QuickCash pożyczki kredyty w domu klienta

QuickCash pożyczki

Sprawdź z nami ofertę AS Towarzystwa Gospodarczego, który jest właścicielem marki QuickCash. Przeczytaj co udało się nam ustalić i co nam się nie podoba. Dowiedz się, w jaki sposób działają.

Jak wynika z  KRS, QuickCash działa na polskim rynku od 2009 roku. Centrala firmy znajduje się na ulicy Chrobrego w Toruniu, a jej właścicielami jest rodzina Marszałkiewiczów, Pawłowska Beata i Daremiak Łukasz.

Strona www przedsiębiorstwa nie zachęca do zapoznania się z ofertą. Jest to typowa wizytówka, która oprócz samych pochwał – nie zawiera nic co mogłoby przyciągnąć uwagę klientów. Proponujemy rozbudowanie strony i dostosowanie ją do oczekiwań użytkowników, tak jak parę miesięcy temu zrobił to Skarabeusz Pożyczki.

QuickCash działa na terenie województw kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Najwięcej klientów obsługuje w Bydgoszczy i Toruniu. Spółka udziela pożyczki w domu klienta podobnie jak Provident czy Bocian. Pieniądze i umowę pożyczki przynosi przedstawiciel firmy. Należność spłacacie w tygodniowych ratach lub miesięcznych. Firma wymaga stałego źródła dochodu. Nie udało się nam ustalić, czy sprawdza BIK i bazy dłużników BIG.

Przykładowe koszty

Spółka udziela pożyczek w domu klienta w wysokości od 500 zł do 5 tysięcy złotych. Z dostępnego kalkulatora, możemy zapoznać się ze wstępnymi warunkami. Przykładowo, pożyczając 1000 złotych, z okresem spłaty wynoszącym 30 tygodni zapłacicie:

  • Prowizję w wysokości 799,66 złotych.
  • Cotygodniowe raty w wysokości od 59,95 zł do 59,99 złotych.

RRSO w takim wypadku wynosi 801%, a całkowity koszt należności 1799,66 złotych. Ze wstępnego porównania wynika, że oferta pożyczki w QuickCash jest porównywalną z tą w innych firmach stacjonarnych.

Niestety firma nie udziela informacji o kosztach windykacyjnych, a także nie prezentuje żadnej przykładowej umowy. To poważny błąd.

Opinie o QuickCash

W internecie odnaleźliśmy jedynie opinie zadowolonych klientów na stronie firmy. Poza tym nikt się na jej temat nie wypowiada. Nic w tym dziwnego, Crediteo jako jeden z pierwszych “zajrzał” do oferty.

Sprawdź opinie o pożyczce w Cashsport.pl

W naszej ocenie spółka powinna przede wszystkim rozwiać wszelkie wątpliwości co do oferty. Jedynym obecnie argumentem, za tym aby zainteresować się firmą jest kalkulator pożyczkowy. Z jego pomocą możemy już wstępnie poznać propozycję i ewentualnie porównać ją z innymi na rynku. To na razie jedyny plus. Jeśli coś zmieni się w sprawie firmy, lub ktoś z osób decyzyjnych poinformuje nas o szczegółach, z pewnością do QuickCash wrócimy.

 


Chwilówki  /  Opinie  /  QuickCash pożyczki kredyty w domu klienta


Dodaj Opinie

Zostaw opinię:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do Góry