SMS Kredyt

SMS Kredyt

Skoro tutaj jesteś, to szukasz informacji o SMS Kredyt. Chcesz sprawdzić opinie i klientów i się dowiedzieć, czy  dostaniesz pożyczkę. Dobrze trafiłaś. Tutaj odpowiemy na twoje pytania.

Weź pożyczkę w SMS Kredyt »
 

Czego dowiesz się tutaj:

 • Najpierw poznasz opinię klientów o SMS Kredyt.
 • Będziesz również wiedzieć, co my sądzimy o tym pożyczkodawcy.
 • Zapoznasz się z najważniejszymi danymi o firmie.
 • Dowiesz się, jakie ma wymagania i czy dostaniesz pozytywną decyzję.
 • Sprawdzisz, jakie bazy dłużników (BIK, KRD, ERIF) weryfikuje.
 • Przeczytasz, jak szybko otrzymasz decyzję i kiedy będzie przelew.
 • Rzucisz okiem na wady i zalety pożyczki.
 • Poznasz przykładowe opłaty.
 • Podpowiemy ci, jak tutaj wziąć pożyczkę.

SMS Kredyt – opinie

W internecie znajdziemy parę wątków dotyczących SMS Kredyt. Opinie są najczęściej pozytywne z małymi wyjątkami. Pamiętaj jednak, że większość osób w necie komentuje swoje przykre doświadczenie. Widocznie w przypadku tego pożyczkodawcy jest inaczej.

Ocena Crediteo.pl o SMS Kredyt

“W mojej opinii, SMS Kredyt posiada przyzwoitą. W wariancie ratalnym niewiele tańszą ofertę pożyczki oferuje konkurencja. To czyni firmę pożyczkową godną uwagi i rozważenia w wyborze pożyczkodawcy” – uważa Kamil Kondel z Crediteo.pl.

SMS Kredyt – kontakt

Nazwa Firmy:SMS Kredyt Sp. z o.o.
Kontakt:ul. Świętego Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław
Strona WWW:https://www.smskredyt.pl/
Telefon:71 719 33 33
E-mail:smskredyt@smskredyt.pl
Godziny Pracy:8:00-18:00
Pośrednik?Nie
NIP:8971731029
REGON:020558301
KRS:0000610035
Rachunki bankowe w:PKO BP, PEKAO SA, BZWBK, ING
Wysokość pożyczki:1000 zł - 7 000 zł
Czy jest promocja dla nowych klientów?Nie
Przykładowe koszty dla pożyczki na kwotę 3000 zł, z okresem spłaty w ciągu 24 miesięcy.
Odsetki:10% rocznie
RRSO:

106,84%
Suma opłat2871,15 zł
Całkowity koszt do spłaty: 5871,15 zł

Co to jest SMS Kredyt?

SMS Kredyt to szybka pożyczka na raty przez internet. Oferują ją firma pożyczkowa (KRS: 0000610035, NIP: 8971731029, REGON: 020558301) z siedzibą we Wrocławiu. Działa nieprzerwanie od sierpnia 2007 roku. Na jej czele stoi Michał Stanioch.

W międzyczasie spółka z grupy – SMS Kredyt Holding S.A. zadebiutowała na giełdzie NewConnect. Jak dowiadujemy się ze strony internetowej, firma pożyczkowa udzielił w 2014 r. pożyczek na sumę 6,1 mln złotych.

Zapytasz: Co mnie to obchodzi?  To ci odpowiemy: Chcesz mieć pewność, że podpisujesz umowę z solidną firmą pożyczkową? Bycie notowanym na giełdzie, to jeden z sygnałów, że masz do czynienia z solidnym pożyczkodawcą, a co za tym idzie, nie podpiszesz umowy z “krzakiem”. Co więcej, będziesz miała gwarancję, że zasady spłaty pożyczki będą jasne i przejrzyste.

SMS Kredyt rozpoczął swoją działalność od udzielania pożyczek na raty za pośrednictwem wiadomości SMS. Z prostej przyczyny. W latach 2007 – 2010, w Polsce nie istniało zapotrzebowanie na gotówkę w 15 minut przez internet. Ponadto brakowało gotowych rozwiązań w postaci wyboru pożyczki za pośrednictwem suwaków, paru kliknięć i realizacji wniosku. Dopiero wejście na nasz rynek zagranicznych firm, często z międzynarodowym kapitałem wprowadziło istną rewolucję.

Obecnie SMS Kredyt udziela zobowiązań przez telefon, internet, SMS i u pośrednika finansowego (ponad 4000 punktów sprzedaży) na terenie całego kraju.

Jak się tutaj poruszać?

Strona internetowa smskredyt.pl wygląda przyzwoicie. Zmieniające się co chwilę zdjęcia na stronie głównej trochę rozpraszają uwagę. Jak zwykle w przypadku tego typu stron ilustracje przedstawiają szczęśliwe rodziny. Wszyscy się śmieją. Ma to ciebie pozytywnie nastawić do firmy pożyczkowej.

