Firmy Pozabankowe

Pożyczka w SMS Kredyt – opinie, wymagania, kontakt. Jakie bazy sprawdza?

SMS Kredyt

Skoro tutaj jesteś, to szukasz informacji o SMS Kredyt. Chcesz sprawdzić opinie i klientów i się dowiedzieć, czy  dostaniesz pożyczkę. Dobrze trafiłaś. Tutaj odpowiemy na twoje pytania.

Weź pożyczkę w SMS Kredyt »
 

Adres firmy:

SMS Kredyt Sp. z o.o.
ul. Św. Mikołaja 8-11
50-125 Wrocław
telefon: 71 719 33 33
godziny pracy: poniedziałek – piątek 8:00 – 18:00

Wstęp, trochę nudny i możesz go pominąć.

SMS Kredyt (KRS: 0000610035, NIP: 8971731029, REGON: 020558301) z siedzibą we Wrocławiu to jedna z najstarszych firm udzielających pożyczek w Polsce, mająca dobre opinie wśród klientów. Działa nieprzerwanie od sierpnia 2007 roku.

W międzyczasie, spółka z grupy – SMS Kredyt Holding S.A. zadebiutowała na giełdzie NewConnect. Jak dowiadujemy się ze strony internetowej, firma pożyczkowa udzielił w 2014 r. pożyczek na sumę 6,1 mln złotych.

Zapytasz: Co mnie to obchodzi?  To ci odpowiemy: Chcesz mieć pewność, że podpisujesz umowę z solidną firmą pożyczkową? Bycie notowanym na giełdzie, to jeden z sygnałów, że masz do czynienia z solidnym przedsiębiorstwem, a co za tym idzie, nie podpiszesz umowy z “krzakiem”. Co więcej, będziesz miała gwarancję, że zasady spłaty pożyczki będą jasne i przejrzyste.

SMS Kredyt rozpoczął swoją działalność od udzielania pożyczek za pośrednictwem wiadomości SMS. Z prostej przyczyny. W latach 2007 – 2010, w Polsce nie istniało zapotrzebowanie na gotówkę w 15 minut przez internet. Ponadto brakowało gotowych rozwiązań w postaci wyboru pożyczki za pośrednictwem suwaków, paru kliknięć i realizacji wniosku. Dopiero wejście na nasz rynek zagranicznych firm, często z międzynarodowym kapitałem wprowadziło istną rewolucję. Niemniej stare nazwy marek jak SMS365, VIA SMS, czy właśnie SMS Kredyt zostały.

Obecnie SMS Kredyt udziela zobowiązań przez telefon, internet, SMS i u pośrednika finansowego (ponad 4000 punktów sprzedaży) na terenie całego kraju.

Jak się tutaj poruszać?

Strona internetowa smskredyt.pl wygląda przyzwoicie. Zmieniające się co chwilę zdjęcia na stronie głównej trochę rozpraszają uwagę. Jak zwykle w przypadku tego typu stron ilustracje przedstawiają szczęśliwe rodziny. Wszyscy się śmieją. Ma to ciebie pozytywnie nastawić do firmy.

Zauważ, że pod zdjęciami znajduje się kalkulator. Z jego pomocą możesz wstępnie wybrać interesującą cię kwotę i poznać opłaty. Jeśli jesteś zainteresowana przykładową symulacją pożyczki, zerknij jeszcze niżej, gdzie masz przykładowe koszty przy pożyczce na kwotę 3000 złotych.

Co proponują i sprawdzają?

 

SMS Kredyt oferuje coraz popularniejsze w naszym kraju pożyczki ratalne przez internet. Firma pożyczkowa proponuje zobowiązania od 1000 zł do 10 tysięcy złotych, z terminem zapadalności od 3 do 48 miesięcy. Zatem, jeśli już jesteś prawie zdecydowana, weź pod uwagę, że spłacasz należność w ratach. Czy pasuje ci takie rozwiązanie?

Zanim złożysz wniosek, musisz przejść proces weryfikacyjny. SMS Kredyt wymaga od klientów ukończonych przynajmniej 20 lat, stałego źródła dochodu i aktywnego konta bankowego. Czy SMS Kredyt sprawdza BIK? TAK, firma sprawdza wiarygodność klientów w BIK, BIG Infomonitor, KRD i ERIF.

Spółka nie wymaga natomiast żadnych dokumentów potwierdzających dochód. Chyba korzystne rozwiązanie, dla tych co nie lubią zbierać dokumentów. Czy należysz do nich? Tak? To SMS Kredyt może być odpowiednią firmą dla ciebie.

Sam proces udzielenia pierwszej pożyczki trwa zazwyczaj do 30 minut. Jeżeli będziesz już stałym klientem, czas ten skróci się do 5 minut.

Ile zapłacę?

Postanowiliśmy sprawdzić ofertę SMS Kredyt w opcji pożyczki ratalnej. Przyjęliśmy wysokość zobowiązania w wysokości 2 tysięcy złotych z terminem spłaty w ciągu 12 miesięcy. W takim razie RRSO wynosi 155,49%, odsetki 112,81 zł, a prowizja 1127,50 złotych. Całkowita suma wszystkich opłat z tego tytułu wynosi 3210,06 złotych. W porównaniu do konkurencji, a która w tej branży jest spora, propozycja przedsiębiorstwa jest całkiem korzystna.

oplaty w sms kredyt

Czy takie warunki ci odpowiadają?

 

Opinie o SMS Kredyt

W internecie znajdziemy parę wątków dotyczących SMS Kredyt. Opinie są najczęściej pozytywne z małymi wyjątkami. Pamiętaj jednak, że większość osób w necie komentuje swoje przykre doświadczenie. Widocznie w przypadku tej spółki jest inaczej.

 


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry