałem maila z potwierdzeniem przelewu – cisza. Zadzwoniłem na jeden z numerów podanych na ich stronie jako BOK – włączyła się automatyczna sekretarka, zadzwoniłem pod drugi numer – nikt nie odbiera…

  • Lilka

   Jakieś bajki pan opowiada korzystałam i tak nie jest jak pan opowiada.Wyraźnie pisze 1 grosz a nie jedna złotówka przelał pan za dużo i pewnie źle pan numer telefonu wybiera.

 4. Dariusz

  Nie polecam ! Co prawda dostałem w 2 dni pożyczkę w wysokości 500 zł natomiast po spłacie którą uiściłem po 14 dniach nikt nie odbiera telefonu, na stronie nie widzę żeby pożyczka była splacona i dostaję smsy o terminie żebym spłacił. Na maile nie odpowiadają a przy płatnościach ( numer tel 606 ) odpowiada STOLARNIA nie Soho.

  • Lilka

   Tak jest ale w Via sms a nie w Vivus ,korzystałam z obu i tylko z Vivus jestem zadowolona.

 5. Adi

  Osz***…. nie doszedł przelew ze złotówką nikt nie odbiera i non stop zwodzenie

 6. kamil

  Dziękujemy za Wasze komentarze. Pamiętajcie, że nie wolno używać pewnych słów, dlatego je ucinamy.

  @Darek
  Czy Twój problem został już rozwiązany?

 7. Dzubak

  Mam pytanie, czy to prawda, że Soho daje 500 zł bez dodatkowych opłat.

 8. wielka_pani

  SOHO ?! Nie polecam !!!! Rozmowa z pracownikami tej firmy, to tak jakby rozmawiało się z komputerem. Nie odpowiadają na e-maile. Dodzwonić tez się nie można. Nie polecam !

 9. jarek

  Jak dla mnie nie jest to firma godna polecenia!

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry