Smartvest

Smartvest

Co to jest Smartvest? Jakie są opinie o tym pożyczkodawcy? Nie wiesz, czy spełniasz wymagania, aby móc korzystać z Smartvest? Czy Smartvest sprawdza BIK? Jak wziąć pożyczkę w Smartvest? W tym miejscu odpowiemy na te pytania.

 • Najpierw poznasz nasz komentarz o Smartvest.
 • Poznasz podstawowe informacje o tym pożyczkodawcy.
 • Dowiesz się, jakie warunki musisz spełnić, aby wziąć pożyczkę w Smartvest.
 • Sprawdzisz, czy musisz posiadać nieskazitelną historię kredytową.
 • Przekonasz się o wadach i zaletach Smartvest.
 • Dowiesz się, jak w kilku krokach zaciągnąć pożyczkę od Smartvest.

Smartvest – opinie

Pożyczki oferowane przez Smartvest cieszą się dobrymi opiniami. Na stronie firmy pożyczkowej znajdziesz ich kilka. Jeśli posiadasz własne doświadczenia z tym pożyczkodawcą, podziel się opinią o nim na naszej stronie poniżej.

Smartvest – kontakt

Nazwa firmy:SMARTVEST Sp. z o.o.
Strona www:https://www.smartvest.pl/
Kontakt:ul. Gwiaździsta 62 12/2

53-413 Wrocław

E-mail:biuro@smartvest.pl
Telefon:+48 504 537 756
REGON:363947190
NIP8992786082
KRS0000608116

Co to jest Smartvest?

Smartvest to firma pozabankowa, działająca na terenie całej Polski, udzielająca pożyczek pod zastaw: domu, mieszkania, działki, gruntów rolnych, samochodu. Jeśli posiadasz firmę, także możesz wnioskować o pożyczkę w Smartvest. Z usług finansowych Smartvest możesz skorzystać, jeśli:

 • Znalazłeś się w niekorzystnej sytuacji finansowej i potrzebujesz wysokiej sumy pieniędzy;
 • chcesz spłacić należności windykowane przez komornika;
 • chcesz skonsolidować kredyty i pożyczki;
 • cierpią na brak płynności;
 • masz pomysł na biznes, lecz brakuje Ci środków na jego sfinansowanie;
 • masz negatywną historię w bazach kredytowych, takich jak: BIK, BIG, KRD.

Ile możesz pożyczyć?

Pożyczkodawca oferuje pożyczki nawet powyżej 50% wartości nieruchomości. Możesz liczyć na roczny okres kredytowania z możliwością jego przedłużenia.

Smartvest – wymagania

Abyś mógł ubiegać się o pożyczkę w Smartvest, musisz posiadać obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz być właścicielem nieruchomości: domu, mieszkania, gruntów rolnych, działki, albo właścicielem nieruchomości. Możesz posiadać zadłużenia, także komornika.

Czy Smartvest sprawdza bazy dłużników?

Smartvest udziela pożyczek bez opierania swoich decyzji o historię kredytową, dlatego jeśli widniejesz w którejś z baz BIK, BIG, KRD czy ERIF, możesz być spokojny, gdyż te bazy nie są sprawdzane i nadal masz szansę na otrzymanie pożyczki.

Smartvest – kiedy przelew?

Po zawarciu umowy pożyczki w kancelarii notarialnej pożyczkodawca wypłaci Ci pieniądze.

Wady i zalety pożyczki Smartvest

Zalety:

 • Brak sprawdzania historii kredytowej;
 • indywidualne podejście pożyczkodawcy;
 • możliwość wnioskowania o wysokie kwoty.

Wady:

 • Nie zauważamy.

Ile zapłacę?

Na stronie Smartvest nie znajdziesz szczegółowych wyliczeń, gdyż istnieje wiele uwarunkowań kosztów i są one ustalane indywidualnie. Oferta tworzona jest na miarę Twoich możliwości oraz koncepcji na spłatę pożyczki. Pożyczkodawca we współpracy z Tobą ustali najwygodniejszy sposób spłaty pożyczki.

Jak wziąć pożyczkę w Smartvest?

W zależności od tego jaką nieruchomością dysponujesz, wybierz odpowiedni wniosek na stronie pożyczkodawcy. Będziesz musiał podać dane personalne, samodzielnie wpisać interesującą Cię kwotę pożyczki, krótko opisać cel, na jaki zamierzasz przeznaczyć środki finansowe i określić, z czego planujesz spłacić pożyczkę. Podaj także numer księgi wieczystej nieruchomości. Jeśli składasz wniosek o pożyczkę pod zastaw gruntów rolnych niezbędne będzie dołączenie skanu Wypisu z rejestru gruntów.

Jeśli z kolei interesuje Cię pożyczka pod zastaw domu, dołącz zdjęcia posiadanej nieruchomości. Weryfikacja odbywa się na podstawie przesłanego przez Ciebie wniosku, do 48 godzin. Alternatywną opcją jest kontakt telefoniczny.  Pożyczkodawca przygotuje indywidualną ofertę finansowania. Po pozytywnej weryfikacji dochodzi do podpisania umowy, której treść rozpacza notariusz. To gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji.

Chwilówki/Opinie/Smartvest
Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Do Góry