Zauważ, że pod zdjęciami znajduje się kalkulator. Z jego pomocą możesz wstępnie wybrać interesującą cię kwotę i poznać opłaty. Jeśli jesteś zainteresowana przykładową symulacją pożyczki, zerknij jeszcze niżej, gdzie masz przykładowe koszty przy pożyczce ratalnej na kwotę 3000 złotych.

Ile można pożyczyć?

 

Firma pożyczkowa proponuje zobowiązania od 1000 zł do 7 tysięcy złotych, z terminem zapadalności od 3 do 30 miesięcy. Zatem, jeśli już jesteś prawie zdecydowana, weź pod uwagę, że spłacasz należność w ratach. Czy pasuje ci takie rozwiązanie?

Czy SMS Kredyt sprawdza bazy BIK?

TAK, firma pożyczkowa sprawdza wiarygodność klientów w BIK, BIG Infomonitor, KRD i ERIF.

SMS Kredyt – wymagania, wiek i dokumenty

Pożyczkodawca wymaga od klientów ukończonych przynajmniej 20 lat, stałego źródła dochodu i aktywnego konta bankowego. Oto akceptowane źródła dochodu:

 • Umowa o pracę na czas określony, nieokreślony, na zastępstwo,
 • Umowa zlecenie i o dzieło,
 • Renta na czas określony i nieokreślony,
 • Emerytura,
 • Własna działalność gospodarcza,
 • Gospodarstwo rolne.

Nie są akceptowane źródła dochodu z alimentów, MOPS-u, czy ze stażu z Urzędu Pracy.

Sam proces udzielenia pierwszej pożyczki trwa zazwyczaj do 30 minut. Jeżeli będziesz już stałym klientem, czas ten skróci się do 5 minut. Firma pożyczkowa nie zadzwoni do twojego pracodawcy.

Ile zapłacę?

Przykładowa tabela pożyczki w SMS Kredyt:

Pożyczka

Czas

RRSO

Opłaty

Odsetki

Suma pożyczki

3000 zł

24 miesiące

106,84%

2 871,15 zł

10%

5 871,15 zł

Postanowiliśmy sprawdzić ofertę SMS Kredyt w opcji pożyczki ratalnej. Dla kwoty pożyczki o wartości 3 000 zł udzielonej na 24 miesiące spłacanej w równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem stałym w wysokości 10 % rocznie oraz opłatą operacyjną wnoszącą 2550,00 zł, kwota raty wynosi 244,65 zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 2 871,15 zł, całkowita kwota do spłaty to 5 871,15 złotych. RRSO dla przykładowej pożyczki wynosi 106,84%. W porównaniu do konkurencji, a która w tej branży jest spora, propozycja pożyczkodawcy jest całkiem korzystna.

oplaty w sms kredyt

Czy takie warunki ci odpowiadają?

Wady i zalety pożyczki w SMS Kredyt

Zalety:

 • Szybkość weryfikacji wniosków.
 • Wysoka kwota pożyczki, nawet do 7000 złotych.
 • Korzystne warunki pożyczki.
 • Wniosek całkowicie online.

Wady:

 • Weryfikacja we wszystkich bazach dłużników.
 • Brak promocji dla nowych klientów.

SMS Kredyt – windykacja

Gdy nie zapłacisz należności w terminie, możesz spodziewać się działań upominawczych. Są to monity i telefony od pracowników przypominających o płatności. Brak reakcji na tego typu działania, mogą skłonić firmę pożyczkową do działań windykacyjnych. Ostatecznie pożyczkodawca może zlecić działania windykacyjne firmie zewnętrznej.

W sytuacji, gdy nie możesz zapłacić raty lub rat w terminie, możesz poprosić firmę pozabankową o rozłożenie długu na raty. Pamiętaj, że musisz mieć dobry powód, aby wyrażono zgodę. Zawsze w takiej sytuacji, skontaktuj się z pracownikiem BOK i poinformuj o problemie. Daj do zrozumienia, że wyślesz pismo listownie z wyjaśnieniem twojej sytuacji i czekaj na decyzję.

Jak wziąć pożyczkę w SMS Kredyt?

W pierwszej kolejności musisz wejść na https://www.smskredyt.pl/ i kliknąć przycisk “Weź pożyczkę”. Zostaniesz przekierowany do formularza, który został podzielony na trzy etapy. Każdy punkt we wniosku wypełnij zgodnie z prawdą i nie pomyl się, gdyż nawet drobny błąd, zupełnie przypadkowy może spowodować, że otrzymasz odmowę.

Weź pożyczkę »
 


Chwilówki  /  Opinie  /  SMS Kredyt


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry